Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
hihi stworzył forum o gothicu, jednak w swej głupocie dał mi i @Nefario admina, a my przemieniliśmy je w forum o "stosunkach damsko - męskich" :>
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
Bardzo nieładnie! blee   włeb

Chłopak chciau walczyć o lepsze community Gothic a tu podcięte skrzydełka
Odpowiedz
Jakby ktos był zainteresowany, to wklejam tu link do tego forum  http://bractwo.cba.pl/index.php
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
Suaby trolling bracie kamracie, suaby!
Odpowiedz
jestem zszokowany ;(
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ehh...
Dawno dawno temu w historii daleko, pewien Klimek, który nawet jeszcze nie używał nicku Klimek też założył własne forum o Gohicu. Był to rok bodajże 2006, a forum miało ideę być forumowym RPG. I nawet znaczna ilość użytkowników się tam znalazła :D Ahh te wspomnienia, gdy nie było jeszcze srajfonków tylko kąputery.

Forum już co prawda od dawna jest widmem, ale lubię sobie tam wejść i powspominać dawne community Lol

http://www.supergothic.fora.pl/

Wtedy nazywałem się Nefarius
Odpowiedz
Cóż za wspomnienia :)

Dawno temu tworzyłem komiksy do Gothica, jeszcze w podstawówce i też postanowiłem z 2 internetowymi znajomymi założyć własne forum o tej tematyce, a jednego właśnie chcieliśmy wydalić z adminowania, ale też się nie dało :D

btw widzę, że na gothic site coś moich komiksów już nie ma... dobrze, że na dysku google je wciąż mam, też super się wspomina i patrzy na te buędy ortograficzne!
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
Ooo na Gothic Site jest mnostwo materialow ktore oglada sie z łezka w oku. To prawie tak samo jak przegladanie zdjec z dawnych lat. Lol

Swoja drogą tamtejszemu ownerowi nalezy sie beczka rumu, za to ze utrzymal GS przy zyciu, bo reszta portali na domenie phoenix obrocila sie w pył
Odpowiedz
Tytuł Forumowego Zombiaka pierwszej połowy roku 2017 otrzymuje Zloksli winner 

natomiast to co się dzieje . lub nie dzieje w temacie Arena Przebudzenia jest co najmniej zawstydzająco żenujące
nawet jak się wam coś pod nos podsuwa to się nie umiecie bawić
potwierdza się fakt że poziom ambicji ustabilizował się na linii - układanie towaru w Beidronce/ zmywak w Anglii plus przepyszny hamburger z MacDonalda na deser Facepalm
congratulation
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A co się powinno dziać aby te ambicje okazały się wyższe?
Odpowiedz
Zgłosiłeś się?
CHWAŁA
Teraz należy czekać na innych Wojowników, chyba że to wszystko slim/ randomki z srajfonkiem z wychudzonej dłoni...
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
No nie wiem, może chodzi o to, że powinniśmy zacząć się sobie nawzajem odgrażać czy coś tak jak przed walkami MMA/KSW aby podkręcić emocje Lol
Odpowiedz
Coś w tym kierunku trzeba będzie uczynić.




:>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(27.07.2017, 00:05:44)Canito napisał(a): Z chęcią wziąłbym udział w Arenie, o ile będzie mi to dane :>



Stało się o_o
Odpowiedz
po raz kolejny nasze produkcje pokazują jak się oddziela chłopców od mężczyzn
tym razem oddzielony został Opos, dla którego testy Przebudzenia i sama gra okazała się za trudna, popłakał się i uciekł
chłopcom wyjaśniam to na emotach
Relaks  -> /(* -> Płacz -> :/
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości