Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Fałszywy Jezus powrócił jako nawrócony.
Wiemy o tym, ale znaj nasze chamskie serce, Kolego.

Tymczasem Ekipa DT ma na dziś dosyć.
Brzuchy nas już bolą od śmiechu, a niektórzy nie wytrzymali dysput z Myślącymi Inaczej.

Ale bez obaw. Damy radę. :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Chętnie bym wszystkim pomagał w tematach i dawał waypointy oraz kody na itemki, ale niestety śledzę poczynania iluminatów na forum.
Kilku wykryłem i są obserwowani.

Z wami z TM jest taki problem.
Nie potraficie przyjść normalnie na inne forum, z własnym nickiem, z własnym awatarem.
Wpierdolicie obrazek jakiego pokemona, wymyślicie nick na tyle durny by pozornie nie zwrócić na siebie uwagi i piszecie ot tak, aby stworzyć problem, kogoś zdezorientować , kogoś podkurwić...
Potem wracacie do waszego tajnego dzialu na TM, z dala od plebsu z Górnego Forum i wklejacie screeny dla beki z tego czy innych miejsc w sieci, a studenciaki z pryszczami rechoczą.
Czyż nie?
Ilu już takich wywaliliśmy stąd w ciągu ostatniej doby?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A pisałem, żeby bezpiecznie Rootzky'ego na Idola dać...
Odpowiedz
nie, bo on zrozumiał, a Kateyoshi nie

zapomniałem napisać, że iluminatą jest Przekrojony Arbuz
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
o co chodzi z tymi idolami ? xD
Odpowiedz
To Użytkownicy, którzy dostarczają nam najwięcej radości i kulturowego ubogacenia.

ponieważ takie internetowe zero jak Freddy aka Varan chwali się, że ma u nas dwa konta przez proxy, to przyjrzymy się dokładniej temu zjawisku na forum
może dzięki temu wykryci zostaną kolejni niebezpieczni iluminaci
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(31.07.2016, 20:34:53)Jonxx napisał(a): Nosz cholera, muszę zacząć dokładnie czytać co piszę, zanim wysyłam wiadomość w działach bez edycji...

Wszystko dzięki pewnemu psycholowi, który napisał 150 czy więcej postów, a pewnego dnia postanowił zamień treść każdego z nich na "++++00000++++". Nie wszyscy mają w porządku z głową, dlatego aby uniknąć podobnej sytuacji została zablokowana możliwość edycji postów.
Odpowiedz
wykryłem iluminatę
to The DarkLord i zostanie natychmiast zbanowany.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Na pewnym forum istnieje też dział pomocy graczom Przeznaczenia. Nie będę komentował kto występuje tam w roli miszcza gothic,  ale poziom zadawanych tam pytań typu "Ludy, gdzie jest wejście do doliny przodków? Nie moge tego chujostwa znaleść" daje pełny obraz procesów zachodzących w co niektórych mózgach.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(02.08.2016, 11:55:54)Tituf napisał(a): Ludy, gdzie jest wejście do doliny przodków? Nie moge tego chujostwa znaleść

:>:>:>
Odpowiedz
Winni są iluminaci.
Aktualnie w najbliższym czasie zajmę się przede wszystkim tym właśnie problemem.
Wytępieni zostaną wszyscy iluminaci, trolle oraz pełnosprawni umysłowo inaczej.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Będę bardzo restrykcyjnie podchodził do tego, bo nie mam co zrobić ze swoim życiem.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jak większość ludzi na forum.
W tym ja.
Smutna prawda.
Odpowiedz
I tak mistrzem niemiecia co zrobić ze swoim życiem jest chesterking i jego nikt nie pobije.
Odpowiedz
Cytat:Jak większość ludzi na forum.


Nie. Większość na tym forum raczej nie wie po co żyje.
Nie umieją nawet pisać i dlatego należy więcej rzeczy tu prezentować w formie obrasków.
Najlepiej prostych , zrobionych w paincie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości