Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
(28.05.2017, 22:39:58)Memorius napisał(a): bo życie toczy się tam w sb i polega na wymienianiu linków do jutuby i takich tam?
to co lepsze i tak wzięliście od nas - Kucyki Pony albo nawet Dżesikę i Brajanka...
i kto tu wyznacza trendy?
jaki jest wasz poziom merytoryczny wyznaczony przez userów z grupy wiodącej Community? żaden prawie
takie sa fakty jak się popatrzy na tamto forum

To @AhnBael wziął bo chciał te emotki , w tematach też tam ludzie piszą :)
 
Odpowiedz
Na BG jest lepsza sytuacje, użytkownicy nie boją się pisać, wielu integruje się poprzez wspólne granie czy rozmowy na Discordzie, codzienne piszą w tematach o modach, opisują swe wrażenia itp.
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
A ja jakoś ostatnio wolę puste forum DS gdzie można poczytać konkrety, niż BG gdzie trzeba się do nich dokopać przez spam o GMP czy inne jakże ciekawe tematy.
Odpowiedz
(28.05.2017, 22:49:14)AhnBael napisał(a): A ja jakoś ostatnio wolę puste forum DS
kto wie, może to faktycznie lepiej
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Taq.
Ma to swoje zalety.
Ale była właśnie prowadzona dyskusja o tym, że chciałoby się mieć ruch na forum.
Odpowiedz
Merytoryczny.
Ale jak się nie da to trudno Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Słyszałem o takim powiedzeniu "miej wyjebane a będzie ci dane", może sprawdziłoby się w tym przypadku.
Odpowiedz
Ależ właśnie o tym pisałem tu dziś jakiś czas temu.
My doskonale bawimy się robieniem moda w naszym dziale niejawnym i ja tu na nie muszę zaglądać, poza sprawami ustaleń administracyjnych.
I to poza bieżącą polityką informacyjna robię.
Opcję zagajania - 'a co o tym sądzicie" zostawiłem tu już w spokoju dawno temu. Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Poczytałem i stwierdzam, że chyba też już przestaje mnie to bawić. A nie ma sensu ciągnąć czegoś z przyzwyczajenia, bo wtedy cierpi na tym jakość. Całkiem jednak możliwe, że dokończymy Przebudzenie. Ale myślę, że bez zbytniego już nagłaśniania, tuby medialnej i szumu wokół tego. Ekipa sobie przetestuje, link wrzuci na forum. Robienie Areny nawet przemyślałbym...
Potem rozejdziemy się każdy do swoich zajęć - przy czym to forum będzie istnieć nadal - choćby dla 10 jego użytkowników... I z sentymentu oraz szacunku do dotychczasowej pracy Teamu.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Powyższe podsumowuje to, co Administracja ma do powiedzenia na temat spraw Community.
Temat pozostaje, ale nie mamy już zamiaru jako DT i Administracja prowadzić tu żadnych dyskusji.
Opinie członków DT, ewentualnie tu jeszcze mogące się pojawić, będą miały charakter opinii stricte prywatnych iw żaden sposób nie wyrażających opinii DT na sprawy tu poruszane.
Ja osobiście pisać tu już nie zamierzam.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jak widać teraz dobrze, że taka dyskusja miała miejsce wczoraj, teraz wiadomo co i jak OK
 
Odpowiedz
(29.05.2017, 11:14:37)Memorius napisał(a): Ja osobiście pisać tu już nie zamierzam.
A czytać?

Cóż - jest jak jest. Szans na fajną, merytoryczną zawartość nie widzę. Do wyboru jest tylko wielki tłum trolli i imbecyli, albo świecące pustki. Trzeba się z tym pogodzić i dobrze, że Administracja wreszcie się wszelkich złudzeń wyzbyła. Zdrowiej dla nich. W ostatnim czasie bardzo fajny event Michała pokazał realia w zakresie merytoryki userów. Dno jest głębsze niż Rów Mariański (poza kilkoma wyjątkami rzecz jasna). Czy ja jako były członek Teamu a obecnie zwyczajny user mam sobie coś do zarzucenia? Nie sądzę. Były swego czasu plany jakiegoś pacykowania tego trupa, ale jak ktoś nie żyje, to najzdrowiej jest go po prostu zakopać, przynajmniej nie śmierdzi. Pamiętam jak był ongiś fajny plan stworzenia swego rodzaju Quizu z Przeznaczenia dla społeczności Forum i fb. Wymyśliłem fajny system punktacji, pytania, rozpracowałem wszystko logicznie. Nagrodą dla najlepszego miała być oryginalna trylogia Gothica w fajnej kolekcjonerskiej wersji, fundowana notabene przez destiego. Ale już wtedy, czyli ładnych kilka miesięcy temu stwierdziliśmy przecież kliniczną śmierć tworu zwanego Community, i z pomysłu przed samym startem zrezygnowaliśmy. Szczerze mówiąc nie myślałem, że mieliście chłopaki jeszcze aż takie złudzenia...

Czy to jednak świadczy, że nie warto tworzyć Przebudzenia? W żadnym wypadku. Trzymamy się ciągle zdania, że warto nawet dla kilku osób. A przecież to, że trup teraz się nie rusza nie znaczy, że nie nadejdzie nowe, świeże pokolenie, chłonące takie dzieła z zachwytem. W to akurat wierzę. Pytanie tylko - kiedy.

W sumie każdy powinien sobie zadać pytanie co zrobił a czego nie zrobił w kontekście tego wszystkiego. Finał mamy dość smutny, ale niestety większość (w tym także tak zwana Elita) z nas się do niego w taki czy inny sposób przyczyniła...
Odpowiedz
Pamiętam jak ogłosiliśmy na FB GP, że modyfikacje będą tylko dla "Elity", która będzie miała określoną ilość postów napisaną na forum, na FB były oczywiście wielkie krzyki i awantury, ale wzrost aktywności użytkowników na forum zdecydowanie wzrósł. Po ogłoszeniu, że mody będą ogólnodostępne, 90% z tych osób nie napisała więcej posta na forum, więc smutna prawda jest taka, że większość ludzi pisałaby na forum, tylko jeśli mieliby z tego korzyść w postaci dostępu do modów. Oczywiście nie mówię o wszystkich osobach, ponieważ są takie, które piszą sporo na forach i za to mają mój szacunek :)
 
Odpowiedz
Canito vel szyszka jest bardzo podejrzany
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Proszę sprawy forum załatwiać jawnie w tematach:

Zertin napisał(a):Witam. Czy mógłbym w czymś pomóc, aby odpokutować swoją głupotę na SB?
Bo ja jak zwykle zrobiłem coś przypadkowo źle, ale nie chce udawać, że nic się nie stało i pomóc w czymś.

To nie jest forum ku-kux-klanu jakiegoś.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości