Gor
Jak najbardziej sobie ten pancerz zrób. To będzie 50% sukcesu. :>
Odpowiedz
W mojej poprzedniej grze jedyne miejsce w jakie zabrałem Gora to kotlinka niedaleko wejścia do DP, aby załatwić Gobilna Beserkera. Chowałem się na kamieniu, podczas gdy on załatwiał brudną robotę, hehe. Teraz będę z nim częściej chodził, bo okazuje się przydatny i nie wkurzający.

Ale tak naprawdę piszę tu aby zaprezentować wam najsłabszy żart we wszechświecie. Sam go wymyśliłem, nazwałem go "suchar o Gorze":

Bezi: A dlaczego walczysz miotłą?
Gor: Bo wymiatam. Cool
Odpowiedz
W końcu znalazłem wolną chwilę i pomyślałem, że spędzę sobie ją na gothicu. No cóż, sam początek już mnie zawiódł po rozmowie z Gorem o goblinach wbiegam z nim do jaskini, zabija pierwszego, buguje się w ścianie, jak go uderzę, żeby się odbugował to staje przy wyjściu z jaskini i nic się nie dzieje dalej, brak jakiejkolwiek opcji dialogowej nie licząc mikstur. Nawet po ściągnięciu tych trzech goblinów z głębi jaskini dalej nic.
Odpowiedz
Eh no to oczywiste że w Goticu zdadzą się bugi.Poza tym ten teren jest bardzo ciężki dla NPCtow.Wczytaj sobie i na spokojnie za nim idź i nie będzie buga...Ja juz 3 razy robiłem tego questa i ani razu mi się nie zbugował.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(01.12.2016, 22:05:45)Lewkooo napisał(a): Eh no to oczywiste że w Goticu zdadzą się bugi.Poza tym ten teren jest bardzo ciężki dla NPCtow.Wczytaj sobie i na spokojnie za nim idź i nie będzie buga...Ja juz 3 razy robiłem tego questa i ani razu mi się nie zbugował.

Wiem, że to się zdarza, nie pisałbym tego posta bez kilku prób, tylko że nieważne ile razy wczytuje ten save cały czas jest to samo. Wczytywałem nawet wcześniejszy i dalej nic.
Odpowiedz
To spróbuj pokonać pierwszego goblina bez pomocy Gora a potem wróć po niego.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Pozwól Gorowi samemu wybijać Gobliny, nie pomagaj mu, nie zbieraj nic, idź blisko zaraz za nim. Powinno zadziałać. Zresztą podobna zasada będzie później w wielu innych miejscach, gdzie jeśli nawet na chwilę zostaniemy w tyle, to może nam się npc zbugować.

Btw, starczy odejść, przespać się i wrócić, to NPC się powinien odbugować w większości przypadków.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
(01.12.2016, 22:18:09)Jonxx napisał(a): Pozwól Gorowi samemu wybijać Gobliny, nie pomagaj mu, nie zbieraj nic, idź blisko zaraz za nim. Powinno zadziałać. Zresztą podobna zasada będzie później w wielu innych miejscach, gdzie jeśli nawet na chwilę zostaniemy w tyle, to może nam się npc zbugować.

Btw, starczy odejść, przespać się i wrócić, to NPC się powinien odbugować w większości przypadków.

Tylko za nim szedłem, czytałem już że wszystkie zadanie trzeba interpretować dosłownie. Spróbuję opcji ze snem.
Odpowiedz
... Aż w to nie wierzę. Jak naprawdę masz takiego buga to wstaw na jakiś upload save'a to ci przejdę ten kawałek :D
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Proszę bardzo, skan w pakiecie. ;p

https://megawrzuta.pl/download/2b648651e...63a75.html
https://www.virustotal.com/pl/file/d26c6...480628185/
Odpowiedz
Hmm zabawne.Pierwsze 5 razy wyglądało dokładnie tak jak napisał Ravson - zwracam honor.Buga instertował szczur w pomieszczeniu obok i Gor rzucał się na niego, a nie biegł prosto do goblinów jak miało być. Wystarczyło się przespać, a gdy szczur znalazł się w innym miejscu Gor zaczął normalnie funkcjonować. Zaraz wrzucę save'a. :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(01.12.2016, 22:54:03)Lewkooo napisał(a): Hmm zabawne.Pierwsze 5 razy wyglądało dokładnie tak jak napisał Ravson - zwracam honor.Buga instertował szczur w pomieszczeniu obok i Gor rzucał się na niego, a nie biegł prosto do goblinów jak miało być. Wystarczyło się przespać, a gdy szczur znalazł się w innym miejscu Gor zaczął normalnie funkcjonować. Zaraz wrzucę save'a. :>

U mnie nawet sen nie działał, ale jeśli Ci się udało to wielkie dzięki. :)
Odpowiedz
Proszę https://megawrzuta.pl/download/4dc4e5313...adbb3.html
Od razu wziąłem zadanie z ubraniem dla Gora. Przeczytaj sobie w dzienniku co i jak.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Da się gdzieś zdobyć strój obywatela po za magazynem Mattea?
Odpowiedz
Zadanie dla Harada? Jeśli tak to idź do Matteo i on cię skieruje w dobrym kierunku.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości