Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Cytat:PS: na dole znany użytkownik

jego "powrót do gry" to jedno z wydarzeń , która będzie nominowana do tytułu Porażka Roku w Świecie Gothic Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ja czekam aż zrobi nowego patcha do Returninga, gdzie doda 100 orków i dostęp do GD od 1 rozdziału aby wybić mobki <3
Odpowiedz
Do Irdorath tesz.

:>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Tylko w dniu dzisiejszym licznik pobrań wskazał 400 pobrań Przeznaczenia.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Bardzo ładna liczba, szanuję :>
 
Odpowiedz
ciekawe, że w ciągu nocy przybyło kolejne 300

abstrahując od powyższego...
jak tak sobie patrzę na to forum  i na osoby, które tworzą tu Trzon, Elitę, Ekipę Stałych Bywalców to i ich postawa pokazuje realną kondycję Community.
Jest grupa osób, która tu przychodzi codziennie, ze zdaniem której się liczymy, której opnie są dla dla istotne , także w dalszej pracy i co widzimy?
Nawet te osoby nie mają już nic do powiedzenia od siebie.
Ot, tak wiszą sobie godzinami na Stronie Głównej, czekając trudno powiedzieć na co - na sensacyjną gównoburzę, na nowego moda do ogrania od DT , na to żeby ich Administracja zabawiała ciekawymi info ,czy może żeby po prostu zobaczyć, co nowego w sb.
Nic od siebie praktycznie na żaden temat, który realnie dotyczy tego czym się tu zajmujemy i co oferujemy.
Niby liderzy Community, spece od modów itd, a w tematach dotyczących obcych produkcji jakie przetłumaczyło DS i DT nic w zasadzie nikt nie napisał.
To samo w tematach o modach od RT czy BS i BG...
Nie znacie, nie gracie?
Nawet na pytania postawione tam wieki temu przez graczy nikt nie raczył w wielu tematach odpowiedzieć.
Czego wy, jako Elita tego Forum, wiodąca siła Community podobno, oczekujecie od tego forum?
Bo czego oczekują Konsumenci to wiadomo.
A wy oczekujecie czegoś więcej i jesteście w stanie dać coś więcej od sobie?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(28.05.2017, 11:59:22)Memorius napisał(a): To samo w tematach o modach od RT czy BS i BG...
Nie znacie, nie gracie?
Nawet na pytania postawione tam wieki temu przez graczy nikt nie raczył w wielu tematach odpowiedzieć.


Powtórzę to co już niejednokrotnie pisałem i coś dodam.

1 - Nie, często nie jestem w stanie odpowiadać na pytania graczy bo... nie znam na nie odpowiedzi? Jak raz pyknąłem w jakiegoś moda 2 lata temu to nie znaczy, że znam go na pamięć.
2 - Nie każda osoba potrafi przelewać to co myśli na ,,papier''. Jaki sens ma rozkładanie opinii na czynniki pierwsze skoro zostało już napisane, że WSZYSTKO jest super, oprócz tego co akurat nie jest. Przykładowa sytuacja z Odonkiem i Hermankiem, - Typowy gracz to po pierwsze nie zna się na skryptach i nie wie że to jest bardzo trudne i czasochłonne. Po drugie taki typowy gracz, po takim zagraniu będzie dalej grał, a nie wyłączy grę i nie będzie pisał o tym na forum.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Ale ja nie mówię tu o typowym graczu tylko o tych co są na szpicy.
Typowy gracz zapewne nawet nie zagląda to takich tematów.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
To do punktu drugiego - Gracz na szpicy też często nie potrafi przelewać myśli na papier plus ,,Jaki sens ma rozkładanie opinii na czynniki pierwsze skoro zostało już napisane, że WSZYSTKO jest super, oprócz tego co akurat nie jest.'' To jest dalej aktualne dla gracza na szpicy.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
skoro tak to, faktycznie tematu nie ma
dostosujemy się więc do tego poziomu dyskusji na forum tematyczno-specjalistycznym
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jeszcze tak dygresja w podsumowaniu.
Odezwała się na ten temat JEDNA osoba.
Bardzo żałuję jednej rzeczy.
Że na tym forum nie ma  prawie ludzi autentycznie zaangażowanych, takich którzy piszą na Gothicpedii, wyszukują i smakują szczegóły i niuanse. tworzą swoją krytyczna wizję lore i klasyfikują itd., umieją dyskutować w tematach, wymieniać poglądy i się spierać.
Tu jak widać się "ogrywa mody"  i czeka na następne.
No cóż, trudno.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
W których tematach? bo we wszystkich tematach z modami ostatnie posty napisałem Ja, Ahn oraz Dinozaur.
 
Odpowiedz
Domyślam się, że brakuje wam chaosu jaki panował na TM za czasów Global Moda :)
Skoro zrezygnowaliście z banalnych pytań od "fanów" to nie oczekujcie wielkiego rozgłosu.
Takie mam zdanie.
Odpowiedz
Nie wiem co ma rozgłos do pytań "kiedy bendzie".
Nie oczekujemy od karła, że będzie skakał wzwyż dwa metry.
O co TY Gepsiu zapytałeś ostatnio?
Poza tym "gdzie jest kurczak w sb"?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
O nic nie zapytałem bo nie zacząłem jeszcze swojej przygody z Waszymi modami :)

I dodam jeszcze, że z tego co czytałem to osoby, które zadają pytania są lekko hejtowane.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości