Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Albo może jest zapominalski i zapomina się wylogować?!:)
Odpowiedz
(08.12.2016, 16:28:55)Memorius napisał(a): W polskim Community Gothic w sferze moddingu nikt nikogo nie wspiera, nie kibicuje cudzym projektom jeśli tworzy własne i nikt nie cieszy się z sukcesów innych.
Zdawkowa kurtuazja jest tu na pokaz i służy tylko doraźnym celom "politycznym".

Niestety taka już nasza Polska natura. Zamiast robić coś, by było nam lepiej, to robimy wszystko, by komuś uprzykrzyć życie. Ciekaw jestem tylko skąd to się w naszej Polskiej naturze wzięło.
Odpowiedz
Tutaj znika się raczej na dobre.
Oczywiście Szaki33 należy do zasłużonych użytkowników i jemu wolno.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Avallach  jest głupi i o prawie nie ma zielonego pojęcia.
Jest głupi także dlatego ,że swoimi głupotami karmi tępą trzódkę fanów swojej zajebistości na TM.
Tak było , jest i będzie dopóki będzie on tam uskuteczniał swoje konfabulacje, udając  experta od spraw, o jakich nie ma zielonego pojęcia.
do tego inżynier....
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Siemekk napisał(a):Siemka, chciałbym się spytać czy mógłbyś zdobyć dla mnie skrypty do najnowszej wersji przeznaczenia? Jest kilka błędów które mi przeszkadzają, a chciałbym sobie wydać takiego Fix'a abym nie był irytowany :)

To takie prowo czy zdolny skrypter z ekipy 'Z życia złodzieja II' chce dopieścić modyfikację wedle swojej wizji?
Czy jak czyta nudną dla niego książkę, to myśli o wydaniu erraty, czy maże flamastrem zmieniając treść? A może powinien rzucić ją w kąt?
Przeznaczenie jest, jakie jest - i jeśli dla kogoś pełne niedoróbek i błędów, to takim już pozostanie. Bo skryptowych bugów ostało się może kilka...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
A trzeba było napisać do mnie.
Śmiało, Siemekk popcorn
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Apropo moddingu i jego upadku. Mamy tu kolejny przykład braku chęci i pomocy w tej sprawie Smutny
Dark Saga 2 - "Наверно, я всё-таки "закрою" темку и поставлю жирное многоточие на данном проекте.
И у меня нет свободного времени, и желания что-либо делать, не имея ни моделлера, ни спейсеристов в составе тоже нет (да и своего желания обучаться этому тоже нет). А ввиду недостатка времени, нет и какой-либо координации.
Что ж, до лучших времен..."
Odpowiedz
Mówiło się o tym od lat, więc ostateczne zamknięcie projektu nie dziwi.
Co ciekawe Rosjanie zamknęli także szybciutko temat "Dzieje  Khornis" autorstwa niejakiego Dani (nie wiem czy ten temat w ogóle jeszcze jest ale DT ma pełne screeny z tego tematu w swoich zasobach).
Na temat Przeznaczenia - temat naszego autorstwa - jest tam niewiele prócz nieco dziwnych ruchów moderatorskich.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
@Memorius mówisz o tym? http://rpgrussia.com/index.php?topic=11633.0
 
Odpowiedz
Nie, to inny nowy temat.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(05.12.2016, 12:17:54)Memorius napisał(a): do MaGoth
Odnośnie kryzysu Community to chyba u was jest jednak większy niż u nas.
Возможно..

Cytat:W temacie jaki daliśmy na waszym forum  wypowiedział się jak do tej pory JEDEN gracz i NIKT z modderów.
A rzecz dotyczy ogromnej modyfikacji G2 Przeznaczenie, dla wielkiej rzeszy ludzi w Polsce najlepszej modyfikacji do G2 NK jaka w ogóle powstała.
Про этот мод идет речь ?!
http://worldofplayers.ru/threads/39836/

Cytat:Was tam w Rosji to nie rusza?
Nikogo? Graczy, tłumaczy, skrypterów, teamów modderskich i samotnych wilków moddingu?
Когда ваши работы будут завершены, вышлите мне исходные файлы скриптов и прочее, тогда и начнется работа по переводу. У нас есть команды, но все они заняты другими проектами, и пока не закончат их на другое не переключаются.
Всему свое время как говориться..

(12.01.2017, 15:41:18)Memorius napisał(a): Mówiło się o tym od lat, więc ostateczne zamknięcie projektu nie dziwi.
Co ciekawe Rosjanie zamknęli także szybciutko temat "Dzieje  Khornis" autorstwa niejakiego Dani (nie wiem czy ten temat w ogóle jeszcze jest ale DT ma pełne screeny z tego tematu w swoich zasobach).
Na temat Przeznaczenia - temat naszego autorstwa - jest tam niewiele prócz nieco dziwnych ruchów moderatorskich.
Никто и ничего поспешно не закрывал, автор темы отписал мне в ЛС, что авторы мода попросили ее закрыть до лучших времен, а почему и как, меня не волнует.
Это уже проблемы авторов этого мода/переводчиков и прочих..
[Obrazek: tlvh_mod-banner-2.jpg]
Odpowiedz
(15.01.2017, 23:24:18)MaGoth napisał(a): Когда ваши работы будут завершены,
ja widzę, że nawet nie czytałeś tego co tam zostało napisane
GRA JEST GOTOWA OD SIERPNIA 2016
więc jak można mówić , że coś nie jest skończone.
Destiny Team to nie banda pryszczatych chłopaczków, którzy coś tam niedokończone wrzucają na forum.

Co do innych rzeczy - napisałem szerzej w tym drugim temacie.

(15.01.2017, 23:37:16)Memorius napisał(a): У нас есть команды, но все они заняты другими проектами, и пока не закончат их на другое не переключаются.

aha jeszcze się do tego odniosę
nie pisz tak MaGoth bo mi się przypominają czasy ZSRR
jak będę chciał się pokrzepić podobnymi wieściami to sobie włączę TV Russia Today

Ostatnio na forum "zajrzało" wielu "użytkowników" , którzy kiedyś tam błysnęli w pytaniach z R1 G2 Przeznaczenie i po krótkim czasie słuch o nich zaginął.
Zapewne gry nigdy nie skończyli, a teraz ściągnęły ich na forum ko0munikatyz FB i innych miejsc sieci, ze powoli się zbliża Epilog.
No, muszę ich zmartwić.
Epilog będzie rozpowszechniany ekskluzywnie i z pewnością go nie dostaną.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Na forum pojawił się (po raz drugi) grekoimper OK 

Oznacza to, że Przeznaczenie trafiło pod strzechy.
Napisz coś do nas Karolku, bo trzecia rejestracja skończy się banem za natarczywe tworzenie kont zerowych i nie będziesz już mógł dołaczyć ponownie do naszej sympatycznej Forumowej Rodzinki  :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Podobno quaszyzm dogorywa. Relaks
A tyle było buńczucznego pierdolenia w necie. popcorn
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Przyznaję sobie tytuł Myśliwego Stycznia.
Upolowałem Wilka, na którego zasadzałem się przez 8 miesięcy.
Popełnił głupi błąd i tym razem nie udało mu się tu ponownie zaistnieć.
Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości