Starożytny Kult
Walczysz z nim odpowiednim orężem? (Zguba bogów)
Odpowiedz
A jak do tej pory pokonywałeś nieśmiertelnych wysłanników kultu? (w sumie jednego)
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
w wieży żaden nie był niesmiertelny, poza tym Język chyba ominąłem coś w wątku i zapędziłem się z exploracją
Odpowiedz
Zdecydowanie się zapędziłeś. Radzę wczytać wcześniejszy zapis albo możesz zaczynać od nowa. Jak wbiłeś do Wież Mgieł, skacząc po skałach?
Odpowiedz
(29.08.2016, 16:11:39)Dota napisał(a): Zdecydowanie się zapędziłeś. Radzę wczytać wcześniejszy zapis albo możesz zaczynać od nowa. Jak wbiłeś do Wież Mgieł, skacząc po skałach?

1 była otwarta ;p potem teleportem z 1 na 2
Odpowiedz
Chodziło o miejsce, gdzie są owe Wieże.
Odpowiedz
Ale obszar z wieżami jest zamknięty, musiałeś się tam dostać po skałach albo innymi tanimi sztuczkami, albo bugami.
Odpowiedz
były tam jakieś skały ale trudne do przeskoczenia nie były, nie myslałem że to celowa blokada;p, mam naszczescie save, strace 1h gry;p
Odpowiedz
Wiesz co?
Chyba czasem warto jednak czytać dialogi, gdzie wyraźnie jest powiedziane żeby tam nie chodzić.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jak rozumiem aby zdobyć amulet dla Wasiliego, by dostać pergamin, muszę roznieść szkielety, w której stoją te 3 skrzynki? Czy amulet gdzieś sobie po prostu leży?
Odpowiedz
Tak musisz otworzyć skrzynki.
Odpowiedz
Mam mały problem gdyż nie mogę znależć tego trzeciego Pana cieni, a zwiedziłem już wszystkie świątynie w jarkendarze i nic i nie wiem co robic :/
Odpowiedz
a biblioteka - pomieszczenie z tabliczką?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
nic, pusto
Odpowiedz
Jak pusto? On MUSI tam być, kanion, biblioteka, miejsce, gdzie znalazłeś tabliczkę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości