Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Cytat:równie dobrze możecie skończyć tłumaczyć mody, rok czekałem na tą modyfikacje a tu sie dowiaduje że mam pisać posty na forum tylko po to żeby sobie pograć w moda ;D jesteście kurwa śmieszni

To wypowiedź męczennika community Gothic i wiernego fana. Ja dodałbym, że egocentryka i wielkiego samoluba. Oczywiście, że na takich pseudofanach nam nie zależy. A że pobierze sobie cwaniak na jakimś chomiku modyfikację?! Spokojnie... Nie ukończy, zbuguje się...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
ktoś inny tam na pisał, że jak BG nie chce tłumaczyć modów dla wszystkich to znajdzie się inna ekipa, która zrobi to "za miskę ryżu".

Czy teraz już wiecie czym charakteryzuje się mentalna gimbaza?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ta cała dyskusja na fb zaszła za daleko i pokazuje zupełny brak szacunku dla twórców. Właśnie postanowiliśmy, że elitą będą jedynie gracze, których znamy od dawna i z którymi piszemy w celach towarzyskich na sb. Nikt o nieznanym nicku nie dostanie LzGD, a ponadto to będzie ostatni mod BG do Gothica. Przerzucimy się na Skyrima i spróbujemy z tamtejszym community.
Odpowiedz
Ważne info z naszego forum:
informujemy, że premiera spolszczenia do G1 "Ludzie z Górniczej Doliny" nie będzie miała miejsca, dostaną ją tylko ludzie którym ufamy i nas wspierali, kończymy też pracę nad tłumaczeniem pozostałych modów do Gothica.
[Obrazek: 14559958_947635672008370_5119697008439395773_o.jpg]
 
Odpowiedz
ulepszona metoda downloadu Przeznaczenia z wersji Klubowej - bardzo słusznie
OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Cytat:Smutno mi z tego powodu, ponieważ część community była bardzo cicho, jednak duchowo wspierała całym sercem LzGD

:no: To zbyt szumne porównania i zapowiedzi. Porównajcie sobie Gothic i Morrowind. Bo porównać można choćby ze względu na ich wiek...
I co? Jakie są community tych gier?! Bez żartów! Społeczność Morrowind, gdzie zakres wiekowy graczy pewnie oscyluje między 10 a 70 lat, jest nie do ogarnięcia przez tych z Gothic... Wzajemny szacunek, pomoc, czy nawet zwykłe - fanowskie uwagi to normalka. A tu co mamy?! */*
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Oczywiście grupa Kuczai jak zwykle czujna, czekała na moment w którym można zaatakować następną ekipę moderską...
 
Odpowiedz
Cytat:Swoją drogą community Gothica leży praktycznie, nawet nie che się nikomu napisać krótkiego komentarza. Nikt dużo wcale nie wymaga. Chcą żeby ludzie docenili ich pracę przez napisanie opinii o modzie, nawet krytycznej to nie jest trudne.

fragment wypowiedzi z FB jednego z użytkowników
sama PRAWDA

Żałosne jest także to, ze nawet ludzie którzy tu przychodzą na forum nie maja poza kilkoma wyjątkami NIC do powiedzenia na ten temat.
Widać to są Konsumenci i tak będą traktowani w przyszłości.

Grupa kuczai uaktywniła się właśnie na forum BG oraz w chamskiej dyskusji na FB Gothic Polska.

Jako DT przyjrzymy się czy u nas nie pozostały jakieś niedobitki tej powodującej odruch wymiotny formacji.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja ze strony twórców spolszczenia do Ludzi z Górniczej Doliny :) .
Mimo, że modyfikacji nie dostanę, jestem jak najbardziej za dla następnych projektów moddingu gothica :)
Odpowiedz
Nikt nie powiedział, że nie dostaniesz xD Znamy Cię od dawna już z kilku for.
Odpowiedz
Mimo wszystko, nie jestem graczem który modyfikację ukończy i w pełni doceni waszą pracę, więc nie mogę przyjąć dostępu do niej. Mimo wszystko dzięki za propozycję ! :)
Odpowiedz
Nie wiem ci w tych ludzi wstapilo.Robicie to dla nich za darmo żeby mogli pograć po polsku i zero odzewu. Gościu na fb napisał ze nie będzie się na forum udzielał bo zmęczony jest po pracy, ale nie weźmie pod uwagę tego ze wy siedzicie po pracy po nocach żeby tacy ludzie mogli pograć.Az brak mi słów jak można być taka hieną.Najlepiej żeby jeszcze dubbing był bo inaczej to słabo.I mowie nawet tacy nie podziękuja za wkład pracy tylko się przypierdola albo sobie pójdą. No ale cóż taki margines społeczny nie zrozumie ze zrobienie takiego moda to ogrom pracy.Pozdrawiam serdecznie.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(02.10.2016, 18:18:29)Lewkooo napisał(a): Nie wiem ci w tych ludzi wstapilo.Robicie to dla nich za darmo żeby mogli pograć po polsku i zero odzewu. Gościu na fb napisał ze nie będzie się na forum udzielał bo zmęczony jest po pracy, ale nie weźmie pod uwagę tego ze wy siedzicie po pracy po nocach żeby tacy ludzie mogli pograć.Az brak mi słów jak można być taka hieną.Najlepiej żeby jeszcze dubbing był bo inaczej to słabo.I mowie nawet tacy nie podziękuja za wkład pracy tylko się przypierdola albo sobie pójdą. No ale cóż taki margines społeczny nie zrozumie ze zrobienie takiego moda to ogrom pracy.Pozdrawiam serdecznie.

Dokładnie, ale są jeszcze lepsi - tacy, którzy cię za to wyzwą.
Odpowiedz
Albo będą kazać przeprosić.Prosze was....
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
http://scr.hu/0a05/91kfs

Czego wy wymagacie po takim community :)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości