Korzenie Zła - problem z zadaniem...
Kup sobie klucz, drogi jest, ale mosiężny.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mam wielką prośbę. Mianowicie, jestem już w Świątyni i mam znaleźć resztę kolorowych tabliczek. Dopadłem wszystkie - poza Czerwoną. Wiem, że ten temat był już poruszany, ale obszedłem całą okolicę miejsca gdzie wg. innych użytkowników powinna być - czyli Kamienny Krąg zaraz koło obozowiska bandy Rutgera - i za nic nie mogę tej tabliczki znaleźć. Czyli albo czegoś nie zrozumiałem i jest ona całkiem gdzie indziej, albo wystąpił błąd i już jej nie znajdę - a trochę szkoda tych dwudziestu paru godzin żeby zaczynać od nowa. Proszę zatem o dokładną lokalizację tej tabliczki, albo w ostateczności kod na jej przywołanie ;)
P.S. Nawet niemieckie poradniki, które zdobyłem, nie podają lokalizacji trzech pozostałych tabliczek, także będę wdzięczny za pomoc :)
Odpowiedz
Przycisnąłeś wszystkie przyciski na tym kamiennym kręgu?
Powinny pojawić się takie wizualne efekty i tabliczka.
Odpowiedz
(11.04.2024, 16:15:05)Erwin napisał(a): Przycisnąłeś wszystkie przyciski na tym kamiennym kręgu?
Powinny pojawić się takie wizualne efekty i tabliczka.

Dzięki za podpowiedź :) Przyciskałem te przyciski wcześniej, ale chyba jakiś pominąłem, bo tym razem było tak jak mówisz. Dzięki raz jeszcze :)
Odpowiedz
OK
Odpowiedz
Witam,


Mam problem mianowicie z ruszeniem fabuły. Wszystkie zadania poboczne wykonałem. Podejrzewam że muszę ruszyć kwestię kolorowych tablic.
Lecz na pewno nie wszystkie znalazłem (czytałem co nie co na forum). Posiadam ŻÓŁTĄ, FIOLETOWĄ oraz CZERWONĄ. Dostępu do świątyni nie mam. 
Zatem proszę o lokalizację pozostałych tabliczek (oprócz tych w świątyni).
Pozostały mi tylko zadania: Znaki Czasu, Świątynia, Czerwone i Czarne oraz Zapomniana Magia.

Jeśli coś trzeba będzie pokazać z dziennika to oczywiście pokaże w celu ułatwienia.
Odpowiedz
No to szczegóły zad Zapomniana magia proszę
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(13.05.2024, 15:17:57)Tituf napisał(a): No to szczegóły zad Zapomniana magia proszę


https://prnt.sc/VCARL1sDEUI0

https://prnt.sc/Cn5yguTZSS6V


MUTTA znalazłem i oddałem i poprzednie 3 części również z tego co pamiętam.
Odpowiedz
Pociągnij to zadanie... na początek:
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czy jest więcej niż jedno zakończenie gry?
Odpowiedz
Tak, wybór opcji kontynuowania jednego z zadań skutkuje innym zakończeniem.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(15.05.2024, 03:28:32)Tituf napisał(a): Tak, wybór opcji kontynuowania jednego z zadań skutkuje innym zakończeniem.

Teraz pytanie które to zadanie? ;)
Odpowiedz
Tak się zastanawiam, może gracze przypomną, dużo jest takich zadań?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości