Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
@XaroN Z tego co wiem to Dark dał te filmy jako niepubliczne na razie bo mu grożono, więc nie usunął tych filmów całkowicie Język
 
Odpowiedz
Kolejna gównoburza starej sitwy z TM.
Przecież i tak wiadomo, że ta gra nigdy nie powstanie.
W ciągu ostatnich co najmniej 5 lat tylko tzw Nowa Fala, skupiona wokół teamów DS, DT, RT oraz ekipa Gothic1210, która poszła wpizdu z tamtego chorego środowiska dokonała czegoś w polskim moddingu tej gry.
"Wyspa" , "Rzeka", "Dziedzictwo" , "G2 QP" Zucklova nigdy nie zostały i nie zostaną ukończone,, podobnie jak i "Dzieje Khorinis", bo trzon decydentów i głównych twórców to ta sama grupa Impotentów Kreacji co wymienione wcześniej.
Mentalnie i po części personalnie też.
Nie ten majster co zaczyna a ten, który kończy.
Prezentowanie filmików na yutubie to żaden modding.
Oczywiście miło poczytać, jak to dawni przyjaciele z tematu Focie na TM skaczą sobie teraz do gardeł i wywlekają prywatne brudy i korespondencje.
Bardzo ładnie świadczy o ich poziomie ogólnym.
Samo oświadczenie zawiera tyle faktów co nic, największe wrażenie zrobiło na mnie oczywiście wskazanie na udziału Ministerstwa Kultury.
Klęknąłem, kurwa.
Oczywiście dla was, jako dla graczy to wszystko, poza aspektem beki ze spraw, których kulisy i drugie dno nigdy nie zostanie ujawnione, nie ma to żadnego znaczenia, bo i tak w nic nie gracie z braku czasu i chęci.


Żeby był fajniej w ciągu najbliższych godzin lub dni wykonam tu akcję bardziej osadzoną w realiach naszego Forum, i wtedy dopiero będzie beka, dotycząca was , drodzy userzy, bezpośrednio. :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Shoutbox archive

Simon
Ja wiem, że to macie gotowca, ale modyfikacji w dniu premiery odpowiada za siebie w całości. Poza tym nie widzę, żeby Paradoxal uważał się za jakąś wyrocznię, dobrze Wam radzi i ja też zwracam Wam uwagę na dziwne rzeczy moim zdaniem. Nie chcecie, nie słuchacie, ok, chcecie, słuchacie, bardzo mnie to ucieszy.
EX09 Mar 12:50
Tituf
wszystko da się logicznie wyjaśnić, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto uważa, że to on ma tylko rację
mamy gotowy zen i łatwiej nam było zrobić jak jest... Moim zdaniem molo nie koniecznie musi być w całości z drewna.
EX09 Mar 12:42
Simon
A nie ma rację co do tego molo? Konstrukcja jest kamienna, a podpory drewniane. Molo powinno być moim zdaniem w całości drewna, a on podsunął Wam alternatywne, łatwiejsze rozwiązanie.
EX09 Mar 12:40
Tituf
gość plecie i nikomu to nie przeszkadza
i to o to chodzi a nie o nasyłanie
no proszę
konstruktywna krytyka o znajomości praw fizyki, bo molo powinno mieć kamienny podest
Simon
"kiedyś nasze Community zmiotłoby go ze sceny na TM w kilkanaście minut"
EX09 Mar 12:36
Jeśli chodzi o moderacje to większość pozostaje neutralna w stosunku do DS czy obecnego DT, także jak już mówiłem: Stale zapraszam na nasze forum.
EX09 Mar 12:35
Tituf
kogo nasyłać?
EX09 Mar 12:35
Simon
Gdzie? xD Ja ciągle jestem i czytam. Shadow Assasin wyraził konstruktywną krytykę, zwrócił uwagę na to, co mu się nie podoba w postach dotyczących Waszych modów. Czy to co strasznego, żeby nasyłać na niego ludzi? Moim zdaniem nie [Obrazek: I2GWYee.gif]
EX09 Mar 12:34

(09.03.2018, 13:25:32)Simon napisał(a): Poza tym nie widzę, żeby Paradoxal uważał się za jakąś wyrocznię, dobrze Wam radzi

tak?

prawdziwy ekspert

Cytat:

Cytat:Pograłem chwile i stwierdzam że zostałem oszukany xD. Na screenach mod wygląda w miarę normalnie ale po odpaleniu gry i przejściu paru metrów wita mnie maksymalnie rozciągnięta tekstura skały ale nie tylko ona bo wszędzie jest podobnie, każdy obiekt jest zmapowany co najmniej źle. No ale dobra gram dalej, po krótkim dialogu z jakimś baronem zostałem zaprowadzony pod jakiś kibel, może to te tekstury albo ten piękny inaczej model świata zgubił moją uwagę i nie wczytałem sie w dialog, sprawdziłem czy w dzienniku nie ma jakiegoś wpisu, pustka. Dobra to otwieram te drzwi od kibla a tam teleport z witrażem po środku xD. Zakręciłem sie wokół, ubiłem polną bestie ale zobaczyłem wieże Xardasa. Przed nią stoi Fortuno dobry ziomeczek 420wieszocochodzimordeczko. Jego dialog musiał pisać jakiś nastolatek bo nie wierze że ktoś pełnoletni świadomie napisałby coś takiego pod gre w takim uniwersum. Brzmiał dosłownie jak typowy seba. Dobra wbijam do środka. Tam w miarę spoko, model stworzony i oteksturowany poprawnie bo pochodzi z oryginalnej gry, zmieniono tam tylko tekstury i w sumie fajnie to ovobowali. I na tym zakończyłem przygode z fabułą i oddałem sie eksploracji świata. Opuściłem wieżę i na kodach powędrowałem w rejon jakiegoś większego jeziora,wchodzę na łódź i cyk fajny ficzer bo można nią pływać, wykonanie modelu średnie ale plus za całokształt. Po tym ruszyłem do czegoś na kształt obozu i tam była kopalnia beki. Wbijam do chaty a tam facet kręci mięso nad ogniskiem na drewnianej podłodze :lol2: a obok stoi fotel. Po ochłonięciu z wrażeń szukam dalej, wchodze do kolejnej chaty a tam okna jak trzy razy drzwi xD, jedną teksture rozciągneli i oteksturowali dwa piętra xD idę dalej patrze a tam kwadratowy szałas z teksturą kamienia xD wbijam tam a wewnątrz dwa piętra i drewniane podpory xDD schody w wieżach po których postać wchodzi z ogromnym trudem o npc już nie wspomnę bo oni w ogóle po nich nie wejdą a jakakolwiek próba wejścia razem z nim w trakcie questa skończy sie bugiem. I w sumie na tym zakończyłem gre bo obrzydliwa grafika sukcesywnie odebrała mi chęci do dalszej gry i poznawania fabuły. Wyjątkowo brzydki i syfiasty mod może gdybym miał dwanaście albo trzynaście lat to ten mod wzbudziłby u mnie jakikolwiek zachwyt, może. Oceny końcowej nie wystawie bo nie poznałem fabuły ale i tak byłaby w dolnych granicach skali. Pozdrawiam
mniej hipokryzji Simon
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Paradoxal - dawniej ShadowAsassyn z TM trafił na Listę Moich Osobistych Wrogów.
Na tę samą co kaczka.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
2 część posta bardzo niestosowna.
 
Odpowiedz
Memorius, powiedz mi, co takiego złego jest w tej wypowiedzi Paradoxala? Jak Ty każdą krytykę, w dodatku napisaną w prześmiewczy, a nie obraźliwy sposób, będziesz traktował jak atak na swoją osobę czy mody, to chyba nie widzę sensu, żebyś te mody wydawał, bo to chyba nie o to w tym chodzi :)
Odpowiedz
Cytat:Obyś zdechł stary dziadu

nadal pamiętam kto to napisał i jak widzisz karma wraca, zawsze wraca w dwójnasób

Problem z tobą Opos polega na tym, że jesteś niereformowalny w pewnych kwestiach.
Wszyscy wiemy w jakich, bo to ciągnie się od lat.
Chciałbym wierzyć, że nie pojawiasz się tu dla szukania plotek, sensacji i jątrzenia, ale przychodzi mi to z coraz większym trudem.
Uważam, że decyzja odbanowania cię ostatnim razem była błędem i wymaga to ponownego rozważenia.

(10.03.2018, 14:09:23)Simon napisał(a): Memorius, powiedz mi, co takiego złego jest w tej wypowiedzi Paradoxala? Jak Ty każdą krytykę, w dodatku napisaną w prześmiewczy, a nie obraźliwy sposób, będziesz traktował jak atak na swoją osobę czy mody, to chyba nie widzę sensu, żebyś te mody wydawał, bo to chyba nie o to w tym chodzi :)
nie wydaję już modów
a modding to wojna - jak powiedział jeden z wybitnych użytkowników TM
przy okazji po raz kolejny ci przypomnę, że cię nie lubię i nigdy nie lubiłem, jako człowieka niegodnego zaufania, co pokazała ta słynna intryga z próbą usunięcia mnie z szefa DS, gdy byłeś, na szczęście krótko członkiem tego teamu.
Ogólnie uważam cię za Dyzmę TM, i to że jesteś tam moderatorem po tym wszystkim, co o tobie tam pisano w związku z burackim, chamskim zachowaniem, świadczy tylko jak nisko to forum upadło.
Oczywiście nie lubię cię w inny sposób niż np Sueski, ale to już odrębne zagadnienie.

Cytat:
(11.03.2018, 09:19:48)Memorius napisał(a): nie wydaję już modów

Jeszcze się może okazać inaczej.

(11.03.2018, 09:19:48)Memorius napisał(a): a modding to wojna - jak powiedział jeden z wybitnych użytkowników TM

Nie wiem, kto tak powiedział, ale pewnie w sposób prześmiewczy, a Ty jak tak na poważnie sądzisz, to musi być coś z Tobą nie w porządku. Zgadzam się, są mniejsze/większe raki moddingowe i prostackie teamy, które wszelką krytykę traktują jak hejt, ale widziałem też sporo ludzi życzliwych i chcących komuś pomóc.

(11.03.2018, 09:19:48)Memorius napisał(a): przy okazji po raz kolejny ci przypomnę, że cię nie lubię i nigdy nie lubiłem, jako człowieka niegodnego zaufania, co pokazała ta słynna intryga z próbą usunięcia mnie z szefa DS, gdy byłeś,  na szczęście krótko członkiem tego teamu.

No ja Ci po raz kolejny przypomnę, że uważasz mnie za osobę niegodną zaufania, a już nie powiem kogo, przyjąłeś z powrotem do teamu, pomimo faktu, że wykradł i udostępnił licznym osobom (trafiła też m.in. do mnie) instalkę Przeznaczenia. Co do intrygi i generalnie "próby usunięcia" dam małe sprostowanie, bo wiadomo, było to parę lat temu, fakty się zaczynają przeinaczać na potrzeby oskarżyciela itp. Kiedy do Was dołączyłem, pracowaliście/my nad Global Revisited. Pozycję szefa teamu z tego co pamiętam objął tam Ahn, a Ty tam jedynie pomagałeś. Co zatem idzie, nie ma mowy tutaj o jakiejkolwiek próbie obalenia, choć nie zaprzeczam temu, że chciałem się Ciebie pozbyć. Uważałem, że Twoja działalność jest szkodliwa dla teamu, bo wchodziłeś w konflikt z praktycznie każdą osobą na forum, czy to z nowym czy ze starym użytkownikiem. I nie zaprzeczam, sam też nie zachowywałem się lepiej, moje posty również sięgały dna, ale jakby zrobić porównanie, to i tak byłem bardziej tolerowany na forum. I jeszcze jedna sprawa, którą najwidoczniej "zapomniałeś" odnośnie tej całej intrygi. Z tego co pamiętam, to Ty ją sobie uknułeś, a dokładniej posłałeś Ahna do mnie, gdzie gadał o tym, że pogada z resztą i przemyśli Twoje wywalenie itd, a następnie Ty mnie się pozbyłeś pisząc, że próbuję zrobić przewrót czy jakoś tak xD
To było oczywiście w ramach wersji Revisited, a teraz porozmawiajmy jeszcze o More!, gdzie przecież też przez jakiś czas byłem w teamie i pomagałem Wam budować coś, co już chyba bardziej przypominało Przeznaczenie. I powiem Ci, że tutaj leży natura Twoje problemu z ludźmi: Z Tobą zwyczajnie w świecie nie da się pracować! Masz zawsze ekipę skromną, która jest chętna z Tobą współpracować, ale i tak, prędzej czy później, popadasz z kimś konflikt i część osób odchodzi. Jesteś chamski, złośliwy i arogancki. Zawsze Ci się wydawało, że jesteś we wszystkim najlepszym i udajesz jaśnie oświeconego w każdej możliwej sprawie. Ty wiesz przecież najlepiej czym jest lore, co sprawia, że Global jest taki zajebisty (nie, nie jest) itd. Co więcej, Ty nie potrafisz uszanować pracy żadnej osoby w teamie. Pamiętam, ile swojego czasu poświęciłem, by rozwiązać problemy i zadania postawione teamowi w ramach More! Godzinami szukałem dla Ciebie różnych modeli broni, tak by się jak najmniej powtarzały. Pisałem do różnych modderów, szukałem po WoG-u i różnych modyfikacjach. I wiesz co Ty zrobiłeś? Chociaż pierwotnie ja zaakceptowałeś i mnie pochwaliłeś za solidnie wykonane zadanie, następnego tygodnia wywaliłeś 70% z nich z argumentacją, że są unlore lub z powodu innych pierdół. Tak sam było z pancerzami dla Myśliwych, które prezentowały się o wiele lepiej, niż to "gówno", które ciągle jest w Przeznaczeniu. Dlaczego? Bo ta zmiana była zbyt odważna. No faktycznie, bo lepiej wydawać moda w gorszym stanie, kiedy można wiele zyskać na poprawie tekstur i modeli xD

Ale wbrew temu wszystkiemu i tak, jako tako szanuje Twoją decyzją o pozbyciu się mnie z teamu. Jasne, na początku byłem wkurzony, teraz w podobnej sytuacji byłbym też, ale jednak pokazałeś, że pod tym kątem nie pozwolisz nikomu na za wiele i potrafisz właściwie zareagować. Jaka szkoda, że Dark nie zrobił tego w ramach Dziejów Khorinis... Poza tym szanuje Cię jednak za upór, że postawiłeś sobie cel i go zrealizowałeś, potrafiłeś naprawdę napisać nieraz niebanalne dialogi, a i wydałeś ostatecznie 4 mody już, także za to duży szacun.

(11.03.2018, 09:19:48)Memorius napisał(a): Ogólnie uważam cię za Dyzmę TM, i to że jesteś tam moderatorem po tym wszystkim, co o tobie tam pisano w związku z burackim, chamskim zachowaniem, świadczy tylko jak nisko to forum upadło.

Cóż, Ty musiałeś w ogóle odejść z forum, bo wszedłeś z każdą tam osobą w konflikt, więc staliśmy mniej więcej w tym samym miejscu. Problem polega na tym, że Ty się w ogóle nie zmieniasz, a ja stale pracuję nad swoim zachowaniem. Staram kontrolować się w wielu działaniach i jednak w miarę trzymać wewnętrznego buraka na wodzy Język I tak jestem o wiele lepszym moderatorem TM, niż Ty jesteś adminem. Nie kasuję kont, bo są nieaktywne, a nowym użytkownikom staram się dawać szansę. Sytuacja kiedy mi dajesz 10% za gadkę o modach na SB, a Tituf zostajecie bez kary, chociaż uczestniczyliście w tej dyskusji, jest doskonałym przykładem na jawną niesprawiedliwość. Mówisz o upadku forum, a i tak jest tam o wiele więcej użytkowników niż tutaj.

(11.03.2018, 09:19:48)Memorius napisał(a): Oczywiście nie lubię cię w inny sposób niż np Sueski, ale to już odrębne zagadnienie.
No no, bo zaraz się rozpłaczę :D

PS: Podoba mi się to, jak próbujesz wymigać się od odpowiedzi na moje pytanie przez atak na mnie ;D

no cóż do pewnych kwestii z elaboratu Simona wypada się odnieść


Cytat:Jeszcze się może okazać inaczej.

nie sądzę, mam co robić poza Gothic

Cytat:No ja Ci po raz kolejny przypomnę, że uważasz mnie za osobę niegodną zaufania, a już nie powiem kogo, przyjąłeś z powrotem do teamu, pomimo faktu, że wykradł i udostępnił licznym osobom (trafiła też m.in. do mnie) instalkę Przeznaczenia.

no chyba zawołam - Milicja! Pomocy! rotl: 
i co ? zagrali? popcorn 
bardzo źle o  tobie świadczy, że przyjąłeś tę instalkę - to taki rodzaj pozyskiwania kradzionego

Cytat:Kiedy do Was dołączyłem, pracowaliście/my nad Global Revisited. Pozycję szefa teamu z tego co pamiętam objął tam Ahn, a Ty tam jedynie pomagałeś.
tak, latałem po piwo
Ahn nigdy nie był szefem DS,a to właśnie w ramach DS wykluła się wspólna idea Ahna i moja zrobienia Revisited.
Nigdy nie powstała nawet jedna linijka nowego content do tego projektu, który z powodu zbyt dużej objętości został anulowany.
More Team został powołany do zrobienia Global More! i automatycznie przeszli tam wszyscy ci, którzy chcieli w tym uczestniczyć


Cytat:. I jeszcze jedna sprawa, którą najwidoczniej "zapomniałeś" odnośnie tej całej intrygi. Z tego co pamiętam, to Ty ją sobie uknułeś, a dokładniej posłałeś Ahna do mnie, gdzie gadał o tym, że pogada z resztą i przemyśli Twoje wywalenie itd, a następnie Ty mnie się pozbyłeś pisząc, że próbuję zrobić przewrót czy jakoś tak xD


tak, zabawa była wówczas przednia!

Cytat:Ty wiesz przecież najlepiej czym jest lore, co sprawia, że Global jest taki zajebisty (nie, nie jest) itd.
No nie jest. Możesz wyjebać cały ten gówniany dział z TM.
Sam bym o to prosił o to wnioskował.
Cytat:Pamiętam, ile swojego czasu poświęciłem, by rozwiązać problemy i zadania postawione teamowi w ramach More! Godzinami szukałem dla Ciebie różnych modeli broni, tak by się jak najmniej powtarzały. Pisałem do różnych modderów, szukałem po WoG-u i różnych modyfikacjach. I wiesz co Ty zrobiłeś? Chociaż pierwotnie ja zaakceptowałeś i mnie pochwaliłeś za solidnie wykonane zadanie, następnego tygodnia wywaliłeś 70% z nich z argumentacją, że są unlore lub z powodu innych pierdół.
nie pierdol
usunięte zostały tylko modele Złodzieja - głównie wzory szpad i rapierów i uniknęliśmy w ten sposób słusznego skandalu
inne wzory zostały w grze i w kolejnych częściach, ale co ty możesz o tym wiedzieć skoro na razie jesteś na etapie bodajże I rozdziału G2 P

Cytat: Jesteś chamski, złośliwy i arogancki.

zawsze wobec postępujących i zachowujących się podobnie
szkoda że nie można takim jeszcze nastrzelać po ich durnych pyskach

Cytat:Cóż, Ty musiałeś w ogóle odejść z forum, bo wszedłeś z każdą tam osobą w konflikt, więc staliśmy mniej więcej w tym samym miejscu.

nie musiałem, chciałem, a to wielka różnica
zrobiło podobnie mnóstwo innych normalnych ludzi, szkoda tylko,że przestali pisać gdziekolwiek

Cytat:I tak jestem o wiele lepszym moderatorem TM, niż Ty jesteś adminem. Nie kasuję kont, bo są nieaktywne, a nowym użytkownikom staram się dawać szansę.

trzymaj się swojego Regulaminu, na który i tak ze swojej pozycji nie masz żadnego wpływu, a ja będę się trzymać swojego
przypomnę tylko, że jak przyszedłem na TM to w
ogóle nie było tam żadnego Regulaminu, czy też został usunięty "przypadkowo" i dopiero po mojej akcji pojawił się ponownie

Cytat:Sytuacja kiedy mi dajesz 10% za gadkę o modach na SB, a Tituf zostajecie bez kary, chociaż uczestniczyliście w tej dyskusji, jest doskonałym przykładem na jawną niesprawiedliwość.

oj Smutny
dobra cofnę , nie chcę by przylgnął do mnie przydomek Niesprawiedliwy


Cytat:a Tituf zostajecie bez kary

za takie gadanie w realu byś dostał po prostu w zęby
obrzydliwsze jest tylko lizanie rzygów z podłogi blee


Cytat:Problem polega na tym, że Ty się w ogóle nie zmieniasz, a ja stale pracuję nad swoim zachowaniem.

czyli wszystko jest w najlepszym porządku :>

życzę wielu miłych chwil spędzonych na forum DS/DT :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Daruję sobie cytowanie, bo to już jest chyba zbędne.
Dziękuje, również za zdjęcie warna.
Co do przywództwa przy Revisited to ciągle nie jestem taki pewien Twojej pozycji jako lidera, ale tutaj się nie będę kłócił. A z instalką to nie wiem, kto grał kto nie. Ja poleciałem sobie trochę po lokacjach, popatrzyłem na postacie i dialogi (ciągle mnie bawi, że zdecydowaliście się na imię Zenobia xD) i w sumie usunąłem to z kompa. I tak, żałuję, że wziąłem tą instalkę.
Nie będę kasował całego działu, ani nic z niego usuwał, choć nie zaprzeczam, że myślałem, by zrobić z Globala "poddział" dla Przeznaczenia.
Jakiego skandalu? Poza tym chcesz mi powiedzieć, że Młot Adanosa jest taki, jaki proponowałem? Magiczne miecze dla straży światynnej też? Topory/miecze unikatowe do wyrobienia?
Dlaczego Twoim zdaniem nie mam wpływu na regulamin?
Odpowiedz
(12.03.2018, 16:38:19)Simon napisał(a): Jakiego skandalu?
czyżby mdragothic wrócił do łask?

Młot Adanosa jest zrobiony od podstaw przez chickena
co do innych - zapytaj Talisana czemu nie chciał ich wstawić
były chujowe? a może mu się po prostu nie chciało?

Masz wplyw na Regulamin?
Podobno TM słynie ztego, że ma na Regulamin wyjebane i dotyczy on tylko randomków z Górnego Forum


Cytat:Nie będę kasował całego działu, ani nic z niego usuwał, choć nie zaprzeczam, że myślałem, by zrobić z Globala "poddział" dla Przeznaczenia.

Szkoda, tym bardziej nalegam.
Uważam, że takim gównem nie warto zaśmiecać tak porządnego forum jak TM.
Myślmy u siebie usunęli.
Tak biję się w piersi, zbłądziłem. Broniłem za wszelką cenę ruskowego gówna.
Pokaz że masz władzę i jaja i dbasz o forum TM i jego merytoryczny poziom i usuń tam ten cały dział.
Jest to oficjalna prośba mnie, jako nadal szefa DS, posiadającego pełne prawa do dysponowania Global PL 1.7.1 .
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A, dobra, teraz sobie przypominam, co było z dragothicem. Ale i tak pamiętam, że to Ty pisałeś, że tego nie dodasz, bo jest unlore i tego typu sprawy.

Ale po co kasować dział, który ma jednak kilka tysięcy postów? Modyfikacja nie była zbyt udana, ale jest spora i o ile można poddać w wątpliwość w granie w go teraz, szczególnie przy Przeznaczeniu, tak usuwanie/zamykanie działów czy postów jest bezcelowo. Nie wiem co prawda, czy ironizujesz czy nie, ale jak nie, to cieszy mnie, że podchodzisz teraz bardziej krytycznie do Globala.
Odpowiedz
Nie ma  powodu ironizować.
Każdy popełnia błędy, nawet ja.
Pora go naprawić.
Co to ma za znaczenie, że kilka tysięcy postów?
Ponawiam, tym razem oficjalnie w pełni i jeśli nie masz na to umocowań to przekażesz to jako Moderator Administratorowi , który za to odpowiada.
Jeśli jest to niemożliwe z powodów regulaminowych lub prawnych to proszę o uzasadnienie, które zostanie przygotowane przez osobę odpowiedzialną i tu przez ciebie, lub tę osobę zamieszczone.

(12.03.2018, 16:58:09)Simon napisał(a): Ale i tak pamiętam, że to Ty pisałeś, że tego nie dodasz, bo jest unlore i tego typu sprawy.
gdyby za każdą rzecz, która została odrzucona z moich pomysłów w czasie gdy działałem w DS/DT dostawał tylko 2 złote, to zapewne nie musiłałbym pracować przez cały rok
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ok, ale weź pod uwagę, że działa to trochę inaczej w przypadku "świeżaka", który naprawdę się napracował i pomimo początkowej aprobaty, jego pomysły zostają skasowane.
Odpowiedz
Wziąłem pod uwagę wszystko.
Także moje kilkaset postów czy nawet więcej, które tam napisałem.
Czekam na konstruktywną  odpowiedź.
Myślę, że moja idea zyska poparcie stałych użytkowników forum TM.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
W dowód moich dobrych intencji:
https://themodders.org/index.php?board=537.0
Odpowiedz
Bardzo ładnie, dziękuję za szybkie i pozytywne załatwienie tej sprawy :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości