Zadania poboczne w DP
#46
(02.08.2016, 21:49:02)Dota napisał(a): Tam był taki jeden pan z wysp południowych.

wiem siedzi na ławeczce jakiś artur ale to zadanie coś z rzeczka to w obozie myśliwych dostałem
Odpowiedz
#47
(02.08.2016, 21:49:54)Beathrax napisał(a):
(02.08.2016, 21:49:02)Dota napisał(a): Tam był taki jeden pan z wysp południowych.

wiem siedzi na ławeczce jakiś artur ale to zadanie coś z rzeczka to w obozie myśliwych dostałem

Artur był z wysp południowych?  Hmm
W każdym razie chodziło mi o innego pana z wysp południowych. Jest w obozie myśliwych.
Odpowiedz
#48
rzeczywiście ibrahim jest z południowych a artur z khorinis a z rzeczka to było nawet w dzienniku xd
Odpowiedz
#49
No widzisz? Czasami warto samemu trochę pokombinować niż pytać o każdą pierdółkę.  ;)
Odpowiedz
#50
To co z tym przyciskiem z chmurką i elektrycznością w DP? Bo chwilę już kombinuję i nie wiem co on robi
Odpowiedz
#51
(02.08.2016, 21:45:22)Tituf napisał(a):
(02.08.2016, 21:42:24)Beathrax napisał(a): Gdzie jest skrzynka joru ? to on gadał ze to ma być przy rzeczce czy to do jakiegoś innego zadania bo ktoś mi dawał zadanie żeby coś znaleźć przy rzeczce ale w dzienniku nic nie ma

W dzienniku nie będzie często informacji konkretnej, trzeba myśleć i czytać dialogi. Skrzynia jest niedaleko obozu orków w DP.
szukam już trochę czasu tej skrzyni i nie mogę znaleźć jakieś konkrety otrzymam?
Odpowiedz
#52
Ubierz okulary, masz dokładną lokację napisaną "Skrzynia jest niedaleko obozu orków w DP" i tak, znajduje się ona przy rzece.
Odpowiedz
#53
jakaś mała skrzynkę tam już znalazłem ale przepaski nie było
Odpowiedz
#54
Przykro mi ale z tego miejsca nie mogę udzielić żadnych innych informacji. Nie mam zainstalowanej modyfikacji a z tego co wiem to znajdowała się ona w tamtym miejscu.
Odpowiedz
#55
Ja tez niemoge znalezc tej skrzynki oraz przyprawi do misjii koneser
Odpowiedz
#56
(03.08.2016, 00:58:18)Kateyoshi napisał(a): Ubierz okulary, masz dokładną lokację napisaną "Skrzynia jest niedaleko obozu orków w DP" i tak, znajduje się ona przy rzece.

Ta skrzynia tam JEST. Jeśli będąc tak naprowadzeni nie umiecie jej sami znaleźć i oczekujecie, że zaznaczymy wam dokładne jej położenie na mapie oraz opatrzymy to jeszcze filmem instruktażowym to
Odpowiedz
#57
(03.08.2016, 10:02:31)Asymides napisał(a): Ja tez niemoge znalezc tej skrzynki oraz przyprawi do misjii koneser
skrzynka jest po tej stronie co jest oboz orkow bardzo blisko rzeczki  i tego obozu  a to do konesera jest na koncu rzeczki po stronie gdzie nie ma obozu

(03.08.2016, 10:29:08)Beathrax napisał(a):
(03.08.2016, 10:02:31)Asymides napisał(a): Ja tez niemoge znalezc tej skrzynki oraz przyprawi do misjii koneser
skrzynka jest po tej stronie co jest oboz orkow bardzo blisko rzeczki  i tego obozu  a to do konesera jest na koncu rzeczki po stronie gdzie nie ma obozu
sory w sumie ta skrzynka jest blizej obozu mysliwych przy rzeczce kolo mostu
Odpowiedz
#58
ok dzieki opaske udalo sie znalezc ale tego tytoniu nie bardzo ..
1czy misje ogien w kuzni moze zrobic w 1rozdziale ?
2 Gdzie moge znaelzc nowych członkow do obozu mysliwych ?
Odpowiedz
#59
2. Szukaj na wyspie Khorninis. Przypomnij sobie, gdzie jakichś myśliwych możesz spotkać.
Odpowiedz
#60
Jeśli wgrany patch zjebał wam save i nie widzicie ani skrzyni do misji Jory, ani podwójnego jabłka to przepraszam... ale jak macie te fanty w tych miejscach co pokazuję, to kompromitacja wasza i tyle. Grajcie i szukajcie.

[Obrazek: Vz7WzlP.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości