Przebudzenie - problemy z zadaniami
(02.01.2021, 00:57:52)MaQo napisał(a): Czy Tondral i ekipa są już w obozie na bagnie?

Tak, Netbek też do nich dołączył i mają odprawiać jakieś gusła. O sprawie zameldowałem Urshakowi, po czym w dzienniku pojawiło się info, że mam z Urshakiem podsumować swoje osięgnięcia w Górniczej Dolinie. Jednak niestety potem nie pojawiła się już żadna opcja dialogowa ::/


Czy ktoś dysponuje może save'm, tuż sprzed ataku na zamek? Wolałbym oczywiście dograć swoją partię, ale skoro nie da rady to chętnie poznałbym chociaż zakończenie
Trzeba wiele zmienić, aby wszystko zostało po staremu...
Odpowiedz
Dałbyś radę powrzucać screeny z dziennika? Tego co zostało i listę wykonanych zadań
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
jak już nie masz pomysłu - to podeślij na pw save
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(02.01.2021, 11:42:50)MaQo napisał(a): Dałbyś radę powrzucać screeny z dziennika? Tego co zostało i listę wykonanych zadań


Chwilkę mi to zajęło. Wrzuciłem tutaj: https://imgur.com/a/ZVF2ARs . Wykonane zadania mieszczą się na 3 screenach. Z góry dzięki za analizę
Trzeba wiele zmienić, aby wszystko zostało po staremu...
Odpowiedz
A dałeś Gornowi winogrono?
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
(02.01.2021, 15:56:36)MaQo napisał(a): A dałeś Gornowi winogrono?

yep, byłem chłopcem na posyłki dla wszystkich. Każdy kumpel dostał to, co mu się marzyło
Trzeba wiele zmienić, aby wszystko zostało po staremu...
Odpowiedz
Dobra utknąłem i potrzebuje Waszej pomocy w kilku zadanaich .1)Żywi i martwi -oddałem czarną krew i cisza dalej ,zero dialogów ani akcji w tym zadaniu .2) Myśliwi i kopacze -pozyskałem Emilio jako kopacza i znowu postój z zadaniem zero dialogów na ten temat. 3) Złodzieje rudy-Aleksandr zapewnił mnie że to nie kopacze stoją za tym procederem o znowu koniec . 4)Artefakty zakonu ocalenia -mam 2 miecze,miecz runiczny ognia i powietrza ,poszukuje 2 kolejnych i słabo mi to idzie ,mniej wiecej w jakich rejonach szukac tych dwóch pozostałych
Odpowiedz
(03.01.2021, 19:53:29)Dynamind napisał(a): mam 2 miecze,miecz runiczny ognia i powietrza
czyli jeszcze woda i ziemia - woda to chyba tłumaczyć nie trzeba, miecz ziemi jest... w ziemi - w bardzo specyficznej jaskini
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(03.01.2021, 19:53:29)Dynamind napisał(a): Dobra utknąłem i potrzebuje Waszej pomocy w kilku zadanaich .1)Żywi i martwi -oddałem czarną krew i cisza dalej ,zero dialogów ani akcji w tym zadaniu .2) Myśliwi i kopacze -pozyskałem Emilio jako kopacza i znowu postój z zadaniem zero dialogów na ten temat. 3) Złodzieje rudy-Aleksandr zapewnił mnie że to nie  kopacze stoją za tym procederem o znowu koniec . 4)Artefakty zakonu ocalenia -mam 2 miecze,miecz runiczny  ognia i powietrza ,poszukuje 2 kolejnych i słabo mi to idzie ,mniej wiecej w jakich rejonach szukac tych dwóch pozostałych

Tutaj: https://youtu.be/gtthEDl5x-s?t=5980 masz gameplay z momentem zdobycia miecza wody. Kawałek dalej jest tez o mieczu ziemi.
Trzeba wiele zmienić, aby wszystko zostało po staremu...
Odpowiedz
Ile powinno być szczurów zamkowych w zadaniu z "Zły"? Mam 12 mięs i przeświadczenie, że jakiś się gdzieś zaklinował.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
Potrzeba 20, sprawdź wszystkie pomieszczenia na dole.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Do cel klucza jeszcze nie mam z tego wychodzi, klucz od Hugo otworzyl mi tylko tylne wejście,tam wyczyściłem (wraz z miejscem gdzie był duch Gomeza) aż do zamkniętej kraty, nie wszedłem jedynie do 4 zamkniętych pokoi.

Edit mam już klucz

Jaki jest warunek na uwarzenie KHRUPNIAKU? Pamiętam o trzecz orkowych składnikach (już je wysępiłem) i języku ognistego jaszczura (jeden gdzieś mi się nawinął). Potrzeba więcej języków, czy może wymagana jest jakaś akcja?
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz
ogólnie - to trzeba umieć gotować... potrzebna woda - jakoś tak chyba, ale nie wiem, czy jednego składnika nie trzeba mieć 2 szt od szamana - jak tam to vwygląda?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
potrzeba 2 KHAROGKNUR
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dobra nie mam pomysłu, mam po jednym języku, SHABARNAKU, KRONATH i dwa KHAROGKNURy, wodę, łyżkę i null. Chyba że serio muszę się nauczyć gotować i to przyjdzie fabularnie.
Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat.Lelouch Lamperouge
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości