Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Kolega @hihi12 znowu atakuje
[Obrazek: H6VSoPr.png]

A na FB napisał jeszcze:
"czy moge dodać mod spółtworzony przez memoriusa i hihi12"
Oraz założył temat na forum BS z Przeznaczenia o tytule "bee"
 
Odpowiedz
my mamy z nim spokój, a jak gdzieś się pokaże z trollowaniem to każdy wie co zrobić
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
U nas wcześniej nie trollował na forum o dziwo, ale teraz dostał bana na miesiąc.
 
Odpowiedz
Muszę się wam do czegoś przyznać...
Kateoyshi to moje multikonto. Pony
Odpowiedz
zieew
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dzisiejszy dzień to Cyrk.

Simen się poddał i na BS poleciały dwa bany na dwóch młodocianych działaczy w moddingu. Nie wspominając o trollingu Doty :>
Odpowiedz
Cytat:Simen się poddał

poddał? komu? Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Spolszczenie do Returna nie wyjdzie. xDD
Odpowiedz
Pewnie Smox za wolno z metkiem pracują. Czekamy na ekipę fachowców w takim razie.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
do kolejnej części filmu o DT były pieczołowicie zbierane materiały z forum i fp
wyrwane z kontekstu, edytowane posty, nieznajomość regulaminu forum - wszystko to ułożyło się w pasjonujący film
tak to jest, jak nie czyta się ze zrozumieniem i tu wyjaśnię tylko jedną rzecz:
na fp otrzymaliśmy gotowy skrypt i chęć dalszych poprawek - ale stwierdziliśmy podobno, że po przyjęciu do teamu, skrypter za jakikolwiek błąd będzie "jebany jak pies..."
wypowiedź dotyczyła oczywiście samego Memoriusa, który za jakiekolwiek niedociągnięcia w modyfikacji jest hejtowany i "jebany jak pies" - tak więc to był opis sytuacji z jaką mamy do czynienia

ocena modyfikacji może być zła i z tym nie mamy problemu
jeśli jednak ocenia gracz, który gra na pamięć i popełnia kardynalne błędy, a potem mówi o zbugowanym modzie, to najlepszą odpowiedzią są ci wszyscy, którzy grę ukończyli
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(18.09.2016, 15:30:12)Tituf napisał(a): do kolejnej części filmu o DT były pieczołowicie zbierane materiały z forum i fp
wyrwane z kontekstu, edytowane posty, nieznajomość regulaminu forum - wszystko to ułożyło się w pasjonujący film
tak to jest, jak nie czyta się ze zrozumieniem i tu wyjaśnię tylko jedną rzecz:
na fp otrzymaliśmy gotowy skrypt i chęć dalszych poprawek - ale stwierdziliśmy podobno, że po przyjęciu do teamu, skrypter za jakikolwiek błąd będzie "jebany jak pies..."
wypowiedź dotyczyła oczywiście samego Memoriusa, który za jakiekolwiek niedociągnięcia w modyfikacji jest hejtowany i "jebany jak pies" - tak więc to był opis sytuacji z jaką mamy do czynienia

ocena modyfikacji może być zła i z tym nie mamy problemu
jeśli jednak ocenia gracz, który gra na pamięć i popełnia kardynalne błędy, a potem mówi o zbugowanym modzie, to najlepszą odpowiedzią są ci wszyscy, którzy grę ukończyli

Albo w nią grają! Dzięki Memoriusowi i jego poradzie wyeliminowałam znaczną część bugów u siebie (chodziło głównie o dialogi i o coś innego, co nie umiem opisać) a ten właśnie co nie umiem opisać już mniej przeszkadza. Oglądałam oczywiście materiał i teraz porównuję go ze stanem faktycznym. Dzięki za włączenie edycji.
Odpowiedz
Nie mam dostępu do SB, a chciałem złożyć życzenia rumiunowi. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. :)
Życzę Ci rumiun (choć i tak zapewne tego nie przeczytasz), żebyś ogarnął swoje pseudo ADHD i zaczął się zachowywać jak na ogarniętego człowieka przystało. :)

Proszę o usunięcie powyższego posta, jeżeli jest taka możliwość.
Odpowiedz
Z jakiego powodu?
Odpowiedz
bo forum uczy i wychowuje
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Nie chciałem nikogo trollować, choć i tak mi nie uwierzycie. Nieważne.
Mam wrażenie, że wszystko co napiszę zostanie użyte przeciwko mnie i zaraz pewnie ktoś napisze, że tak właśnie jest, więc milknę w takim razie - nie chcę bana.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości