Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Oczywiście, że u młodszych.
 
Odpowiedz
Moim zdaniem JEDNYM Z problemów jest podejście modderów do graczy, bo to co się odpierdala jest popierdolone i nie do zniesienia. Polecam niektórym odejść od komputera, wyjść na miasto i popatrzeć na tą "dzieciarnię". Nie odczekuj że dzieciak będzie czytał Kochanowskiego i analizował dokładnie przenośnie zawarte w Dziadach. Banujesz każdego kto się nie zgodzi z twoim wielce w chuj szanownym zdaniem. Dla niektórych to forum to chyba cały świat, wstańcie, otwórzcie drzwi, wyjdźcie, powietrze nie zabija. Pewnie gdyby Epilog okazał się fiaskiem i nikomu by się nie spodobał, na forum zostałoby ze 40 dupolizowatych użytkowników.

Tyle ode mnie.
Odpowiedz
E tam głupoty gadasz. Za zimno jest Polo. Codziennie o 6 rano zapierniczam pare kilosów i chyba lepiej wiem jak jest na dworze. Język :>

Poza tym dzieciaki trudno znaleźć na dworze. Ostatnio są w szkołach. Albo w domu. :>

A no i 40 osób to całkiem dużo.

Kolejne wspaniałe stwierdzenia?
Odpowiedz
Podsumowując pewne rzeczy dotyczące bezpośrednio tego forum.
Jest to niszowe forum dotyczące moddingu starej gry.
panują tu niszowe zasady, których nikomu nie narzucamy.
Można je przyjąć lub odrzucić.
Jesli tu komuś ciasno lub duszno, jeśli jego zasady wolności są naruszane to nie musi tu wchodzić, uczestniczyć i td.
Może pobrać grę i zapomnieć o naszym istnieniu.

Na pewną pełną piersią może odetchnąć tam, gdzie takie lub inne zasady go nie krepują, np na forum TheModders lub na fejsbukowych grupach społecznościowych.
Nam nic do tego.
Internet jest pojemny i pluralistyczny.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Takie info otrzymałem:

Cytat:Witam. Wiecie że jesteście podejrzani o atak na grupę o Gothicu w celu zemsty za to że ludzie krytykują waszego moda?

Nie wiem czy się śmiać, czy płakać.
Tak więc dni ekipy i tego forum są policzone...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Ile lat ma ten informator?
Obstawiam, że 12.
Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(11.10.2016, 21:42:55)ZuNNeR napisał(a): Btw. Memorius, ty serio masz 54 lata? Jak tak to jesteś pierwszą osobą w tym wieku jaką znam, że w ogóle gra w gry komputerowe :) (poza tymi co grają tylko w fifę ze znajomymi). A ty jeszcze modujesz :)

XDDDDDD.... No to zdziwisz się jeszcze bardziej Młody Człowieku, bo ja mam 61 :D
Odpowiedz
[Obrazek: ZvJUHOk.gif]
Odpowiedz
Badane jest powiązanie tzw Ukrywaczy z wytępionymi iluminatami.
Czyżby wyiluminowani próbowali powrócić pod postacią Ukrywaczy?
Mało prawdopodobne, ale przybywa stale zbanowych IP Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Cytat:a mnie wciąż nikt nie chce pomóc na tym urwisku, tylko się śmieją z ludzi.

nie  z ludzi tylko z iluminatów
pojmany iluminata jest pokazywany w klatce na rynku ku uciesze gawiedzi

w kwestii

Cytat:support 10/10

to mnie nie wkurwiaj , bo przez cale internetowe życie nie poświęciłeś tyle czasu na pomaganie innym, ile poświęciło tu wiele osób na  forum
EOT
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Przeczytałem cały wątek ze trzy razy i zachodzę w głowę co niektórzy tutaj robią?
Przecież ta strona jest dla MIŁOŚNIKÓW modyfikacji ulubionej gry i nie ma przymusu pozostawania tutaj.
Nie podoba się mod czy strona? Noga > dupa > brama i do niezobaczenia :D
Po co tutaj siedzieć, skoro wymyśla się innym od dupolizów? Przecież nikt pistoletu do głowy nie przystawił i nie kazał się tutaj zapisywać.
Odpowiedz
Quasch nisko upadł, skoro zadaje się z gościem który na wszelkie sposoby próbuje zniszczyć modding, atakuje grupy FB Gothicowe oraz seryjne łapki w dół pod filmami z Gothica, tak, chodzi o Kuczaję.
 
Odpowiedz
Quasch został w teamie sam.

I bardzo dobrze. Niech teraz pokaże co potrafi.
Quasch to średniej klasy tłumacz, beż wiedzy modderskiej i jest niczym bez ludzi, którzy tłumaczeniu nadają grywalną formę moda.
No chyba, że rośnie nam nowy Miltem aka Silderon, człowiek orkiestra moddingu Gothic.
Tu jest kreowany na jakiegoś Zbawcę przez ludzi, których pewne działania podpadają pod paragrafy kodeksu karnego.
Ciekawe, czy są równie dobrzy w skryptach, testach i grafikach jak w rozsiewaniu gówna w necie i czy stworzą nowy fspaniały team Bractwo Spolszczenia.
Psuć i niszczyć potrafi każdy, natomiast zbudować coś i doprowadzić do końca - nieliczni.
Jednym słowem - quaszyzm
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Rozmowa z członkiem teamu "Bractwo Spolszczenia" Varanem, słowa napisane przez niego potwierdzają sojusz Quaschystów z Kuczajami
[Obrazek: Zm153RT.jpg]
 
Odpowiedz
Rozjebać to oni mogą co najwyżej swoją śmieszną bandę wchodząc nam i DS w drogę. Ile już takich podchodów było... Nasze teamy zawsze wychodziły z tego ostatecznie zwycięsko i z korzyścią.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości