Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
(10.08.2016, 13:45:16)Tituf napisał(a): choć jaskółeczko, ja pamiętam twój tekst jakby co z tematu dT i przyjaciele, post 413...

(10.08.2016, 13:48:43)Memorius napisał(a): [Obrazek: shxVSPO.jpg]

tak to było,  pamiętasz  jaskółeczko? popcorn

Moja myśl wyrażona w postaci materialnych słów składających się z liter. Więc o co wam chodzi? Ale domyślam się, jesteście zazdrośni i nie stać was na zakup polskiego dzieła. Byłem bardziej zainteresowany dodatkiem niż przeznaczeniem, to wszystko. Jak to się mówi, szanujmy się, szanujmy ludzkie poglądy i opinie oraz myśli.
Odpowiedz
czyli ujawnił się kolejny iluminata :!: 
niechaj osądzony będzie...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Chcesz mnie osądzić? To proszę bardzo, jak powiada święte pismo, nie sądźcie innych abyście nie byli sądzeni. Wiem, grozisz mi banem za to, że napisałem tak rażący post? Ty człowieku kpiny sobie robisz, nie masz szacunku do ludzi.
Odpowiedz
dać ci bana to jak łyknąć zimnego piwka
sama przyjemność ;) 

a przyjemność należy rozkładać na dłużej

ponadto dostać bana ode mnie za iluminactwo to zaszczyt i trzeba sobie na to zapracować - na razie za mało zrobiłeś, aby stać się kolejnym Męczennikiem Iluminatów ;)
Cytat:jesteście zazdrośni i nie stać was na zakup polskiego dzieła.

czy taka wypowiedź ma mnie poruszyć?
no przecież nie... ;)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zirael mówisz o szacunku a tekstem że kogoś na coś nie stać okazujesz sam brak szacunku wobec tej osoby, kogoś może i nie stać ale czy to oznacza że jest on gorszy ?
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
pożegnaliśmy, banem iluminatę Teodora
swoją udawaną nieporadnością w tematach będzie nas radował dopiero za miesiąc, o ile oczywiście jeszcze w ogóle go tu zobaczymy Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
usunięty został raczkujący iluminata wiwi
jego miejsce jest na TM
tam niech uskutecznia swoją gimbusiarską technikę forumową, a nie tutaj

komu go żal niech się tu zgłosi w temacie to podąży jego śladem

czy mi się wydawało, że miał on wiernego poplecznika, czy też NAPRAWDĘ  tylko mi się tak wydawało?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
wykryty został niebezpieczny iluminata  PiekielnyBaranek aka Owca Lobarta
został natychmiast zneutralizowany
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(25.08.2016, 08:06:59)Memorius napisał(a): Wygląda na to, że ta gra nie jest dla ciebie.
Ponieważ masz mało czasu powinieneś raczej wrzucać na PC pasjansa, a na smatfonku Tetrisa.
Krótkie treściwe gry z małą ilością postaci.
Zresztą niedługo szkoła, więc skup się na nauce. Nauka jest najważniejsza.

Trzeba Ci przyznać, że jesteś współtwórcą naprawdę porządnego i ogromnego projektu, jakim jest Przeznaczenie i za to szacunek. Niestety personalnie widzę, że jesteś zwykłem pajacem, który nie potrafi przyjąć konstruktywnej krytyki.

(25.08.2016, 08:35:32)Memorius napisał(a):
Cytat:A jeśli takie są, to pewnie dlatego misji nie było żadnej, że byłem w złej gildii

dokładnie tak
NPC zleci lub zagada coś więcej w zależności od gildii i takich, którzy nie są powiązani zupełnie z niczym jest bardzo niewielu

ogólnie jedynie resztki przyzwoitości nie pozwalają mi napisać co sądzę o takich zawodnikach jak ten Maniaks
potem by tu wparował i sapał, że go bezkarnie obrażam

Wystarczyło napisać, że jednak większość NPC ma jakiś udział w rozgrywce i już by inaczej człowiek to odebrał, ale Ty oczywiście wolisz się obnosić tutaj ze swoimi resztkami przyzwoitości i pokazywać swoją łaskawość w komentowaniu czyjegoś zachowania. Przykre jest w tym wszystkim to, że ludzie, którzy tworzą coś takiego, zamiast wspierać i z pewnym dystansem podchodzić do komentarzy na temat ich pracy, zachowują się jak dzieciaki z gimnazjum, próbując komuś ubliżyć. Wyciągaj wnioski, zamiast obrażać ludzi. Przyniesie Ci to więcej pożytku niż obecne zachowanie.
Odpowiedz
Co widzę, że zajrzałeś w mój profil?
Tak jestem od jakiegoś czasu niereformowalny, zwłaszcza gdy ktoś wbija na forum i okrasza swój komentarz opcją 18 lat itd.
Tu się na tym forum z czymś takim nie wyjeżdża.
Masz coś do dzieciaków z gimnazjum?
Co do mojego stosunku do konstruktywnej krytyki - chyba za mało czasu spędziłeś na tym forum, żeby coś mieć na ten temat do powiedzenia.
To tyle.
Przejdziemy w ewentualnych dalszych dyskusjach na Pan.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(25.08.2016, 14:34:03)kea1 napisał(a): Też to kocham. Łażę sobie, gadam, każdy ma jakąś ciekawą lub mniej ciekawą historię do opowiedzenia. Cza... pardon, często, się trafi jakieś zadanie. Po prostu to jest CUDOWNE.

(25.08.2016, 20:27:53)Memorius napisał(a): Co widzę, że zajrzałeś w mój profil?
Tak jestem od jakiegoś czasu niereformowalny, zwłaszcza gdy ktoś wbija na forum i okrasza swój komentarz opcją 18 lat itd.
Tu się na tym forum z czymś takim nie wyjeżdża.
Masz coś do dzieciaków z gimnazjum?
Co do mojego stosunku do konstruktywnej krytyki - chyba za mało czasu spędziłeś na tym forum, żeby coś mieć na ten temat do powiedzenia.
To tyle.
Przejdziemy w ewentualnych dalszych dyskusjach na Pan.

Nie, nie zaglądałem w Twój profil. Może gdybyś był dziewczyną, to bym zajrzał ;)
Drażliwy temat wieku? Hmmm.. ciekawe, chociaż nie widziałem w tym porównaniu nic nadzwyczajnego i godnego uwagi.
A co? Grozisz mi? Nie mam nic do nikogo, póki nikt nie ma czegoś do mnie. I tyle. Tak jak Ci pisałem, zbyt personalnie podchodzisz do tego, co ludzie tutaj piszą.

Na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze. Tak czy siak, widzę, że jeszcze megalomania tutaj wchodzi w grę.
Odpowiedz
No Pan  na pewno ma i wygląd i pieniądze.
Na Tyniec Mały wystarczy.
Co do dziewczyn.
Młodych mu się zachciewa, stary satyr.
Ogólnie EOT.
Niech pan wykaże w innych tematach, że jest pan wart aby mu odpisywać.
Faja

z info technicznych na fejsbuczku

Cytat:Użyj funkcji Wiadomość o nieobecności, aby kontrolować wskaźnik odpowiedzi podczas nieobecności w pracy.

Facepalm
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mam nadzieję że nikogo nie dotknę ale sporo gapiów się porejestrowało na forum. Poczytać?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
kolejny iluminata zneutralizowany
Ventrue - jak widać nie przychodzi tu dla Przeznaczenia tylko dla sensacyjek, co widać po jego aktywności na forum
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Aktualnie jestem na tropie bardzo niebezpiecznego iluminaty.

Nie jest do końca jasne czy ma on powiązania z niejakim kuczaja, który tu trollował z multikonta czy też działa samodzielnie.
Sprawa jest badana.

Jest już niemal pewne, że kuczaja nie działał sam. Można mówić o tzw "grupie kuczaji", skupiającej nieznaną jeszcze bliżej grupę osób, w tym pewnego zbanowanego użytkownika, który po pierwszym usunięciu konta pojawił się ponownie pod nickiem umrzyjjjj.
Aktualnie czekamy na weryfikację kilku istotnych informacji, jakich dostarczył pewien użytkownik zbliżony do kuczaji.
Informacje te, jeśli się potwierdzą mogą doprowadzić do ujawnienia powiązań kuczaji z innym użytkownikiem forum DS, niejakim B.  nadal zarejestrowanym na forum.

Coraz bardziej wyraźnie rysuje się obraz tzw Bandy Czworga.
Osoba poniekąd do niej zbliżona podała informacje umożliwiające częściowe (na razie) zneutralizowanie jej sympatyków na forum.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości