Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
"I tylko mi ciebie brak, w tym więźniu, ciebie tu, ciebie tu" OK
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(28.03.2018, 20:23:48)Jaskot napisał(a):
Cytat:Pan Arcymistrz Szmyk przygotowuje zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa.

Proszę nie cytować słów kogoś, kto na tym forum się nie pojawi i nie odniesie do ewentualnej opinii o nim... Bo werewolfa nie ma tu chyba z nami?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(28.03.2018, 20:40:13)Tituf napisał(a): Proszę nie cytować słów kogoś, kto na tym forum się nie pojawi i nie odniesie do ewentualnej opinii o nim... Bo werewolfa nie ma tu chyba z nami?
Smutny
Dlatego nie podaję nicków, ino same cytaty, które uznałem za interesujące. ;)
Odpowiedz
Generalnie to niezgodne z pewnymi ogólnymi zasadami netykiety.
Tituf ma rację.

Ponadto naprawdę przenoszenie tu postów z TM to niemal to samo, co przynoszenie wiaderka z szamba do kuchni.
Nie dotyczy to rzecz jasna wysokiej klasy postów merytorycznych, związanych z moddingiem za zgodą, wiedzą i z błogosławieństwem autora.

Co do werewolfa (celowo piszę z małej litery), to ma tu on bana i nie życzę sobie, by ta sytuacja się zmieniła.
Walnięty w Głowę powinien zostać tam, gdzie jest jego właściwe miejsce.
To, ze on pisze Memorius z małej litery wybaczam mu, bo to wina wielokrotnych ciosów w głowę, jakie otrzymał w czasie treningów w Kutnie.
Natomiast to, że "Jego stara" pisze się z małej litery (zawsze) to już zupełnie inna para kaloszy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(28.03.2018, 20:20:29)Memorius napisał(a): Ale możesz poznać szczegóły, jak napiszesz solidną recenzję Epilogu Relaks

Heh, toś mnie wziął pod włos. Problem jest taki, że ja już pewnie bym dawno w ten Epilog zagrał, ale nie skończyłem tego Przeznaczenia na Mrocznych, co już wielokrotnie pisałem i nie chcę sobie psuć zabawy, spoilując sobie fabułę Przeznaczenie Epilogiem. Natomiast problem jest taki, że to Przeznaczenie to jednak jest te 150h rozgrywki i po prostu nie chce mi się drugi raz przechodzić początku, bo tak de facto mnie interesują tylko wydarzenia 5 rozdział + (kiedyś właśnie na Mrocznych do tego miejsca doszedłem, ale potem formatowałem kompa i se sejwów nie zgrałem). No i tak trochę rozdarty jestem z tego powodu. xd
Odpowiedz
Ah te formaty są winne tylu nieszczęść jak widać nie tylko w świecie modinku. Relaks
Zacznij tylko grać od nowa a na pewno się wciągniesz. OK
Odpowiedz
W modinku przeważa "spalenie dysku". Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Heh, domyślałem się, że tak zareagujecie. xD Dokładniej to wyglądało tak, że grałem z Przeznaczenie (zresztą klepałem jakieś posty na forum o Mrocznym Magu, który był do bani moim zdaniem xd), ale po prostu mi się odechciało grać po tych 100+ godzinach gry i to zostawiłem. Dwa miesiące później robiłem formata i po prostu zapomniałem, że miałem sobie zgrać te zapisy, żeby to kiedyś dokończyć. Chociaż z drugiej strony nawet gdybym je zgrał, to nie wiem wiem czy bym je odpalił, bo mega nie lubię grać w cokolwiek po długiej przerwie na jakimś starym zapisie. Nie mniej jednak pogrzebałem sobie jakąkolwiek szansę dokończenia tej rozgrywki. Myślałem jeszcze, żeby sobie zobaczyć zakończenie na nagraniach Majesa, ale jego odcinki całkowicie psuł klimat i ostatecznie porzuciłem tą opcję. True story.

@edit
Swoją drogą dorzucam komentarz Werewolfa w temacie DK to, bo mnie to rozwaliło, a nie wiem czy to widzieliście. XD

[Obrazek: x8HE2L0.png]

@edit 2
Swoją drogą jeszcze z 12 godzin temu pytałem się Nefario o co kaman z tym co się pytałem Ciebie Memorius wcześniej, kiedy mi powiedziałeś, ze pierw muszę zrobić recenzję Epilogu, ale teraz natrafiłem na to i już nie potrzebuję odpowiedzi na to pytanie. ^^ Dla niewtajemniczonych przedstawiam post głupka:

[Obrazek: 8Bp9K59.png]
Odpowiedz
Odkąd DS opuściła tM - powstało KILKA modyfikacji spod jej szyldu. Na tM natomiast ile się takich pojawiło od grup ludzi tam przebywających?
Nawet podsunięte tam pod nos modyfikacje nie wszystkim odpowiadają. Oczywiście szanujemy to, ale dobrze wiemy, dlaczego tak jest. Memorius nie podobał się wielu osobom i dziwnym trafem to od nich słyszę ciągle te opinie. Na szczęście przeciw ich słowom mamy sporo opinii GRACZY.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Jest to prawda i za to szacun, bo wy jako jedynie mówicie, że modyfikacja wyjdzie za rok, a wychodzi za pół roku. I to nie tylko to, że ta modyfikacja wychodzi przed czasem, ale jest też bardzo dobra. Natomiast jednak segregacja userów mega mi nie odpowiada i za to waszego forum nie lubię. Jednak dalej pomimo tego dużo więcej mnie interesują konkrety i dlatego pomimo, że w sumie was nie lubię, dalej śledzę co tu się dzieje. Docia <3
Odpowiedz
(29.03.2018, 10:36:18)Dota napisał(a): Natomiast jednak segregacja userów mega mi nie odpowiada
Wpuszczasz do domu każdego podejrzanego typa? :)
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Rzecz w tym, że jest spora grupa graczy, która wisi tu wyłącznie dla sensacji rodem z magla, zamiast grać, oraz grupa modderów, która przychodzi dokładnie po to samo, zamiast zająć się moddingiem swoich szumnie ogłaszanych projektów.
Nigdzie nie ma tak, że wszyscy mogą przeczytać wszystko i o wszystkich.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(29.03.2018, 11:04:50)Tituf napisał(a): Wpuszczasz do domu każdego podejrzanego typa? :)

No jednak porównanie własnego domu do forum zrzeszającego fanów jakiejś tam gry jest moim zdaniem średnio trafne. Rozumiem co masz na myśli, nie mniej jednak fora działają raczej na zasadzie wpuszczania wszystkich i ewentualnie kasowania użytkowników za jakieś przewinienia, a nie za nic nie robienie.

(29.03.2018, 11:26:12)Memorius napisał(a): Rzecz w tym, że jest spora grupa graczy, która wisi tu wyłącznie dla sensacji rodem z magla, zamiast grać, oraz grupa modderów, która przychodzi dokładnie po to samo, zamiast zająć się moddingiem swoich szumnie ogłaszanych projektów.
Nigdzie nie ma tak, że wszyscy mogą przeczytać wszystko i o wszystkich.

Jest to jakieś wytłumaczenie. Nie mniej jednak dalej się w tej kwestii nie zgadzam i uważam, że wasze modyfikacje zyskałyby większy rozgłos i co za tym idzie - większe szanse na to, że ktoś coś na forum na ich temat napisze, gdybyście byli bardziej wyrozumiali. Jestem na 100% przekonany, że część graczy, którzy w wasze modyfikacje zagrali (i pewnie nawet im się bardzo podobały), ale zostali wykasowaniu z forum za nic, jest w stanie 'niepolecić' swoim znajomkom waszych produkcji tylko w ramach pseudo zemsty, co przekłada się na to, że potencjalna ilość logicznych użytkowników tego forum maleje. No, ale ja już nie wiem po co to piszę po raz miliardowy, chyba tylko po to, żeby was zdenerwować, chociaż akurat dzisiaj mam jakiś mega dobry humor i przyjazne nastawienie. ^^
Odpowiedz
Jest takie forum, które nazywa się Bractwo Gothic.
Jest na tym forum multum nie wykasowanych użytkowników oraz chyba z 6 stron tematów z Ukończonymi Modyfikacjami i wiele tematów, w których poza wstępniakiem nie ma NIC.
Tak zerowi userzy nawet po latach odwdzięczają się za kolekcjonowanie ich nicków i IP przez Administrację Forum.
Ponadto miejsce wykupione w wirtualnej przestrzeni dla potrzeb forum DT/DS jest potrzebne nie na gromadzenie danych o randomkach ze srajfonkami i internetowych human-botach reklamowych, a na rozszerzanie Tajnego Zbioru Złotych Maksym i Myśli OWN oraz rozbudowywaniu kolekcji Sweet Foci obrazujących jego Łagodność, Mądrość i Dobroć.
Jest to ważne zwłaszcza teraz, po zakończeniu funkcjonowania Teamu DT jako ekipy modderskiej.

Ponadto wciąż zależy nam na utrzymaniu się w Księdze Guinnesa w kategorii - forum , na którym jest największy na świecie procent użytkowników z postami :) 
To dla nas bardzo ważne :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(29.03.2018, 14:06:59)Dota napisał(a): Jest to jakieś wytłumaczenie. Nie mniej jednak dalej się w tej kwestii nie zgadzam i uważam, że wasze modyfikacje zyskałyby większy rozgłos i co za tym idzie - większe szanse na to, że ktoś coś na forum na ich temat napisze, gdybyście byli bardziej wyrozumiali. Jestem na 100% przekonany, że część graczy, którzy w wasze modyfikacje zagrali (i pewnie nawet im się bardzo podobały), ale zostali wykasowaniu z forum za nic, jest w stanie 'niepolecić' swoim znajomkom waszych produkcji tylko w ramach pseudo zemsty, co przekłada się na to, że potencjalna ilość logicznych użytkowników tego forum maleje. No, ale ja już nie wiem po co to piszę po raz miliardowy, chyba tylko po to, żeby was zdenerwować, chociaż akurat dzisiaj mam jakiś mega dobry humor i przyjazne nastawienie. ^^

Co do kont zerowych i podobnego kroju.
Proces przeciętnego gracza moddingowego wygląda tak: Google -> szukanie moda -> download moda(czasem zaskakujące jest, że muszę się gdzieś rejestrować, by pobrać) -> jako tako ogranie moda  -> odinstalacja moda -> zapomnienie/zapamiętanie nazwy moda, aby polecić (i tylko nazwy moda..).
Z Twojej wypowiedzi wynika jakoby dla "3-minutowo aktywnych" userów, konto było naprawdę ważne. Osobiście nie widzę problemu, gdyby usunęli mi konto na forum, na którym byłem parę minut i nie wróciłem w ciągu dłuższego okresu. Jest nawet dość prawdopodobne, że zastanowiłbym się, czy w ogóle takowe konto zakładałem.

(29.03.2018, 14:06:59)Dota napisał(a):  co przekłada się na to, że potencjalna ilość logicznych użytkowników tego forum maleje. 

Zakładając sytuację, gdzie wśród 100% użytkowników, 30% jest "nielogicznych", usunięcie ich sprawia, że z 70% "logicznych" robi się 100%, a to jest według mnie ważniejsze niż cyferka "Mamy xxx zarejestrowanych użytkowników".
Ano i ciężko jest mi wyobrazić sobie kolesia rozsądnego, który akceptuje opinie kolegi, który powiedział mu, że nie poleca forum, bo mu usunęli konto.. (na którym prawie wcale nie był aktywny).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości