Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Cytat:Możesz być do jasnej cholery raz poważny?

warto zwrócić na często używane przez iluminatów pytania z pozoru retoryczne , umieszczane zazwyczaj na początku wypowiedzi, mające podważyć wiarygodność interlokutora


Cytat:Obierasz sobie żałośnie za cel życia tępienie jakichś illuminatów, których nie ma(nie, nie dlatego że ich już wytępiłeś), potem ośmieszasz ludzi(a raczej siebie) którzy szukają pomocy a nie grają w taki sposób jaki ty chcesz(tzw miszcz przeznaczenia), potem nazywach ludzi illuminatami, pierdzielisz jakieś głupoty i znów tym nie pomagasz.

zazwyczaj jako rozwinięcie wystepuje tzw "ocena" postępowania, stopnia wiedzy interlokutora lub jego poglądów na określony temat, przy czym iluminata jednocześnie zwraca się do ogółu ze swoim przesłaniem tworząc wrażenie występowania z ramienia szerszej grupy

Cytat:Ja pierdole, otrzymać jakieś rady czy pomoc na tym forum to jest taki bół,
w pewnym momencie iluminata podsumowuje swoją wypowiedź przy użyciu sformułowań docierających w swej prostocie do jak największej liczby odbiorców

Cytat:napsuć sobie tyle krwi przez jakiegoś fanatyka illuminatów.

następuje zazwyczaj w podsumowaniu ponowne odniesienie się do interlokutora i próba nadania mu trwałego znaku rozpoznawczego np - lewak, prawak, obżartuch, dziwkarz , leń lub jak w tym przypadku "fanatyk iluminatów"

Cytat:support 10/10

iluminata posiadana pewne własne ulubione zwroty lub powiedzonka, którymi okrasza swoje wypowiedzi
ich użycie ma zwiększyć jego rozpoznawalność w dyskusjach


Cytat:I odpowiesz mi teraz mormalnie, czy znowu będziesz mi jakieś głupoty pierdzielił?

ulubionym chwytem erystycznym iluminatów jest zadawanie pytania na końcu wypowiedzi, zazwyczaj o charakterze retorycznym, mające na celu sprowokowanie dalszego ciagu dyskusji , oczywiście najlepiej o charakterze offtopowym


warto zwrócić uwagę na fakt, że iluminata ani razu w swojej wypowiedzi nie odnosi się do zasadniczego powodu uzyskania takiej, a nie innej odpowiedzi przez moderatora
fakt, że napisał posta w niewłaściwym temacie ignoruje oczywiście świadomie, bo jego celem nie jest uzyskanie odpowiedzi a podważenie pewnych zasad i reguł, którym świadomie nie chce się podporządkować
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Cytat:TheModders

podsumowanie:

generalnie iluminaci wywodzą się z The Modders
ten akurat iluminata okazał się słaby psychicznie i sam się poddał, co oczywiście potwierdza tezę, że zasoby mocnych, groźnych iluminatów stamtąd są na wyczerpaniu
pozytywnym aspektem całej tej historii jest fakt, że zawodnik nieco popracował nad uporządkowaniem software swojego kompa, co zapewne polepszy jakość pracy jego sprzętu

czy wróci?
oczywiście , bo jak mówi stare porzekadło z The Modders - "Oni zawsze wracają."
xD
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(26.10.2016, 13:57:18)GaroK0 napisał(a): ehh, to już mów sobie co chcesz i ile chcesz, specjalnie czyszcze historie przeglądania żeby mi przypadkiem tego forum nie wyświetliło. 
http://imgur.com/8Dw8nBO

[Obrazek: Nicolas%20Cage%20Laugh.gif]

Przepraszam, musiałem.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
No cóż.
GaroK0 to nasz Mały Iluminata  △ i jak widać można nadal prowadzić obserwacje jego zachowań.
To ostatni zachowany egzemplarz do celów poglądowych.
Warto oglądać przez lupę i robić sobie pożyteczne notatki w kajecikach. :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No i proszę, jak kiedyś zwróciłem uwagę Widzewiakowi, że jego nick jest/był  wykorzystywany przez inną osobę w światku Gothic to się oburzał,że on jest tylko jednym setek Widzewiaków (z Koluszek)
a teraz dołączył do ekskluzywnego grona multi-kulti.
Wiele dziewcząt na tym forum wie, że bezwzględnie tępię takie zachowania.
Zdecydowania większość przyłapanych na tym, po moich akcjach popłakała się i uciekła np Inubis i paru innych. 
Czy tak będzie i tym razem ?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(18.11.2016, 22:35:21)Memorius napisał(a): No i proszę, jak kiedyś zwróciłem uwagę Widzewiakowi, że jego nick jest/był  wykorzystywany przez inną osobę w światku Gothic to się oburzał,że on jest tylko jednym setek Widzewiaków (z Koluszek)
a teraz dołączył do ekskluzywnego grona multi-kulti.
Wiele dziewcząt na tym forum wie, że bezwzględnie tępię takie zachowania.
Zdecydowania większość przyłapanych na tym, po moich akcjach popłakała się i uciekła np Inubis i paru innych. 
Czy tak będzie i tym razem ?

Sprawa konta widzewiak , została wczroraj  wytlumaczona panu Titufowi , nie jest to multi konto ,najpierw polecam sprawdzic co i jak , a nie bazgrac wypociny , pozdrawiam
Odpowiedz
Nie fikaj.
Titufowi możesz pisać co tam uważasz , bo on lubi słuchać historyjek dla grzecznych i uprzejmie przytakuje.
Nie widzę tu nigdzie na forum info o całej tej sprawie, napisane przez Widzewiak lub Dynamind.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Widzewiak zalozone przez mojego brata , Dynamind moje , lecimy na jednym lapku Przeznaczrnie , ta sama sytuacja z łączem , przez moją nieuwage popchłem 2 konta z jenego zródła braciaka i moje , moja wina , przyznaje sie , ot cała sytuacja pozdrawiam
Odpowiedz
Debilizm niektórych osób zaliczających się do elity intelektualnej TM zadziwia.
Nie tak dawno wspominaliśmy tu sobie o zawodniku ZdzichuPetara, marnego iluminatę z głębokich rezerw.
Dziś zarejestrował się się ponownie pod innymi danymi maila i IP jako ZdzisławPetarda.
Oczywiście od razu powędrował z banem tam gdzie jego miejsce, czyli nigdzie.

Takich przykładów z ostatnich czasów można by przytoczyć więcej ale po co. O odpadkach się nie dyskutuje tylko je usuwa.
Czysta woda, czyste powietrze, czyste lasy i czysty internet.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Cytat:Wsparcie bractwa

Cała nasza działalność opiera się na tłumaczeniu różnorakich modyfikacji. Wkładamy w to mnóstwo pracy, robimy to najlepiej, jak potrafimy po to, byście wy, gracze, mieli okazję zagrać w porządne zagraniczne dzieła w rodzimym języku. Mamy już na swoim koncie mnóstwo produkcji i nie pobieramy za nie żadnych opłat. Mimo to udostępniliśmy tę opcję dla tych, którzy zechcieliby nas wesprzeć i wspomóc w dalszym rozwoju. Niewątpliwie posłuży nam to również za motywację nad dalszymi pracami, gdyż otwieramy się teraz również na inne gry. Planujemy także wesprzeć inne teamy tworzące modyfikacje, więc wpłacając dowolnej wartości dotację, robisz przysługę nie tylko nam. Docenimy każdy, nawet najmniejszy gest.
Pozdrawiamy, ekipa Bractwa Spolszczenia

Jak widać - dla jednych motywacją jest satysfakcja z własnej pracy i zadowolenie graczy, a dla innych... Smutny
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
quaszyzm sięgnął dna Facepalm  
To dno to żebractwo, co więcej chyba niezgodne nie tylko z ideą moddingu jako zajęcia non-profit ale i naruszającego pewne normy prawne.

do tego kłamstwo

Cytat:. Mamy już na swoim koncie mnóstwo produkcji

i jakaś dziwna konfabulacja

Cytat: Planujemy także wesprzeć inne teamy tworzące modyfikacje

dystrybutorzy wyłudzonych od naiwnych pieniędzy się znaleźli....
no,  chyba że te "inne teamy" to teamy-córki BS

ogólnie - wstyd
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jeszcze wszystkie błędy zwalają na twórców, szkoda, że w wersji DE na let's playach takich błędów nie mieli xd
 
Odpowiedz
Cytat: i nie pobieramy za nie żadnych opłat.

teraz jasna wydaje się cała ta akcja sprzeciwu Quascha wobec limitowania dostępu do tłumaczonych modów w ramach starego BS
zapewne szeroki i nieograniczony dostęp do tych produkcji miał od początku na celu zbudowanie szerokiej bazy osób, które w taki lub inny sposób chciał naciągnąć na kasę.
Na co zamierza przeznaczyć te pieniądze?
Na chipsy i piwo? A może na zakup programów płatnych, na które go teraz nie stać, bo nie pracuje, tylko wysiaduje w necie i myśli jak tu chapnąć easy money?
Ponadto, kto jest Quasch? Ma jakieś nazwisko , jakiś adres?
Jak zamierza się rozliczać z Urzędem Skarbowym z uzyskanego przychodu?
Te rzeczy wymagają zbadania i wyjaśnienia.
Mam nadzieję, że wpłynie odpowiednie doniesienie i sprawa zostanie wnikliwie zbadana.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Oczywiście pieniądze zostaną wyciągnięte z kieszeni nierozgarniętych rodziców dzieci, które uznają to za świetny sposób wsparcia twórców, a i może małego przekupstwa. Oczywiście nie liczę na zbyt wielką aktywność w tym zakresie, bowiem fanom trudno jest zredagować kilka zdań w ramach swoich przemyśleń o modzie. Chociaż kto wie, wysłać SMS o treści POMAGAM jest łatwiej, aniżeli napisać coś sensownego. W każdym bądź razie, branie pieniędzy za przetłumaczenie/stworzenie modyfikacji opartej na licencjonowanej grze jest lekkim nagięciem przepisów, a sama prośba o wsparcie hmmm... Jeżeli ma szlachetne pobudki, to niech wybierze taką formę wsparcia pieniężnego, gdzie dzieciaki nie dają rady przelać pieniędzy i zobaczymy, ilu "dojrzałych" fanów się zgłosi z podziękowaniami.
Odpowiedz
Był pewien moment w historii naszej ekipy, że rozważaliśmy z Memo pobieranie pieniędzy... Wszystko to, co udałoby się nam zebrać - zamierzaliśmy przekazać na jakiś szczytny cel... Hospicjum, dom dziecka... Ale uznaliśmy, że zostalibyśmy wyklęci i sponiewierani w sieci.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości