Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
ktoś się poczuł urażony lekką przepychanką?

ja za posta Karwallo co napisał w Klubowym powinienem wywalić go natychmiast z forum.
50% dostał za naruszenie Prawa w RP i to wystarczy
ponadto przypominam wszystkim - tu nie jest TM i tu administracja decyduje o karach nakładanych na użytkowników a  nie ogół czyli Mongolski Churał Ludowy
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Liczę więc na sprawiedliwość administracji.
Odpowiedz
już się dokonała i wystarczy
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(02.06.2016, 20:26:18)Memorius napisał(a): ktoś się poczuł urażony lekką przepychanką?

ja za posta Karwallo co napisał w Klubowym powinienem wywalić go natychmiast z forum.
50% dostał za naruszenie Prawa w RP i to wystarczy
ponadto przypominam wszystkim - tu nie jest TM i tu administracja decyduje o karach nakładanych na użytkowników a  nie ogół czyli Mongolski Churał Ludowy

[Obrazek: 36gcn1k6ggzq.jpg]
Czyli podsumowanie wszystkiego jednym obrazkiem :brawo:
Odpowiedz
Nie boisz się Karwallo udostępniać swojego zdjęcia? To niebezpieczne w necie.
Odpowiedz
Arszenik, hahah, leci props. rotl
Odpowiedz
(02.06.2016, 20:37:23)Arszenik napisał(a): Nie boisz się Karwallo udostępniać swojego zdjęcia? To niebezpieczne w necie.

[Obrazek: 3c29loasxe96.jpg]

Chyba nie masz nic do ciemnoskórych? Rasizm jest karalny :)
Odpowiedz
Karwallo nie zaczynaj  tego tematu.

Może raczej wyjaśnisz kogo ta focia przedstawia i czemu jej użyłeś, bo jak nie, to ja cię oskarżę o rasizm, czy to jasne?

Ktos inny zbada twoje pobudki wstawiania takich zdjęć na forum o tematyce - Gra komputerowa Gothic 2 i jej modyfikacje.

Wraca na forum sprawa użytkownika Gothic123.
Idzie lato, może pora wyjść na świeże powietrze, co?

Wiesz ja nie bardzo lubię sytuacji gdy z kimś rozmawiam, a ktoś inny stoi obok i słucha z zainteresowaniem nie włączając się w dyskusję.
A Ty?

usunąłem to marudne konto
miał na forum ponad 60 godzin wiszenia i śledzenia tego co piszą inni
tu nie czytelnia, a ja nie dostarczam interaktywnego funu
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(02.06.2016, 21:06:04)Memorius napisał(a): Karwallo nie zaczynaj  tego tematu.

Może raczej wyjaśnisz kogo ta focia przedstawia i czemu jej użyłeś, bo jak nie, to ja cię oskarżę o rasizm, czy to jasne?

Ktos inny zbada twoje pobudki wstawiania takich zdjęć na forum o tematyce - Gra komputerowa Gothic 2 i jej modyfikacje.

Focia przedstawia człowieka o ciemnej karnacji który uronił łzy być może szczęścia a być może smutku. Użyłem fotografii bo jest ogólnodostępna w internecie i nie rości nikt sobie do niej praw autorskich. Gdzie tu widzisz rasizm gościu? Czy jak wstawię zdjęcie azjaty to też jestem rasistą? Stuknij się w czółko bo chyba nie wiesz o czym piszesz. Chcesz to zgłaszaj - ja się chętnie pośmieję z Ciebie i tego kim próbujesz być :)
Masz coś jeszcze do dodania?

PS: Ta postać to Michael Jordan z tego co mi wiadomo. Postać publiczna, medialna. Jest jego zdjęć w internecie pewnie wiele milionów więc teraz idź ich wszystkich zgłoś to będę mógł się dalej pośmiać.

PS2: Rasizm to głoszenie poglądów o nierówności wśród ludzi ze względów np. na kolor skóry. Widzisz gdziekolwiek żebym ludzi namawiał do nienawiści albo czegoś tam wobec ciemnoskórych ludzi? Sam nie wiesz o czym piszesz, chciałeś zabłysnąć to trzeba było się brokatem obsypać.
Odpowiedz
Ja mam.
Dlaczego nie skończycie tego tematu?
Ty Karwallo nie wiem co chcesz wskórać ale z każdym kolejnym postem coraz bardziej się błaźnisz.
Odpowiedz
Ja nic nie chcę wskórać. Wstawiłem zdjęcie Michalea Jordana a ten typek że mnie zgłosi o rasizm? Nikt wam nie każe o tym pisać na forum ale odpowiedz sobie czy to twoim zdaniem jest normalne? Patrzę i nie dowierzam normalnie. No nic idę płakać ze smutku bo pewnie niedługo wyląduję w więzieniu przez rasizm. Ostatnie chwile wolności spędzę grając w świetny mod - Przeznaczenie! :)
Odpowiedz
To, jaki związek ma Michael Jordan z tą konkretną sytuacją jest niejasny.
Ponieważ nie czuję się kompetentny w jednoznacznym ocenieniu tego, pokazałem to komuś , kto na co dzień zajmuje się oceną podobnych spraw.
Jak się okazuje podobne rzeczy badane są w pryzmacie ogólnej działalności danego użytkownika w internecie, co zostanie niebawem zbadane.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(02.06.2016, 21:29:49)Memorius napisał(a): Wraca na forum sprawa użytkownika Gothic123 (...)

Ja rozumiem, że jak jego nick wyświetla sie na biało i jest skreślony, to znaczy, że jest już zbanowany i nie może on czytać żadnych tematów?
Bo on dalej wchodzi codziennie na forum. O co kaman z tym typem? Nie zauważył, że jest zbanowany?
Odpowiedz
Pewnie nie zauważył, co świadczy, że decyzja była słuszna.
Być może uważa jednak, że to forum się ".zepsóło".
W sumie na jedno wychodzi.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Pożałowania godny Werewolf w pożałowania godnej dyskusji na TM dokonał pożałowania godnych przeinaczeń faktów.

Nie ma żadnej poprzedniej Drużyny Spolszczenia w jakiej byłem.

Nadal jestem w Drużynie Spolszczenia w rozumieniu marki ogólnej skupiającej , owszem jeden tylko team DESINY TEAM obecnie.

Bractwo Spolszczenia dobrowolnie, aczkolwiek w skandalicznej formie wyszło z marki Drużyna Spolszczenia i pisanie, że nowa Drużyna beze mnie jest lepsza, czy jakaś tam, to ewidentna konfabulacja.

Tyle.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości