Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Nie zaprzeczam. Ja tylko porównuję sytuacje i ilość pobrań modów z ilością jaka była jeszcze rok temu w DS, czy RT.
Na tM zostali np. sami krzykacze i tam na próżno szukać merytorycznych wypowiedzi, fanpejdże na fb, które kiedyś tętniły życiem świecą pustkami lub stoją w miejscu od miesięcy.
Odpowiedz
(13.07.2016, 20:12:14)Dota napisał(a): Małe sprostowanie. W klubowych tematach prawie nic się nie dzieje. Ale tak po za tym to wszystko się zgadza.



to nasz klubowy oszust i znów oszukuje, oczywiście ze się dzieje bo chłopaki sa aktywni i ciągle pojawiają sie nowe posty
Odpowiedz
Czyli ja także zostanę kłamcą i potwierdzę słowa doty
Odpowiedz
Tylko kolega oszusta ale zawsze cos .
Odpowiedz
Słowa te wypełnione są jadem Beliara. Jeden Adanos wie, ile literek zostało zapisanych w poszczególnych tematach. Nikt tego nie zliczy o zdrowych zmysłach, jedynie szalony matematyk.
Odpowiedz
(13.07.2016, 20:16:34)desti2 napisał(a):
(13.07.2016, 20:12:14)Dota napisał(a): Małe sprostowanie. W klubowych tematach prawie nic się nie dzieje. Ale tak po za tym to wszystko się zgadza.



to nasz klubowy oszust i znów oszukuje, oczywiście ze się dzieje bo chłopaki sa aktywni i ciągle pojawiają sie nowe posty

Tak, średnio 10 wiadomości dziennie. Wspaniały wynik. Świadczy o niesamowitym zainteresowaniu i zaangażowaniu. To co Ty tu wypisujesz, to się zwie propagandą. Albo kłamstwem. Jak kto woli.
Więc Desti2 czemu kłamiesz? Nieładnie tak kłamać. Bardzo nieładnie.
Desti2, czemu oszukujesz? Podobno jesteś krystalicznie czysty? I wcale nie bugujesz gry.
Odpowiedz
Panie Dota, jak tam można?
Osobiste animozje przekształcać w info, że w Klubie się nic nie dzieje?
To skąd te liczniki postów wysokie u Klubowiczów oraz elaboraty pewnych Gladiatorów , jak michał?
Co mają co chwila pisać - zabiłem kretoszczura za piątym krzakiem?
Odnoszę wrażenie, że Pan jednak przesiąkł wrogą ideologią i Doniesienia były jednak prawdziwe.
Nieładnie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Sam Pan mówił, że ostatnio Arena zamula i tak zresztą jest prawda.
Na początku może i był hype, jeden prześcigał się z drugim, ale to wszystko stopniowo wymarło. Nie mówiąc już o obserwatorach, którzy nie mają dosłownie nic do powiedzenia.
Obecnie prawda jest taka, że niewiele się dzieje i wcale nie jest tak, że Gothic żyje, ma pełno graczy, fanów i tak dalej. Jasne, nie jest źle, ale też na pewno nie jest świetnie.

A odnośnie mojego sympatyzowania z BS, to zróbcie z tym co chcecie. Gram sobie z Oposem i Varanem w Heroes III i dobrze się bawimy. Z Quaschem też ostatnio graliśmy. I nie zamierzam się z tym chować w żaden sposób.
Odpowiedz
Cytat:A odnośnie mojego sympatyzowania z BS, to zróbcie z tym co chcecie.

Zaszły obecnie pewne okoliczności, które spowodowały, że NIC z tym nie zrobimy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(13.07.2016, 21:27:09)Memorius napisał(a): Panie Dota, jak tam można?
Osobiste animozje przekształcać w info, że w Klubie się nic nie dzieje?
To skąd te liczniki postów wysokie u Klubowiczów oraz elaboraty pewnych Gladiatorów , jak michał?
Co mają co chwila pisać - zabiłem kretoszczura za piątym krzakiem?
Odnoszę wrażenie, że Pan jednak przesiąkł wrogą ideologią i Doniesienia były jednak prawdziwe.
Nieładnie.

Dodam że Gothic to stara gra i nadal popularna i to że BS szuka sobie jakiś alternatywy bo się znudzili  gothiciem, oraz że po prostu ich mody mają gównianą popularność nie znaczy ze gothic umarł.
Odpowiedz
Dosyć żałosny jest fakt, że na forum BS wstawili sobie nasze emotki maskotki - Kucyka i Idola
widocznie nie stać ich na własną symbolikę :nie: Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czerpać i wzorować się na najlepszych? Pochwalam! :brawo:
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Pamiętajcie Drodzy Użytkownicy regularnie sprzątać w waszych pokoikach.
My na forum bardzo o to dbamy i w ramach Wieczornych Porządków usunęliśmy śmieci z forum, bo forum to jest nasz wspólny pokoik, prawda? :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dokładnie papo :>
Odpowiedz
Z forum usunięta została osoba podająca się za Jezusa.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości