Starożytny Kult
Dobra.
Mając monety poszukaj kowala, który zrobi ci z pomocą tych monet cztery miecze.
Xardas dał ci mapę wskazującą w jakich miejscach masz przyzwać Czterech Wojowników oraz dał cztery zwoje do ich przyzwania.
Jak to zrobisz pojawią się wpisy a Xardas będzie w DP , gdzie będą także przyzwani wojownicy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
OK, zrobiłem co powiedzieliście ale został mi jeszcze jeden problem, chyba dość poważny.
Xardas powiedział, że oprócz klucza do otwarcia przejścia potrzebuję czarnego kamienia. Drzwi z niebieską poświatą nie mogę otworzyć. W ekwipunku kamienia nie mam.... a na sto procent go pozyskałem od Vetritusa. Ehhh nie pamiętam, czy go w pewnym momencie oddałem czy mi zniknął... Sprzedać też nie sprzedałem, bo oprócz skór u Bospera nie sprzedaję kompletnie nic, nawet zwykłych broni.

Myślę, że jak rozwiążę ten problem to dalej powinno pójść z górki...
Odpowiedz
Jeśli go wziąłeś, to powinieneś mieć, nikomu się go nie oddaje. Gdzieś więc posiałeś. Wczytaj jakiś wcześniejszy zapis i zobacz czy jest.
Odpowiedz
Mam pytanie - zabiłem tego mrocznego paladyna Vetritusa. Aktualnie potrzebuję zrobić 4 miecze takie jak zabiłem Falera. W notatce pisze że o monety popytać w mieście - u kogo ? Lutero nie ma takich rzeczy, Hakon i reszta delikwentów z placu też nie :/ I jaki kowal będzie w stanie mi to wykuć ? Proszę o pomoc :)
Odpowiedz
Przypomnij sobie, komu kiedys pomogles w zamian za symbolicznego grosika, ktory mial Ci przyniesc szczescie. ;)

A kowali wielu nie ma.
Odpowiedz
Możliwe, że mu nie pomógł wówczas.
W takiej sytuacji pozostaje się zwrócić do dawnego wierzyciela Gritty.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czyżby chodziło o Matteo? Wiem że do wykonania miecza potrzebna była specjalna platynowa moneta(chyba?) z której Dobar wykuł miecz. Dobara nie ma w IV rozdziale ale sam mam bardzo dobrze rozwinięte kowalstwo i tu też moje pytanie - tą broń można wykonać samemu ?
Odpowiedz
Nie, nie można jej zrobić samemu.
Wykona ja inny kowal.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Gdy zaczynałeś 2 rozdział pod dolnym mieście jakiś ziomek prosił Cie o kasę, jak mu ją dałeś on ci dawał specjalną monetę d;
Odpowiedz
Mam inne pytanie - mam już miecze i cztery zwoje przyzwania. Stoję w Dolinie Przodków w miejscu które zostało mi zaznaczone na mapie - pod statuą wielkiego czarnego paladyna na cmentarzu. Odpalam jakikolwiek zwój i żaden nie działa. Co robić ?
Odpowiedz
Ten krzyżyk oznacza miejsce cmentarza a nie miejsce przywołania, spróbuj w innych miejscach na cmentarzu...
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Poszukać innego WP. Popróbować w innych miejscach. On chyba pojawia się kawałek za plecami tego palka.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
A ważna jest kolejność przyzywania strażników? Czy mogę zaczać od strażnika w Dolinie Przodków ?
Odpowiedz
(05.10.2016, 21:22:20)damianq14 napisał(a): A ważna jest kolejność przyzywania strażników? Czy mogę zaczać od strażnika w Dolinie Przodków ?
kolejność jest nie ważna, odnieś sie do tego co napisałem ja i tituf i tyle.
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
Powybijałem w obu wieżach wszystko co się dało, strażników nie uswiadczyłem ale przeniosłem się teleportem z jednej wieży do drugiej i zszedłem na sam dół. Jest jakiś kamienny przełącznik ale gdy chcę go użyć to wyświetla się "Czym?". Przeoczyłem coś innego? Xardas mi coś dał tam w przełęczy jak stał z strażnikami ale nie pamiętam co :/

Jest w stanie ktoś pomóc? Bo utknąłem serio i nie wiem co dalej .. a zrobiłem wszystko tak jak trzeba
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości