Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Cytat:Jak tam wpadniemy z ziomkami do Ciebie, to Ci pokożemy!


:>

uwielbiam ten classic text
Miś
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(01.06.2016, 17:47:04)Dota napisał(a):
(01.06.2016, 17:42:36)Karwallo napisał(a): Frustracji niby jakiej ? Inni klubowicze mnie nie obchodzą zbytnio, ale jak widzę cwaniaczenie jakiegoś gimbuska to aż się nóż w ręku otwiera. W twarz to by nic nie powiedział a za monitorem myśli że jest bezkarny a sam widzicie Memorius pisał że anonimowości w internecie nie ma - choć w jednym możemy się zgodzić ;) . Nic tylko patrzeć jak ten świat dąży ku upadkowi :) Zresztą co tam będę gadać 13 lat mówi samo za siebie :)

Masz coś do 13-sto latków? A może masz coś jeszcze do Metina?! Jak tam wpadniemy z ziomkami do Ciebie, to Ci pokożemy!

Dobry troll hehe. Ale odpowiadając na twoje pytania mam coś do 'kozaczących 13-sto latków' do normalnych nie. Do metina też nic nie mam bo grałem z kolegami - samemu bym się nie odważył.
Odpowiedz
Karwallo , nie każdy na tym forum ma 12-13 lat jak napisałeś parę postów wcześniej . Wydaje mi się, że w tej Twojej statystyce umieściłeś swój wiek stąd ten znaczny spadek wiekowy :) Więc z łaski swojej skończ głupio pierdzielić, weź swoje wybujałe ego i idź z nim do ludzi swojego pokroju :)
Odpowiedz
Ale Dota niebawem skończy 14 lat więc po co ten szum medialny wokół jego osoby Cool Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Rozwiązał proste równanie... no darujcie sobie już.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Gwiazda?
Skoro tak sądzicie :>
Odpowiedz
(01.06.2016, 18:08:31)rydzyk211 napisał(a): Karwallo , nie każdy na tym forum ma 12-13 lat jak napisałeś parę postów wcześniej . Wydaje mi się, że w tej Twojej statystyce umieściłeś swój wiek stąd ten znaczny spadek wiekowy :) Więc z łaski swojej skończ głupio pierdzielić, weź swoje wybujałe ego i idź z nim do ludzi swojego pokroju :)
Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm
Szkoda że umiecie być tacy hardzi tylko na forum :D

Dobra szkoda wchodzić bo widzę że tutaj same przydupaski siedzą , ślepo zapatrzeni w 'Wielkiego ojczulka' haha. Socjotechnika na poziomie mistrzowskim Memo.
Odpowiedz
Nie piszemy nic złego, bo nam grę może zabrać.
Odpowiedz
Usunie nam z dysków.
Wynajmie hakera bonzo :>
Odpowiedz
(01.06.2016, 19:26:05)Karwallo napisał(a):
(01.06.2016, 18:08:31)rydzyk211 napisał(a): Karwallo , nie każdy na tym forum ma 12-13 lat jak napisałeś parę postów wcześniej . Wydaje mi się, że w tej Twojej statystyce umieściłeś swój wiek stąd ten znaczny spadek wiekowy :) Więc z łaski swojej skończ głupio pierdzielić, weź swoje wybujałe ego i idź z nim do ludzi swojego pokroju :)
Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm Facepalm
Szkoda że umiecie być tacy hardzi tylko na forum :D

Dobra szkoda wchodzić bo widzę że tutaj same przydupaski siedzą , ślepo zapatrzeni w 'Wielkiego ojczulka' haha. Socjotechnika na poziomie mistrzowskim Memo.

Przydupaskiem możesz co najwyżej siebie nazwać . Nie ma to jak zgrywać hojraka w dodatku przy tak "starej" publice . Mam nadzieję, że nie utopisz się w morzu swojej "zajebistości" i pewności siebie w sieci :) A na przyszłość jak chcesz kogoś pocisnąć to radzę użyć intelektu a nie myśleć rozbojem . Bo zastraszyć 13/14 latka to nie żaden problem :). Tyle z mojej strony i nie fatyguj się odpowiadać, bo Ci żyłka pęknie Język :hejka:
Odpowiedz
To trochę teraz ode mnie. Ja jestem tępiony za każdy, choć najmniejszy przejaw agresji. Więc proszę zaprzestać dyskusji. Karwallo, z pewnością szacunek dla ciebie, że postanowiłeś się postawić, ale po co było od razu to wyzywanie? Bez tego odniósł byś dużo lepszy efekt i zapewne nie byłoby tego całego syfu. Ale ty postanowiłeś potyrać wszystkich od dupowłazów i wazeliniarzy. Są teorię mówiące o tym, że człowiek nienawidzi najbardziej tego, co według jego podświadomości jest akceptowalne i pożądane. Próbuję ci o czymś przekazać informację. Poza tym zachowujesz się jak typowy burżuj co sobie pomyślał, że kogoś powyzywa. Jak masz za dużo kasy to wydaj ją na coś pożytecznego. Nie będę pisał reszty moich przemyśleń bo najpewniej zostanę tutaj zbanowany.
Więc tak:
Karwallo dostaje 10% warna
Reszta się zamyka i nie kontynuuje dyskusji, w żaden sposób, skoro ja podobno łatwo się daje prowokować to zobaczymy jak sobie inni z tym poradzą.
Odpowiedz
O co chodzi w tym temacie? To taki od wyzywania się? Skoro taki temat jest to dlaczego polo daje warny.
Odpowiedz
(02.06.2016, 11:51:35)Arszenik napisał(a): O co chodzi w tym temacie? To taki od wyzywania się? Skoro taki temat jest to dlaczego polo daje warny.

Gdzie ja komuś dałem warna?
Odpowiedz
Cytat:Karwallo dostaje 10% warna


Cool ???
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Łamanie zasad trzeba karać, nie sądzisz? W każdym razie drugi warunek spełniono.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości