Starożytny Kult
Byłem w środku, bylo kilka szkieletów oraz wojowników cienia i nic...
Odpowiedz
Jest w bibliotece. Poszukaj jeszcze raz.
Odpowiedz
No szukałem go w samej bibliotece 20 minut i NIE MA GO
Odpowiedz
(23.08.2016, 10:03:01)Vorx napisał(a): No szukałem go w samej bibliotece 20 minut i NIE MA GO
a patrzyłeś tam gdzie znalazłeś kolorową tabliczkę ?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Po przeczytaniu tej dyskusji zgaduję, że on jej po prostu nie znalazł.
Odpowiedz
Dobra, nawet nie miałem pojęcia, że jest jakakolwiek tabliczka... Mogę prosić o wskazówkę? Przepraszam za prowadzenie Was w błąd.
Odpowiedz
Chodzi o tabliczkę budowniczych, dokładniej rzecz biorąc żółtą tabliczkę. W drugim rozdziale jest misja, żeby je wszystkie odnaleźć.
Przeszukaj dokładnie bibliotekę. Nie odkryłeś jej wszystkich tajemnic.
Odpowiedz
Z tego co pamiętam dostałem misję od maga z tymi tabliczkami, tak? To jest te zadanie czy jakieś inne? Bo jeżeli tak mam zółtą...
Odpowiedz
Masz żółtą, bo zabiłeś Kruka, który ma wszystkie tabliczki...
Przeszukaj jeszcze raz bibliotekę uczonych i nie wracaj tu, dopóki tego nie zrobisz. DOKŁADNIE PRZESZUKAJ!
Odpowiedz
Dobra, ja już dostałem nerwicy, przeszukałem OD GÓRY DO DOŁU TĄ BIBLIOTEKĘ i NIE MA NIC, nie ma żadnego przedmiotu, ani nic do podniesienia.
Nie mam już pojęcia co robić.
Odpowiedz
Ja nie wiem skąd ja mam do Ciebie cierpliwość.
Szukaj przełączników na ścianach. Podpowiem, że jest więcej niż jeden.
Odpowiedz
Dziękuje za pomoc, przepraszam za mój " nie ogar "
Ostatnie pytanie i znikam, w jakim rejonie znajduje się wieża mgieł w DP?
Odpowiedz
Kup sobie mapę Doliny Przodków. Tam, gdzie masz obszar, który nie jest oznaczony na mapie (jak ziemie orków w G1) znajdują się Wieże Mgieł.
Widać je zresztą z bardzo wielu miejsc, chyba że masz ustawiony jakiś bardzo mały zasięg renderowania.
Odpowiedz
Witam Panowie mam pewien problem. Jestem w II rozdziale, Milten wykonał dla mnie z pergaminu zwój teleportacji dla Dobara którego znalazłem w jaskini Gilberta. No i generalnie Dobar mi się gdzieś zapodział po tym jak dałem mu zwój... Szukałem go w Świątyni Śniącego na bagnach(nie mogę tam wejść) a także w kotlince koło Diega tak jak przeczytałem gdzieś na necie i też go nie ma... Gdzie szukać drania ? :)
Odpowiedz
Świątyni Śniącego na bagnach? Masz na myśli Jaśnie Oświeconego? Masz znaleźć Świątynie ŚNIĄCEGO.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości