Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
ochłoń. wyluzuj i wypij piwko chłodne
na dziś chyba wystarczy, nie uważasz?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ja mam ochłonąć ?
To chyba ty powinieneś, podciągnąłeś moje wypowiedzi pod troling, by podbudować swoje ego ? pokazać wyższość?
Odpowiedz
Regulamin dotyczy wszystkich, a ty go zwyczajnie teraz naginasz. Sytuacja jest prosta jak obręcz. Pytanie - do czego dążysz? 

Zapytam inaczej - kończymy dyskusję, czy bawimy się dalej?
Odpowiedz
Sam pisałem już dziesiątki razy, że dzieci ze smartfonami nie mają żadnego negatywnego wpływu na obecną scenę Gothica, a wręcz śmiem twierdzić, że to właśnie te dzieci trzymają grę w stanie takiej, a innej popularności. Trzeba mieć mocno ograniczony sposób rozumowania, żeby myśleć, że to one są przyczyną upadającego community. Niektórzy po prostu nie chcą przyjąć prawdy do wiadomości, że gra jest stara i zainteresowanie nią maleje w naturalny sposób, więc wymyślają sobie własne wytłumaczenia i starają się wmówić innym, że białe jest czarne. Dlaczego? Ni cholery nie wiem.
Dość dosadnie, ale taka jest prawda.
Odpowiedz
Cytat:Sam pisałem już dziesiątki razy, że dzieci ze smartfonami nie mają żadnego negatywnego wpływu na obecną scenę Gothica,

gdzie?
Cytat:a wręcz śmiem twierdzić, że to właśnie te dzieci trzymają grę w stanie takiej, a innej popularności.

właśnie - takiej a nie innej



Cytat:Trzeba mieć mocno ograniczony sposób rozumowania, żeby myśleć, że to one są przyczyną upadającego community.

ludzie poważni nie chcą pisać z dziećmi na forach, być przez nich tykani i wyzywani w gimbusiarski sposób, panie Dota
Cytat: Niektórzy po prostu nie chcą przyjąć prawdy do wiadomości, że gra jest stara i zainteresowanie nią maleje w naturalny sposób, więc wymyślają sobie własne wytłumaczenia i starają się wmówić innym, że białe jest czarne.

to tak samo jak z książkami - zastępuje je jutuba
nie oznacza to jednak, że należy zaniechać spotkań z pisarzami w gronie umiejących i lubiących czytać

dla mnie community może liczyć 200 osób
ekskluzywne przyjęcie nie stanie się lepsze i fajniejsze gdy zaprosi się na nie pół dzielnicy


Cytat:Dość dosadnie, ale taka jest prawda.

myślenie magiczne - odmienność własnego poglądu nie czyni go jeszcze jedynie słusznym
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(14.10.2016, 21:40:32)Token napisał(a): Regulamin dotyczy wszystkich, a ty go zwyczajnie teraz naginasz. Sytuacja jest prosta jak obręcz. Pytanie - do czego dążysz? 

Zapytam inaczej - kończymy dyskusję, czy bawimy się dalej?

Nie dotyczy wszystkich, Memorius zawsze łamał regulamin i naciął go do własnych potrzeb. W moim przypadku sprowadził dyskusje do poziomu podłogi twierdząc że troluje, gdzie żadnego trolingu nie było zwyczajnie wziąłem udział w dyskusji.
Odpowiedz
10% za pisanie w niewłaściwym temacie
tematem właściwym do składania oświadczeń w rodzaju

Cytat:Memorius zawsze łamał regulamin

jest temat - Uwagi do funkcjonowania forum
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(14.10.2016, 23:51:40)Dota napisał(a): Sam pisałem już dziesiątki razy, że dzieci ze smartfonami nie mają żadnego negatywnego wpływu na obecną scenę Gothica, a wręcz śmiem twierdzić, że to właśnie te dzieci trzymają grę w stanie takiej, a innej popularności. Trzeba mieć mocno ograniczony sposób rozumowania, żeby myśleć, że to one są przyczyną upadającego community. Niektórzy po prostu nie chcą przyjąć prawdy do wiadomości, że gra jest stara i zainteresowanie nią maleje w naturalny sposób, więc wymyślają sobie własne wytłumaczenia i starają się wmówić innym, że białe jest czarne. Dlaczego? Ni cholery nie wiem.
Dość dosadnie, ale taka jest prawda.

Dokładnie, dzieci ze smarfonami nie mają żadnego negatywnego wpływu na obecną scenę Gothica, a stanowią jakieś 90% całości.

(15.10.2016, 07:43:52)Memorius napisał(a): 10% za pisanie w niewłaściwym temacie
tematem właściwym do składania oświadczeń w rodzaju

Cytat:Memorius zawsze łamał regulamin

jest temat - Uwagi do funkcjonowania forum
To była uwaga komentująca twoje zachowanie.
Odpowiedz
Są jakieś obliczenia i statystyki w tym zakresie?
Może źródło wskażesz - skąd 90%?
A jeśli ktoś inny napisze, że 80% to uznasz że fałszuje rzeczywistość?

Przy okazji.
Ogromną większość dziecięcej części społeczności Gothic stanowią użytkownicy FB.
W swoim czasie otrzymałeś możliwość technicznego i merytorycznego kierowania jednym z dwóch FB w rękach DS czyli FB DRUŻYNY SPOLSZCZENIA.
Mogłeś tam realizować swoją wizję współpracy modderów z grupą wiekową 10-15 lat w zasadzie w pełni autonomicznie.
Cementować , łączyć , tworzyć więzi, promować aktywność itd.
Może powiesz teraz tu wszystkim czemu to porzuciłeś i zostawiłeś własnemu losowi, skoro tak mocno stajesz w obronie tej grupy wiekowej jako soli i fundamentu Community Gothic?

Cytat:To była uwaga komentująca twoje zachowanie.

ten post także znajduje się w niewłaściwym temacie
 10%
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(15.10.2016, 08:06:01)Memorius napisał(a): Są jakieś obliczenia i statystyki w tym zakresie?
Może źródło wskażesz - skąd 90%?
A jeśli ktoś inny napisze, że 80% to uznasz że fałszuje rzeczywistość?

Przy okazji.
Ogromną większość dziecięcej części społeczności Gothic stanowią użytkownicy FB.
W swoim czasie otrzymałeś możliwość technicznego i merytorycznego kierowania jednym z dwóch FB w rękach DS czyli FB DRUŻYNY SPOLSZCZENIA.
Mogłeś tam realizować swoją wizję współpracy modderów z grupą wiekową 10-15 lat w zasadzie w pełni autonomicznie.
Cementować , łączyć , tworzyć więzi, promować aktywność itd.
Może powiesz teraz tu wszystkim czemu to porzuciłeś i zostawiłeś własnemu losowi, skoro tak mocno stajesz w obronie tej grupy wiekowej jako soli i fundamentu Community Gothic?

Oczywiście że są obliczenia i statysyki.
Oczywiście https://www.google.pl/ .

Memo znam lekarstwo zlikwiduj FB albo najlepiej cały internet. Przestań zwalać winę na nie istniejący problem, zwalasz winę na "dzieciarnie" a nawet precyzyjnie nie określiłeś co to za grupa społeczna. Nie twierdze że brak na forum troli, internetowych spinaczy ale popadłeś w paranoje na każdym forum jacyś się znajdą z różnych grup wiekowych. Problem jest między innymi w ogromnej konkurencji na scenie gier bo gier cRPG jest coraz więcej.

(15.10.2016, 08:07:23)Memorius napisał(a):
Cytat:To była uwaga komentująca twoje zachowanie.

ten post także znajduje się w niewłaściwym temacie
 10%
Wiesz że mało mnie w tym momencie to interesuje? Pewnie zaczęło by gdybyś zaczął przestrzegać tego regulaminu
Odpowiedz
Cytat:Oczywiście że są obliczenia i statysyki.
Oczywiście https://www.google.pl/ .

tak znam google, też korzystam
jakiś konkretniejszy link?


Cytat:Memo znam lekarstwo zlikwiduj FB

właśnie - TO FB zostało zlikwidowane
aha, nadal nie odpowiedziałeś na pytanie jakie postawiłem odnośnie FB
 
Cytat:Przestań zwalać winę na nie istniejący problem, zwalasz winę na "dzieciarnie" a nawet precyzyjnie nie określiłeś co to za grupa społeczna.

od ilu lat gra jest dozwolona? od tylu co Rayman?
to już zawęża pole dyskusji , choć naturalnie nie do końca

tak przy okazji - stanąłeś w obronie - bardzo ładnie
może jednak odpowiesz na pytanie czemu tak cię oburzył fakt, że odbanowałem Polo?
i dopytywałeś się w kilku tematach o przyczyny? czym ci tak przeszkadzało jego odbanowanie?
bo mnie w ostatecznym rozrachunku nie mimo że szkalował mnie w necie , mnie, a nie ciebie


Cytat:Nie twierdze że brak na forum troli, internetowych spinaczy ale popadłeś w paranoje na każdym forum jacyś się znajdą z różnych grup wiekowych. Problem jest między innymi w ogromnej konkurencji na scenie gier bo gier cRPG jest coraz więcej.


jeszcze raz powtarzam - nie narzekamy na pobieraność Przeznaczenia , zapewne też nie będzie narzekań na pobieralność Ludzi z GD czy Returning2 . Zapewne gorzej gorzej to wygląda w przypadku G1 ER, ale to kwestia podejścia do tego samego Autora
żadna ekipa modderska nie czerpie z wydanych przez siebie modyfikacji żadnych gratyfikacji materialnych, ponadto żadna nie stawia sobie za cel konkurowanie z jakimiś tam innymi grami wydanymi przez profesjonalistów jako towar/ produkt
to śmieszne stawianie problemu
problem stanowi - ODZEW
ODZEW na pracę a nie liczby i cyfry - zresztą była o tym już tu mowa i pisać w kółko o0 tym samym nie ma sensu
Poczytaj co i jak kto tu pisze na forum, co i jak kto pisze na różnych FB , dostosuj to nieco do wieku i poziomu doświadczenia w kontaktach międzyludzkich - wyciągnij wnioski.
Co wiesz o działach poświęconych Przeznaczeniu na tym forum? Prawie nic bo prawie nigdy tam cie nie było i prawie nic tam nie napisałeś.

Cytat:Wiesz że mało mnie w tym momencie to interesuje? Pewnie zaczęło by gdybyś zaczął przestrzegać tego regulaminu

tym razem trolling - kolejne 30%
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(15.10.2016, 08:43:40)desti2 napisał(a): Problem jest między innymi w ogromnej konkurencji na scenie gier bo gier cRPG jest coraz więcej.

No tak Gothic z 1999 będzie bardzo zależny od Konkurencji.Jak ktoś uwielbia Gothica to przy nim zostanie.Przeciez wyszły jakieś Skyrimy,Wiedzminy,Dragon Age ale nic to nie zmienia i wątpię że bym zrezygnował z Gothica jak by teraz wyszedł teraz super świetny i z zajebista oprawą graficzna Wiedźmin 4.Zagral bym ale i tak wróciłbym do mojego Gothiczka.
Wiesz co się dzieje na różnych grupach na fb? 
80% grupy to screeny statystyk z 1R i pytanie czy da rade w Jarkendarze.Oczywiscie wstawione przez dzieci +/- 10 lat.Tak jak powyżej chyba Memorius napisał lepiej żeby było tych 300 użytkownikow którzy coś wnoszą do tego community niż właśnie takie coś z fb.
No ale tak jak mówiłem kto lubi gothica to przy nim zostanie mimo wszystko.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(15.10.2016, 09:08:12)Memorius napisał(a): tak znam google, też korzystam
jakiś konkretniejszy link?
sam znajdź, odrobina wysiłku nikomu nie zaskodziła
(15.10.2016, 09:08:12)Memorius napisał(a): właśnie - TO FB zostało zlikwidowane
aha, nadal nie odpowiedziałeś na pytanie jakie postawiłem odnośnie FB
FB istnieje :)
(15.10.2016, 09:08:12)Memorius napisał(a): od ilu lat gra jest dozwolona? od tylu co Rayman?
to już zawęża pole dyskusji , choć naturalnie nie do końca

tak przy okazji - stanąłeś w obronie - bardzo ładnie
może jednak odpowiesz na pytanie czemu tak cię oburzył fakt, że odbanowałem Polo?
i dopytywałeś się w kilku tematach o przyczyny? czym ci tak przeszkadzało jego odbanowanie?
bo mnie w ostatecznym rozrachunku nie mimo że szkalował mnie w necie , mnie, a nie ciebie

jak większość gier.

Nie stanąłem w niczyjej obronie, po prostu zwaracam uwagę na fakt że problem jest coś innego.
Odbanowanie Polo było oczywiście wbrew regualminowi dostał bana, więc poiwnien czekać aż czas mini tak jak wszystkich miałem również obiekcje do obanowania Oposa ale twierdziłeś że dostarcza ci danych wywiadowczych, które ja miałem gdzieś. Jęsli odbanowujesz jednego to odbanuj wszystkich traktuj równo wszystkich użytkowników.
(15.10.2016, 09:08:12)Memorius napisał(a): jeszcze raz powtarzam - nie narzekamy na pobieraność Przeznaczenia , zapewne też nie będzie narzekań na pobieralność Ludzi z GD czy Returning2 . Zapewne gorzej gorzej to wygląda w przypadku G1 ER, ale to kwestia podejścia do tego samego Autora
żadna ekipa modderska nie czerpie z wydanych przez siebie modyfikacji żadnych gratyfikacji materialnych, ponadto żadna nie stawia sobie za cel konkurowanie z jakimiś tam innymi grami wydanymi przez profesjonalistów jako towar/ produkt
to śmieszne stawianie problemu
problem stanowi - ODZEW
ODZEW na pracę a nie liczby i cyfry - zresztą była o tym już tu mowa i pisać w kółko o0 tym samym nie ma sensu
Poczytaj co i jak kto tu pisze na forum, co i jak kto pisze na różnych FB , dostosuj to nieco do wieku i poziomu doświadczenia w kontaktach międzyludzkich - wyciągnij wnioski.
Co wiesz o działach poświęconych Przeznaczeniu na tym forum? Prawie nic bo prawie nigdy tam cie nie było i prawie nic tam nie napisałeś.
Skoro dla ciebie ona niema znaczenia to dlaczego tak je kontrolujesz?
Oczywiście że problem stanowi ODZEW co idzie w parze z liczbą użytkowników do których mod dotarł co można zmierzyć za pomocą pobieralności, w tak małej społeczności jakie tworzy to forum bardzo widoczni są osobnicy "wyróżniający" się, hejtujący tutaj każdy hejt ma znaczenie a więc gdyby było więcej użytkowników "dzieciarnia" była by mniej widoczna a hejty niknęły by w fali pozytywnych komentarzy. A mniej użytkowników jest dlatego że jest ogromna konkurencja.

(15.10.2016, 09:12:40)Memorius napisał(a):
Cytat:Wiesz że mało mnie w tym momencie to interesuje? Pewnie zaczęło by gdybyś zaczął przestrzegać tego regulaminu

tym razem trolling - kolejne 30%

A co to ma wspólnego z tolingiem ? Mówię prawdę i mogę przedstawić dowody, zresztą czy trzeba?każdy widzi co robisz.
Odpowiedz
Moim zdaniem największym problemem jest banda Kuczaji, której celem jest zniszczenie moddingu co pokazują ich działania. Założyli grupę na FB i tam szkolą swoich trolli i wysyłają na różne fora Gothicowe.
 
Odpowiedz
A u kogo znajdują poklask?
U tych co mieli 20 lat gdy grali w Gothic 1 w roku premiery? Chyba nie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości