Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Zrób live i będziesz na bierząco łapał nie pewnych
Odpowiedz
iluminaci wyginęli
byli to osobnicy z forum TM , niechętni ogólnie wszystkiemu, którzy się tu pojawili pod nie swoimi nickami, z jakimiś gównianymi pokemonami w awatarach i udawali jeszcze głupszych niż są w rzeczywistości
pewien skansen został zachowany w liście zbanowanych, choć ci drobniejsi są usunięci definitywnie
ostatnim żywym iluminatą na tym forum był GaroKO, trzymany tu przez pewien czas do celów naukowo- badawczych, ale był mało interesujący i też dostał bana
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Cóż wygląd na to, że macie wszystko pod kontrolą i utrzymujecie równowagę Adanosa:)
Odpowiedz
WYGINELI powiadasz , do teraz , boś się najerzył ,a w przyszłości , co znowu po kilkunastu postach wywalisz bo bedziesz badał ? Nie wnikam bo tu jestem bardzo mały ,ale jakieś coś na przyszłość by się zdało , by jakoś to forum badaczy Przeznaczenia , było bardziej ,,kumate,, jeśli chodzi o nowych
Odpowiedz
Iluminaci to przeszłość, teraz są inni wrogowie , jak quaszyści czy Ukrywacze.
Ich neutralizacja jest teraz celem nadrzędnym.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie ja tu od tropienia jestem , ale takich trujących to na pochybel wysłać , w każdym bądż razie z kumatymi dzień dobry , co i jak , bym pogadał , miłej nocy Pany , Pozdrawiam :)
Odpowiedz
Reasumując.

Zgłoszenia dotyczące dołączenia do grupy Użytkownicy Shoutboxa są przyjmowane w stosownym do tego temacie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
To i ja rzucę swoim anarchistyczno-nihilistycznym zdaniem.
Nie rozumiem za bardzo na czym polega konkurencja między modyfikacjami. To nie jest produkt będący materialny, gdzie jak np. w przypadku telefonów kupno jednego raczej wyklucza korzystanie z telefonu wyprodukowanego przez konkurencję. Rywalizacja może polegać jedynie na tym, która modyfikacja ostatecznie będzie oceniana lepiej, ale przecież to nie zależy od tego ile osób zagra w jeden, czy w drugi tytuł. Jeżeli w moda A zagra dwa razy mniej ludzi niż w moda B, to nie będzie to przecież oznaczało, że jest on gorszy, tym bardziej, jeżeli będą krążyły o nim same pozytywne opinie, tylko o tym, że mod B miał lepszą akcję promocyjną i informacja o nim dotarła do większej ilości ludzi. A jeżeli będzie słaby pomimo dużego zasięgu promocji, to mod A i tak szybko dogoni go jeśli chodzi o liczbę graczy.
Czemu Przeznaczenia nie ma na forum Soulfire? Zapewne dlatego, że jest mod dużo słabiej rozreklamowany. Po za tym forum echo o premierze Przeznaczenia się specjalnie nie rozeszło. Dzieje Khorinis są natomiast trochę sztucznie pompowane i przynajmniej na razie niesione obrazem nie wiadomo jak wybitnego dzieła, choć tak na prawdę niewiele jeszcze o nim wiemy. Innym słowy wszystkie pochwały DK są jak dla mnie trochę na wyrost.
Tak czy siak prowadzi to do tego, że tu na na tym forum luźny temat o tym modzie też powstał. Ja tam osobiście wolę zaczekać na premierę, zagrać w to i dopiero oceniać, aniżeli rzucać pustymi słowami i pochwałami na temat czegoś czego nie znam. Prawdą jest, że o modyfikacji jest już bębnione chyba prawie od dekady, a do dzisiaj jej nie ma. Ten temat rzeczywiście nie jest tu niezbędny, ale czy jest on w jakiś sposób szkodliwy? Myślę, że też nie.
Co do rozwodzenia się nad różnymi modyfikacjami, to ja powiem tak. Nie da się porównać znakiem większości czy mniejszości tego, który z projektów jest lepszy. Często jest tak, że każdy z nich ma to coś, czego inny nie. Velaya oferuje ciekawą możliwość gry kobietą, Złote Wrota miały bardzo dobry dubbing, Dark Sagę wielu ludzi kojarzy z animacjami walki, choć mi raczej bardziej zapadła w pamięć klimatyczna muzyka, a Przeznaczenie oferuje nietuzinkową fabułę z masą rozbudowanych zadań i backstory różnych postaci. Gdybym miał porównywać te mody, to każdy z nich wypadł by najlepiej w tej kategorii, którą wymieniłem, ale ni chuja nie umiałbym się zdecydować, który z nich jest najlepszy. Albo inaczej. Gdybym miał do wyboru zagrać w jedną z tych modyfikacji, blokując sobie możliwość gry w inne, to wybór jednej z nich byłby bardzo ciężkim orzechem do zgryzienia.
Niech nikt tu nie traktuje mojej wypowiedzi jako jakiś atak, po prostu taka moja obiektywna ocena.

(09.12.2016, 22:43:27)Lord Hagen napisał(a): - Co do Dziejów Khorinis to rozumiem, że akcja dzieje się na innej wyspie...więc no skąd ten tytuł?

Ponoć pierwsza część moda ma się rozgrywać na nowej wyspie, a druga na zmodyfikowanym Khorinis. Innymi słowy Khorinis w wykonaniu Soulfire mamy szansę zobaczyć może już za niecałe 10 lat. xD
Odpowiedz
Szaki33 otrzymuje honorowy tytuł Zombi Forum DS.
Od miesięcy pojawia się na forum i jedynie godzinami wisi na stronie głównej. :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(14.12.2016, 18:35:43)Memorius napisał(a): honorowy tytuł Zombi Forum DS
[Obrazek: YwXiEDL.gif]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(14.12.2016, 18:35:43)Memorius napisał(a): Szaki33 otrzymuje honorowy tytuł Zombi Forum DS.
Od miesięcy pojawia się na forum i jedynie godzinami wisi na stronie głównej. :>

Może mu sie baner reklamowy tej firmy podoba i chlopina podziwia
Odpowiedz
A już nie przegląda przez 5 godzin dziennie swojego profilu, tak jak miał w zwyczaju? xD
Odpowiedz
No właśnie nie.
To jest niepokojące i właśnie dlatego podejrzewam, że dopadło go zombiactwo.
Jest to pierwszy przykład tak daleko posuniętego zombiactwa na tym forum i Administracja wyraża swoje zaniepokojenie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Szaki był znany z tego, że pisał wypowiedzi jakby był ostro zjarany, może dopadła go jakaś depresja i tyle ćpa, że jest cały czas w stanie ogólnego zmulenia. xd
Odpowiedz
Nie znam gościa , moze sie wypalił umysłowo ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości