Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Podaj nicki tych płotek, IP, to chętnie pobanujemy. Ja jak mówiłem, NIE WIEM O KIM PISZESZ i co te osoby mają wspólnego z BS. Już o jakimś GothicForever mi pisałeś, którego znam tylko z postów w temacie Arena, ale widziałem, że to konto należało do kogoś innego.
Porachunki... Co z tego będziesz miał? Nikt w BS nie chce mieć z DS żadnych porachunków i obecnie wygląda to jakbyście toczyli porachunki sami ze sobą. Tym bardziej, że przed modderami czekają większe wyzwania - upadek moddingu Gothica. Powinieneś dołożyć raczej starań, by w Przeznaczenie zagrało więcej graczy niż w giganta Gothic ER - tylko 400.
Sprawa forum i inne miały być zamknięte i były zamknięte. Zupełnie nie rozumiem po co ten temat jest drążony.
Odpowiedz
Z dostępnych miejsc w sieci, skąd można pobrać modyfikacje do Gothic, a od niedawna nowych forów, to nie przeczytałem tak naprawdę ani jednego mądrego i merytorycznego posta. Najpopularniejsze są shotboxy i rozmówki offtopowe przy pifku.
[Obrazek: WvjEFAW.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Abaddon nikt ci tłumaczyć ci nic nie musi ale zamkniecie starego forum oraz multi konta członków BS to nie nasze wymysł.

Temat będzie wyczyszczony ze zbędnych offtopów
Odpowiedz
a kto ma pisać takie posty ?
Szaki 33? xD
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Za sprawę forum przeprosiny złożyłem na kanałach prywatnych, tu na forum, a nawet na waszym shoutboxie. Naprawdę mi przykro za tamte sprawy i ja nigdy nie zamierzam już działać na szkodę DS.
O multikontach tutaj wiem, że kiedyś były. Ale nie w ostatnim czasie, bo BS chce pokoju i pracy z dala od awantur.
Odpowiedz
Nie kurwa, nię będzie póki wszyscy nie przeczytają.
Nie pierdoli się o upadku Gothic wczesniej drugą ręką rozpierdalając forum i pisząc publicznie, że się ma Przeznaczenie w dupie.
A teraz wraca Zbawca Moddingu do swojej świty i pociąga za sznurki oraz animuje swoją pacynkę Quascha na wywrotowym forum
Mam nadzieję , że Nefario to forum w przypływie złego humoru też skasuje.
A naszych nieprzyjaciół to wy przyjmujecie do teamu swojego , vide Polo a nie banujecie, więc bez hipokryzji proszę.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie było mnie kilka miesięcy i słyszałem to samo, wracam i co słyszę że BS znowu robi burdel, co widze np. Polo który wczesniej i ich cisnął dzis jest ich testerem.
Odpowiedz
jak ktoś pali twój dom, Abbadon, a potem za to przeprasza to się go wrzuca w ogień, a roztkliwa nad jego moralną przemianą, ot co
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Za nic nie pociąga, bo moje dni w BS są policzone. Jestem na chwilę, by dokończyć korektę LzGD i tłumaczenie jednego moda. Szkoda, że o tym Ci nie doniesiono.

Cytat:Nie pierdoli się o upadku Gothic

Niestety taka jest prawda. Poproś, żeby ktoś Ci znalazł aktywne fp na Facebooku, albo zajrzał na nasze forum czy tM w poszukiwaniu postów w działach dotyczących Gothica.
Odpowiedz
Dla twojej wiadomości.
Dokończyłem G2 P tylko dlatego, żeby tobie i podobnym tobie zrobić na złość i pokazać, że mnie się złamać nie da.
Oraz dlatego, że szanuję pracę innych, między innymi kurwa twoją.
Tez o tym pisałem i szkoda, że ci o tym nie doniesiono.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dobrze, szanuję Twój wkład w Przeznaczenie. Temu nie zaprzeczam.
Napisałem o tym Gothicu, bo to niepokojące zjawisko i w obliczu tak trudnej sytuacji nikt nie chce kłócić się z Teamem DT.
Niezaprzeczalne jest też to, że źle wtedy zrobiłem. Byłem wrednym chujem, jakbym mógł cofnąć czas to bym nigdy czegos takiego nie zrobił, a jakbym zrobiłto bym forum przywrócił.
Po raz kolejny PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKO.
Odpowiedz
Ahn np. nasze forum i nasz FB o ruskich nie wspominam.
Odpowiedz
Chodziło mi bardziej o inne strony w Polsce. W Rosji i Niemczech zawsze to jakoś działało.
Odpowiedz
widziałeś zajebisty pomysł klubu i faktyczne zagazowanie chlopkaow ? każdy z nich chce grac, każdy z nich ma 20+ stron tematu który jest ich dziennikiem. MODING GOTHICA ŻYJĘ I MA SIĘ DOBRZE.
Odpowiedz
Małe sprostowanie. W klubowych tematach prawie nic się nie dzieje. Ale tak po za tym to wszystko się zgadza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości