Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
masz ukłony w sb i PR na koncie
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
jak widać i na TM są ludzie potrafiący dokonywać utylizacji umysłowych produktów trolli
PR dla Simona

w kwestii "kont zerowych"
Nie usuwaliśmy nic od 5 maja , celowo, by dokazać Oposowi niesłuszność jego jego tezy
Zarejestrowało się prawidłowo 15 użytkowników i żaden z nich nie napisał ani jednego posta, co więcej większość się już nawet nie pojawiła.
Usuwamy więc wszystkich,  z nadzieją że zarejestrują się tacy, co jednak będą chcieli i umieli napisać tu coś od siebie... Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Widocznie masz rację, że nie są skłonni do pisania, ale czy usuwanie ich coś da? Język
 
Odpowiedz
A co ja zawsze mówiłem o sprzątaniu w pokoiku? nght
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
[Obrazek: 43vPM8s.png]

rotl:
Odpowiedz
Boki rwać. Dobrze, że poleciał to wreszcie będzie trochę spokoju :>
Odpowiedz
Napisał, że ma u nas bana?
Przecież nie ma , kłamczuczek :D 
To "Community" jednak rozbraja....  Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Toż to niedopuszczalne Lol
Odpowiedz
Zertin to typ Gothiceła, Danylossa i Kuczaii, a tacy ludzie nie są mile widziani przeze mnie na forach, więc dobrze się stało, że w końcu zniknie z forum BG Język
 
Odpowiedz
Po prostu trzeba przywrócić godność i rangę for internetowych.
Całkiem nieodległe są czasy, gdy było miejsce spotkań ludzi na poziomie, którzy dzielili się tam swoją wiedzą spostrzeżeniami i prowadzili dyskusje.
Od kiedy internet zasiedlili idioci ze srajfonami  jest tak, jak jest.
Kiedyś napisał Tituf chyba, że lepsze forum z kilkunastoma użytkownikami na poziomie niż z kilkoma tysiącami martwych kont i debilów piszących językiem "dyslektyków".
Trollom, idiotom i bezreflekcyjnym konsumentom mówimy zdecydowanie NIE.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ja też jestem załamany....

Jestem załamany że tacy ludzie jak Zertin chodzą po tym świecie i udzielają się na forach, no normalnie kolejny będzie puakał że ma bana  Facepalm
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
Przeczytałem temat od deski do deski (tak, lubię czytać co inni piszą, o czymś co lubię) i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że scena Gothica ma się nie najgorzej i to po tylu latach od wydania G1.
Tragicznie to było, przed pojawieniem się Memoriusa na TM (przynajmniej mi się, to tak kojarzy). Wtedy to czekało się na modyfikację, a tłumaczenia modów można było policzyć na palcach jednej ręki.
W tamtych czasach, ja nie mający dużo czasu na granie, miałem praktycznie wszystkie mody ograne. Teraz, m.in dzięki wypowiadającym się w tym temacie, to dla mnie niemożliwe. Dawkuję sobie Gothica i cieszę się, że mam w co grać, a będę miał jeszcze długo :)
Jakby scena padała, nie byłoby tylu kłótni, sporów, rozwiązywania i zawiązywania nowych grup. Tylu grup!!! Rok sceny nie śledziłem i jak teraz pokręciłem się trochę po forach, to widzę powody do optymizmu.
Już nie mówię o Was, weteranach, robiących naprawdę poważne i dopracowane projekty, ale o tych innych małych grupach, co jeszcze żyją marzeniami i co chwila zmieniają swoje zapowiedzi projektów. Wydają dema z 5 npc-ami, 20 bugami i zabierają za następnego moda. Tylko co z tego, złapią może bakcyla, kiedyś dojrzeją i następne pokolenie zabierze się na poważnie za tę kultową w Polsce grę.
Krzywa Gaussa nie kłamie, nigdy nie będzie dużo tworzących, jedni będą odchodzić, ale na ich miejsce pojawią się inni.
Za wiele osób zaraziliście swoją pasją, tworząc i tłumacząc modyfikacje, żeby scena teraz szybko wygasła.
Z tej pogardzanej gimbazy większość też dorośnie, a niektórzy z nich może zapiszą się złotymi głoskami w moddingu Gothica.

Z jednym się zgodzę tylko, co może nie zostało napisane wprost, ale daje się wyczuć żal twórców. Polskie projekty są u nas mało doceniane. Jakby Przeznaczenie, Złote Wrota, czy ER zostały wydane przez Niemców lub Rosjan, to mielibyście pierdylion próśb o tłumaczenie, gróźb i pytań o te mody, bo to jedne z najlepszych jakie powstały, ale ponieważ zrobili je Polacy, to hejtu doczekały się ostrego.
Nie rozumiem i nie potrafię tego niestety wytłumaczyć.
I tu faktycznie gracze mojego pokroju powinni uderzyć się w piersi. Ten hejt robi kilkanaście, osób, a pewnie takich graczy jak ja, co doceniają trud  i cieszą z możliwości grania w te mody są setki, jak nie tysiące i powinniśmy na ten hejt częściej odpowiadać.
Odpowiedz
(14.05.2017, 16:12:01)oldskool napisał(a): Z jednym się zgodzę tylko, co może nie zostało napisane wprost, ale daje się wyczuć żal twórców. Polskie projekty są u nas mało doceniane. Jakby Przeznaczenie, Złote Wrota, czy ER zostały wydane przez Niemców lub Rosjan, to mielibyście pierdylion próśb o tłumaczenie, gróźb i pytań o te mody, bo to jedne z najlepszych jakie powstały, ale ponieważ zrobili je Polacy, to hejtu doczekały się ostrego.
Nie rozumiem i nie potrafię tego niestety wytłumaczyć.
I tu faktycznie gracze mojego pokroju powinni uderzyć się w piersi. Ten hejt robi kilkanaście, osób, a pewnie takich graczy jak ja, co doceniają trud  i cieszą z możliwości grania w te mody są setki, jak nie tysiące i powinniśmy na ten hejt częściej odpowiadać.
Bardzo dobrze napisane OK Pamiętam jaki był hejt na Złote Wrota po wydaniu, że tylko 15 godzin rozgrywki, że ten sam świat itd. Przeznaczeniu zarzucało kilka osób brak innowacji.
 
Odpowiedz
a przede wszystkim bugi, których, o zgrozo nie było :>
Odpowiedz
Niektórym przydałoby się odpiąć kabel od komputera... PS: na dole znany użytkownik Troll
[Obrazek: pkaYUVI.png]
 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości