Pancerze i Broń
jakie są różnice między mieczami harada a toporami benneta? wiem tylko że chyba miecze są dłuższe powie ktoś coś o statystykach?
Odpowiedz
Mam obecnie miecz u Harada siła 50 obr. 80 a już zrobiłem siła 70 obr. 100

A pierwszy miecz chyba wymagał 35 zadawał 60
Odpowiedz
No to mam pierwszą zagwozdkę...Przyszedł czas na zdecydowanie co ze Szponem Beliara. Gram Mrocznym, 21 lvl. Właśnie skończyłem Jarkendar. Wyczytałem, że opłaca się oddać szpon, wtedy jest możliwość zdobyć młodszego brata...Problem w tym, że podobno jest on 1h a ja szedłem w 2h. Aktualnie 29% a jedno 15%. Opłaca się zacząć uczyć 1H dla tej broni? Czy są jakieś inne ciekawe 2H magiczne? Jest coś lepszego od szpona w 2H z magicznych(typu piorunki, fale, podpalenia)? Doradźcie, bo mam dylemat :/
A i słyszałem, że mrocznym nie opłaca się dawać więcej niż 60 w siłkę, bo później na manę są bronie. Jak z tym jest? I jak z wymaganiami dla zbroi? Cel to Mroczny Wojownik.
Odpowiedz
Młodszy brat jest opłacalny o ile jesteś wojownikiem 1h, ponadto wymaga on 140 siły. Broń jest bardzo dobra - działania podobne jak szpon, jak nie identyczny. Jednak ja osobiście nie miałem możliwości go używać aż do końcówki R4, gdyż miałem statystyki dostosowane pod łucznika, a później paradowałem ze smoczym pazurem.

Co do Mrocznego nie sugeruj się za bardzo wpisami innych graczy, jako mroczny o ile mi wiadomo masz możliwość kontynuowania gry ścieżką typowo magiczną, bądź ścieżką wojownika. Rozwijaj gracza tak jak łatwiej Ci jest grać.
Odpowiedz
Aha..czyli chyba jednak nie opłaca się szponka oddawać. A co z moim drugim pytaniem? Zbroje dla mrocznego woja wymagają many czy siły?
Odpowiedz
Większość pancerzy wymaga siły, możliwe, że niektóre pancerze wymagają many lub kręgu (tego do końca nie wiem niestety), jednak mogę jedynie mówić tak jak było w moim przypadku maksymalnie nauczyłem się 20 pkt siły, reszta pochodziła z bonusów a skończyłem grę z ponad 150 siły.

Co do szponu to może być przydatny dla 2h.
Odpowiedz
"prawdziwy" Młodszy Brat jest niedostępny dla członka Mrocznego Zakonu.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Witam, wykorzystuje w mojej rozgrywce bronie do walki w zwarciu pomysłu Carla i naszła mnie taka refleksja czy do obrażeń tych broni przy trafieniu krytycznym dodawane są punkty siły czy też zręczności?
Odpowiedz
Bronie od Carla wykorzystują tylko atrybut - zręczność i od siły nie zależą.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy dmg kuszy skaluje się z siłą czy ze zręcznością? Może głupie pytanie ale nigdy nie wiem.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Lewkooo - przeniosłem bez konsekwencji. 
Z tego co mi wiadomo, to dmg kuszy zależy od zręczności.
Odpowiedz
Zbliżam się do końca 3R i się zastanawiam czy misja z "ulepszeniem" MB pojawia się jeszcze w tym rozdziale czy już w następnym?
Odpowiedz
Powiem tak - na przełomie. I na przyszłość o legendarnych broniach pisz w odpowiednim temacie, bo jest taki.
Odpowiedz
Poszukuję jakiegoś silnego łuku na pierwszy rozdział, czy jakiś doświadczony łucznik może mi polecieć, gdzie takowy mogę znaleźć lub od kogo kupić?
Odpowiedz
Cóż chcesz iść w łuki to polecam zostać czeladnikiem u Bospera i wyuczyć się u niego ich produkcji, osobiście tylko z ich korzystałem/korzystam. A jeżeli chcesz coś kupić to handlarzy jest wielu ale tym od Bospera nie dorównują.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości