Pancerze i Broń
(25.08.2016, 22:45:48)Lewkooo napisał(a): A odnośnie szat to czy Magowie Wody będą jeszcze mieli jakieś szaty?
(25.08.2016, 22:48:27)Memorius napisał(a): Tak, śliczne, ale nie od razu.

Czyli rozumiem że padłem ofiarą okrutnego trollingu? Dzięki XD

Tu nie chodzi o kanon mody.Wystarczy,żeby statami nadrabiała :D No i trochę głupio, że zbrojka z 2R jest lepsza od gildyjnej z 3R, a w 4R nic nie będzie :d 

No, ale cóż, mówi się trudno :p
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Mag , czy to Wody, czy Ognia w R3 to nadal skromny Mag a nie pancerna kukła.
Skok jakościowy nastąpi wtedy, gdy będzie to naprawdę konieczne i gdy na to realnie zasłużysz.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nauczyłem się tworzenia dwóch łuków od Bospera. Po zrobieniu ich sprzedałem je Kevinowi i nie mogę stworzyć kolejnego egzemplarzu. Rozumiem, że nie jest to możliwe bo były by to za łatwe pieniądze na początku?
Odpowiedz
Te łuki są unikatowe i można każdy stworzyć tylko raz
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Okej dziękuję bardzo.
Odpowiedz
Miliony rodzai broni i pancerzy , no ale zawsze każdy znajdzie coś dla siebie. Tym razem krótko, które bronie i pancerze najchętniej nosicie założone, "Posłaniec bogów" plus zbroja królewska i " Pan lasu " a może " Uriziel " plus magiczna kusza i Pancerz z rudy ?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Uriziel? Słabiutki. Jak już to młodszy brat :>
Odpowiedz
To napisz swój ulubiony set a nie propagande mi tu robisz Język
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Mój ulubiony?
Młodszy brat i pancerz z rudy.
xD :>
Odpowiedz
Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale zapytam, czy będąc u myśliwych najlepszy pancerz jaki możemy zdobyć w grze to jest ciężki orkowy pancerz? Jako, że grę ukończyłem to zastanawiam się czy umknęło mi kilka smaczków. Teraz to już raczej kwestia ciekawości dla mnie.
Odpowiedz
(07.10.2016, 15:25:49)Draco napisał(a): będąc u myśliwych najlepszy pancerz jaki możemy zdobyć w grze to jest ciężki orkowy pancerz?
To pytanie paść powinno chyba w temacie z Myśliwymi... ale co tam - tak, to najlepszy ich pancerz. Bardzo zbliżone staty ma Pancerz z rudy.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Kto sprzeda mi pancerz cienia? Huno ani Scatty nie mają żadnych opcji dialogowych. (Tak Bloodwyn nie żyje)
Odpowiedz
Widzę, że podpowiedzi zarówno subtelne, jak i te do bólu bezpośrednie nie działają... Proszę więc.
Odpowiedz
(07.10.2016, 17:56:46)Token napisał(a): Widzę, że podpowiedzi zarówno subtelne, jak i te do bólu bezpośrednie nie działają... Proszę więc.

Jak ktoś pisał o wytrychach to oczywiście sprawdziłem Fiska ale nie ma żadnych opcji dialogowych D:
Odpowiedz
Fisk, ale tylko jeśli zrobisz dla niego questa z wytrychami, przy czym nie otworzysz paczki.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości