Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Jestem w szoku ;(
Wchodzi nowy zawodnik Shadow4r.
Ma własnego awcia i zadaje jasne klarowne pytania we właściwym temacie, napisane perfekcyjnie pod względem gramatycznym i interpunkcyjnym.
Wszystko w eleganckiej i kulturalnej formie.
Oznacza to, że są jeszcze ludzie na poziomie potrafiący się zaprezentować z bardzo dobrej strony już na wstępie.
Przyjemna odmiana po tym, co tu zaprezentowali na starcie ostatnio inni OK
Takim faktycznie warto pomagać.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Returning nie jest dla dzieci. Jak zacząłem już moda, to czemu mam go nie skończyć? Przepraszam Memorius ale bardzo sie mylisz.
Dziecko nie przejdzie returninga, który jest dla wytrwałych graczy gothica.
Nie spodziewałem sie po tobie, że powiesz takie coś.
Mod jak mod, ale "Returning" tak samo jak "Przeznaczenie" mają w sobie to coś, co brakowało w gothicu. Każdy robi to w inny sposób, ale oby dwa mody robią to wspaniale.
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz
Oczywiście, że jest dla dzieci.
Dzieci lubią nieustanną sieczkę, masę potworów oraz nie lubią czytania, myślenia i rozwiązywania problemów.
Co do wytrwałości - 80 % wbija god mode i hajda zobaczyć kogo można skosić w następnej lokacji.
Nie wymyśliłem sobie tego, bo widziałem na czym ta gra wśród dzieci polega.
Oczywiście jest to najlepsza ze wszystkich modyfikacja do G2 dla dzieci i to nie ulega wątpliwości, zwłaszcza ze względu na możliwość pieczenia ciast, o jeździe na cieniostworze nie wspominając.
Bo dzieci lubią Simsy, zwłaszcza dziewczynki o//o
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
W Returningu 2.0 nie da sie włączyć god mode i poruszac sie podczas włącoznej konsoli.
Jak sie memorius nie znasz to nie pisz o takich rzeczach.
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz
A. wiec mówimy o Returning 2?
Rozumiem, ze będziesz grał na oryginalnej wersji językowej, by poznać wszystkie niuanse lore i dialogów?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dobra Zertin inaczej, Returning według nas to twór dla osób, które cieszą się ze sposobności wbicia jak najwięcej levelków i tłuc niezliczoną rzeszę potworów. Ja grałem dawno dawno temu jeden raz i nie ukończyłem(zatrzymałem się gdzieś w II rozdziale), ponieważ nie miałem siły się wkurwiać a grałem chyba na normalnym. Słyszałem że niektórzy przechodzili na rzeźniku i się świetnie bawili  :/

Graj nikt Ci tego nie zabroni, to jest tylko nasza skromna, niszowa opinia.
Bolt Thrower
Odpowiedz
Ja będe grał potem w inne mody, ale zacząłem od returninga 2.0 bo tak jakoś wyszło i mam zamiar go ukończyć.
Potem będize przeznaczenie (cała saga jak tylko będe miał możliwośc ogrania korzeni zła)
Potem ogram sobie Gothic 1 Edycja Rozszerzona, potem Gothic 1 Świat Skazańców.
I po tym wszystkim jakieś mniejsze mody typu: Złote Wrota, Dark saga, Exodus itd
 JESTEM KIMŚ KTO WYZWOLI CAŁĄ MYRTANĘ
 JESTEM ZERTIN PALLADYN INNOSA   
Odpowiedz





smutne, ale prawdziwe
ktoś jednak pokazał, że nie wszystko 'należy' się moddingowi
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Muszę przyznać, że jestem tą sytuacją zachwycony. Nie mam zielonego pojęcia o moddingu, ani o scenie moderskiej Gothica, ale śledzenie tematu na Themodders dostarczyło mi sporo rozrywki, teraz tylko siedzę i odświeżam stronę.

Poziom jak z Sejmu. :D
Odpowiedz
To wszystko powinien ktoś trzymać twardą ręką. I nie wykluczam tu Darka, bo faktycznie zrobił wiele - nie ważne w jaki sposób (znajomości), ale dobrze, że zabrał zabawki. Teraz zostały już tylko piękne tekstury i NIC ponadto.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Mam nadzieję, że sprawy zostaną jednak doprowadzone do końca, bo szkoda czasu tych ludzi, którzy poświęcili temu kilka lat i mnóstwo wolnego czasu.
Koniec kariery ~ emerytowany Arcymag Ognia
Odpowiedz
Z tego co wiem to już chyba naście lat pracy :>
Wyczytałem na fejsubczku, że w kwestii dubbingu zmienia się tyle, że odbędzie się bez nestorów, których załatwiał zbuntowany szefunio.
Kanał na YT był tylko kanałem dla działu filmowego, więc tak wielce to nie wpływa na produkcję nad modem.
Odpowiedz
Czy truli ludziom dupy przez parę lat, a potem nic z tego nie wykorzystają? :D
Odpowiedz
(06.03.2018, 18:04:50)XaroN napisał(a): Wyczytałem na fejsubczku, że w kwestii dubbingu zmienia się tyle, że odbędzie się bez nestorów, których załatwiał zbuntowany szefunio.

Przecież całe przedsięwzięcie miało za cel uhonorować ludzi, którzy podkładali głosy za postacie z serii. Wykluczenie ich z produkcji, to po pierwsze zachowanie niepoważne, a do tego psujące reputację młodym ludziom, którzy jak widać wcale nie uczą się na błędach poprzednich pokoleń. Gdzie tu sens?

(06.03.2018, 18:04:50)XaroN napisał(a): Kanał na YT był tylko kanałem dla działu filmowego, więc tak wielce to nie wpływa na produkcję nad modem.

Oczywiście ktoś się połasił, by ten kanał jednak przejąć.
Koniec kariery ~ emerytowany Arcymag Ognia
Odpowiedz
Tak, kontent na kanale były naprawdę wybitny, człowiekowi serce się cieszyło, kiedy widział najlepszych lektorów z gry, którzy zostali uhonorowani, również uważam, że usunięcie BEZPOWROTNIE tego jest ogromnym nieposzanowaniem szczególnie dla tych starszych osób, a cała sytuacja źle odbija się na opinii jaką ludzie mają o tym młodym, zaangażowanym teamie.
Przykre jest, że przez jednego człowieka, cierpi opinia całego teamu, tak bywa, większość patrzy ogółem. Uważam, że mogli załatwić to prywatnie niżeli odnosić się z problemami publicznie. Media nie powinny stanowić narzędzia do wywierania nacisku na swoich "przeciwników", źle to świadczy szczególnie o tym człowieku.

Życzę im, żeby wyszli z sytuacji obronną ręką. I mam jednak głęboką nadzieję, aby udało się odzyskać kontent z kanału, w który włożono ogrom pracy i przede wszystkim szacunku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości