Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Pętla się zaciska. Czekamy na rozstrzygniecie.
Odpowiedz
Hehe normalnie jak w jakimś serialu detektywistycznym
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Był kiedyś serial "Z dziennika Łowcy Krokodyli", więc ten temat możemy uznać jako spis stron "Z dziennika Łowcy iluminatów" :>
 
Odpowiedz
Tak naprawdę Banda Czworga i jej sympatycy to nie są iluminaci.
Natomiast jest wysoce prawdopodobne, że działają na zlecenie pewnego iluminaty z forum, który z pewnej przyczyny nadal nie został zneutralizowany choć jest wykryty.
Sprawiedliwy osąd nastąpi po wyjaśnieniu czy Pan B. to jego pacynka, czy też animuje on Grupę kuczaji samodzielnie.

inchfase

tak, udało się potwierdzić, ze to właśnie ten zawodnik jest prawą ręką kuczaji i pełni w tzw grupie kuczaji istotną rolę sprawczą
ten "użytkownik" został oczywiście zbanowany
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy jest on znaną osobistością W polskim moddingu Gothica i jaki cel miały jego działania? Czy jest/są powiązani z jakąś grubszą aferą?
Odpowiedz
Szczerze, to pierwszy raz widzę te nicki. Przecież oni nawet nie napisali jednego słowa na tym forum.
Odpowiedz
Być może to zmieniony nick jakiegoś TM-owca. Czekamy na raport Memcia :>
Odpowiedz
Nie na pisali bo nie mieli okazji.
Nie potrzeba nam tu śmietnika.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Co nie pisali? Więc banda kuczaji do banda pajaców/czytelników?
Odpowiedz
to prowodyrzy od Czytania wiadomego wątku, a kuczaja zaprezentował rzadki przykład hejtu, obliczony na publikę z najniższej półki i do tego z multikonta.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
analiza aktywności na forum kuczaji wskazuje, że ten marny prowokator boi się tu pojawić i przysyła swoich drobnych pomagierów, którzy zresztą też nie mają nic do powiedzenia
jednym z nich jest jakiś bliżej nie znany na forum Bezi8001

Dzięki pomocy pewnego użytkownika zbliżonego do kuczaji udało się w pełni zneutralizować i usunąć z forum tzw. "Grupę kuczaji".

ustalone zostało także kto był padawanem kuczaji
to zbanowany oczywiście użytkownik marnabis6 , znany także jako umrzyjjjj
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy Jesteś w stanie wymienić tutaj nickami całą bande kuczaji i ich prawdziwy cel?
Odpowiedz
Drobni potakiwacze nie zasługują na rozgłos była to jednak grupa liczaca ponad 30 osób.
Natomiast aktualnie potwierdzana jest opcja czy kuczaja miał swoją propagandową tubę w internecie.
Wiele wskazuje na to, ze tak - podobno pisał jakieś teksty, które potem zlecał odczytywać jakiemuś beziemu przez mikrofon.
Dokładnie nie wiadomo o co w tym chodzi.
Nowe fakty być może wkrótce naświetlą bardziej tę niejasną sprawę.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
kuczaja w towarzystwie jednego ze swoich padawanów był dziś na forum, ale cóż on może powiedzieć?

czemu nie został zbanowany - bo to taki okaz wymierającego na tym forum gatunku - pod ochroną, by ludność mogła się nadziwować muw chwili wolnej od codziennych zajęć
natomiast jego padawan -cyngiel  coś tam napisał, ale intelektem nie błysnął, o nie  :no:

usunięty został niejaki wejer pozostawiony wcześniej z kontem zerowym z pewnych powodów
jego zachowanie na forum wskazywało od zawsze na przynależność do tzw "Grupy kuczaji", był jednak przez jakiś obserwowany w celu rozpracowania innych powiązań tej grupy

kuczaja co jakiś czas pojawia się na forum i nie tylko na tym
ponieważ jednak musi także odrobić lekcje to wstawił tu na czaty swojego nowego psa łańcuchowego Bartix
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
kuczaja został definitywnie zbanowany jednak on lub jego padawani kontynuują próby rejestrarcji na forum z proxy. Próby te sa udaremniane.
Przysyłane są także ostatnie odwody z Grupy kuczaji - takim niedobitkiem był Hersen, zneutralizowany dzisiaj.

Dochodzą do nas takze niepokojące sygnały, ze kuczaja pojawia się i na innych forach i to bezczelnie pod własnym nickiem.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości