Mroczny Wojownik/Mag
Mam 3.rozdział chcem dołączyć do Mrocznego Zakonu. Mam misje by znaleść jakiegoś gościa który mógłby mi stworzyć statue czy coś takiego i mam to później złożyć w posągu Beliara. Kogo mam szukać? Szukałem: Dobar,Bennet,u kowala z miasta. U carla niebyłem jeszcze a w DP jest kowal u którego też nie byłem. Jakieś podpowiedzi jak ruszyć wątek?
Odpowiedz
Idź do właściwego kowala. Proste.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czemu jak święce posąg zrobiony z pierścieni wola beliara to mi pisze że beliar jest mną strasznie rozczarowany.
Odpowiedz
A jak się spało ostatnio?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(12.10.2016, 21:30:11)evospeed napisał(a):
(12.10.2016, 21:23:22)Memorius napisał(a): A jak się spało ostatnio?

Chodzi Ci o opętanie?

Jeśli Ci o to chodzi to jestem poętany i bezio mi stęka że koszmary ma i się wyspać nie możę
Odpowiedz
Czyli problem rozwiązany.
A już myślałem,że Beliar jest tobą rozczarowany bo nie odrobiłeś lekcji na jutro.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Właśnie zostałem mrocznym wojownikiem i nie mogę stworzyć magicznych mieczy. To znaczy korzystam ze stołu runicznego wchodzę w "magiczne miecze" a tu pusto. Dodam że mam zwój i wolę Beliara. To bug, czy może coś przeoczyłem? Dodam że nie mam wcześniejszych zapisów gry więc bardzo zależy mi na rozwiązaniu. W ostateczności chyba będę musiał obejść się bez tych mieczy.
Odpowiedz
Cytat: wolę Beliara

ile i jakie?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
10 i gorące.
Odpowiedz
a instruktaż Imperanona i zapisy w dzienniku o tworzeniu Mrocznych Broni?

no i--- jakie bronie konkretnie?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Owszem zapis w notatniku jest. A broń którą chciałem stworzyć to zemsta Beliara.
Odpowiedz
A masz taką runę?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy jeden z tych siedmiu Czarnych Magów z zadania"Śmiertelny wróg" znajduje się na terenie wież osnutych mgłą?
Odpowiedz
Skąd takie przypuszczenie? 
Oczywiście , że nie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Stąd, że ten ostatni sprytnie się gdzieś zakamuflował, pomimo tego, że dość dokładnie przeszukałem DP, no ale dobrze wiedzieć, że znajduje się jednak gdzieś w DP.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości