Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Przeklejam post z forum BG
"Nie chciałem takiego tematu pisać, ale jak zobaczyłem jak jakiś pionek @Varan zarzuca mi, że dałem się namówić razem z Ahnem przez DS na usunięcie z funkcji szefa Quascha to zdecydowanie muszę to napisać tutaj, ponieważ nie wiem czy przypadkiem inni też tak nie sądzą, więc napiszę w punktach dlaczego Quasch został odsunięty od szefostwa:

1. Współpraca EM i BS czyli przyjazne teamy:
Oto największy zarzut miał Nefario do Quascha, teamy miały ze sobą współpracować, mieć wspólny jedne dział itp, jednak nie widziałem nigdy, żeby Quasch w jakiejś sprawie współpracował z EM, miał pretensje, że EM widzi dział BS, ja rozumiem, że taki Gothiceł był, ale skoro była ustalona współpraca to tak powinno być, a nie, że działamy zupełnie odwrotnie niż przed otwarciem forum.

2. Quasch nie szanował innych czyli "To mój team nie nasz!":

Tutaj ja też od niego oberwałem, otóż pewnego dnia napisał mi, że wrzucam tylko screeny z modów do G1 na FB Bractwo Spolszczenia, cóż myślałem, że to było dobre, ponieważ on wrzucał z modów do G2NK, więc myślę, że dopełnialiśmy się, niestety zaczął pisać, że nie chce mi się poszukać czegoś innego itp mimo, że wrzucałem screeny z kilku modów oraz z alfy G1, po tej rozmowie postanowiłem zrezygnować z funkcji administratora FB BS i zobaczyć co będzie, po kilku dniach nie było już na FB jak zawsze 2 postów dziennie, tylko pojawiały się co 2-3 dni.
Kolejna sprawa, czyli nieszanowanie ludzi którzy wiele dobrego zrobili dla moddingu czyli AhnBaela, gdzie zaczął mu na sb pisać, że on przy nim to niewiele zrobił, moim zdaniem zrobił bardzo dużo, tłumaczył mody, testował, korektował bardzo wielką ilość modów oraz przyjmował dobrych ludzi (oczywiście nie zawsze). Nefario też miał zarzut do Quascha, który go też nie traktował moim zdaniem dobrze ostatnio, wymagał od niego jakiś instalek alfa dla niego które były po prostu bez sensu, co z tego, że wyłapałby parę bugów skoro i tak było wiadomo, że będą potrzebne następne tury testów.

3. 1 Tura testów Ludzi z Górniczej Doliny:

Przepraszam, ale Quasch ją po prostu olał totalnie, nie mówię o tym, że nie testował, ale chodzi o sam fakt koordynowania jej, tym musiałem się zająć ja, a kiedy pisałem do Quascha o różnych rzeczach np. że testerzy skipują to ten mi tylko pisał "To po co oni testują", szkoda, że nie mógł tego napisać każdemu z nim osobno, sorry tak się nie robi, skoro jest się szefem to się tym zajmuje albo się wyznacza kogoś do tego, a ty Quasch tego nie zrobiłeś.

4. Bardzo zła sytuacja z testerami:
Po pierwszej turze chyba wszyscy zrozumieli, że musimy znaleźć porządnych testerów skoro taki @Jastrząb oszukał nas perfidnie, że przeszedł moda, a tak naprawdę przestał grać po 3 lub 4 rozdziale, zgłosił się Simen, wszyscy byli za dodaniem go do teamu, jednak Quasch pisał, że Simen ma złe zamiary, Tak, złe zamiary, dziwne, że w ciągu 4 paczek przesłał aż 300 BŁĘDÓW, więc rzeczywiście miał złe zamiary. Quasch nawet zaproponował, żeby jego 10 letni brat (z tego co mi pisał Varan) testował skoro są problemy, a takiego Simena nie chciał. Tak naprawdę gdybym ja wtedy razem z Nefario nie utworzył grupy tester to by Simen nie tesotwał LzGD bo Quasch by się na to nie zgodził, a na temat próby rozmowy o tym pisał mi "Mam lepsze rzeczy do roboty niż takie gównianie sprawy", fajnie, że gównianymi sprawami nazwał złą sytuację z testerami.

5. Nic innego mnie nie obchodzi, czyli "Wojna z Orkami najważniejsza"

Tak, od miesiąca mieliśmy wrażenie, że Quasch ma gdzieś inne rzeczy i tylko Wojna z Orkami mu w głowie, to potwierdza myślę sytuacja z testami LzGD którą opisałem wyżej.

6. Przepraszam was, ale nie miałem czasu ostatnio
No kurde! Jak szef teamu może nie poinformować nikogo, że nie ma czasu aktualnie i przydzielić spraw do ogarnięcia na różnych członków teamu, a potem jeszcze zgarnialiśmy opierdziele za nic, a o braku czasu u Quascha DOWIEDZIELIŚMY się dopiero podczas rozmowy na konfie dotyczącej zmiany szefostwa, więc nie pojmuje tego, dlaczego nie mógł od razu napisać, że ma mało czasu teraz i przydzielić spraw.

7. Rozwój forum
Jak wiecie, ta rzecz zawsze była dla nas ważna, niestety odczuwaliśmy, że Quaschowi aż na tym tak nie zależało np. nie dodawał linków do odpowiedniego tematu na forum jak dawał screena z LzGD na FB BS. Przez ostatnie 2 tygodnie tak naprawdę te forum rozwinęło się o kilka razy niż przez resztę 3 miesięcy....

To tyle, mam nadzieje, że niektórym wbiłem do głowy, że nik mnie, Ahna i Nefario nie namówił do wyrzucenia z szefostwa Quascha."

Edit: Jeszcze następny punkt, tym razem od @AhnBael
8. Quasch dostał szefostwo oraz ludzi od Ahna, a ten traktował jego pracę, kilku ludzi wiernych od niego (Evgarra, Yudaeha) oraz samego Ahna jak gówno.
 
Odpowiedz
Sprawa się wyjaśniła i Nefario mnie przeprosił i ja również. W tym poście w pewnych miejscach wypowiedziałem się zbyt ostro.
Proszę o skasowanie tematu.
Odpowiedz
Otóż nie.
Jeśli "zbyt ostro" to chciałbym wiedzieć co tu jest przekłamaniem czy nagięciem faktów do własnej wersji prawdy.
Forum DT to nie jest  klatka schodowa gdzie ktoś napisze na ścianie "Zdzichu jest gupi hój" a potem przyjdzie sprzątaczka i będzie to czyścić.

Te wasze awantury i przeprosiny to już jakaś farsa jest.
Może pora na terapię wstrząsową.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Godne i dorosłe podejście do niejasnych spraw.
Odpowiedz
Nic nie jest przekłamaniem, lecz zbyt ostro skrytykowałem kwestię Remake Moda. Nefario i Gothiceł ze sobą współpracowali łączać mody Remake i Revisited i można uznać, że wtedy "grabki zostały w piaskownicy".
Odpowiedz
(06.10.2016, 19:04:55)Memorius napisał(a): a oto jak co niektórzy (trolle? niepełnosprytni?) potykają się o własne nogi

Cytat:Powybijałem w obu wieżach wszystko co się dało, strażników nie uswiadczyłem ale przeniosłem się teleportem z jednej wieży do drugiej i zszedłem na sam dół. Jest jakiś kamienny przełącznik ale gdy chcę go użyć to wyświetla się "Czym?". Przeoczyłem coś innego? Xardas mi coś dał tam w przełęczy jak stał z strażnikami ale nie pamiętam co [Obrazek: IGTLtBq.gif]

to damianq14 wczoraj

a dzisiaj


Cytat:Dobra to teraz serio nie wiem. Gadałem z Skipem, zatłukłem Dextera i przeczytałem notatkę. Powiedziałem to wszystko Vatrasowi a ten dureń dalej nie chce dać mi listu dla Saturasa bym mógł wstąpić do wodnego kręgu. Co zrobić ?

nieżle co?
faktycznie :/ :/ :/
Dalej nie rozumiesz jednej rzeczy - jak zostałem strażnikiem miejskim to MIAŁEM DOSTĘP do Hagena jako strażnik. Gdy dołączyłem do Mrocznego Zakonu musiałem jakoś inaczej to załatwić. Bo dopóki nie dostałem się do Hagena to droga Wodnego Kręgu jest dla mnie niedostępna. Grając Mrocznym Zakonem NIE WIEDZIAŁEM KUR*A jak się dostać do miasta. Takie ciężkie? Sam jesteś niepełnosprytny, pewnie pół życia spędziłeś jako nerd piszący zajebistą modyfikację do Gothic'a ale Ty tą grę(mod'a) znasz od PODSTAW bo brałeś udział w jego tworzeniu póki nie pojmujesz takiego zjawiska to dalsza dyskusja nie ma sensu. Dziękuję dobranoc, dyskusje z Tobą Memorius uważam za skończoną :)
Odpowiedz
Tak właśnie rośnie Młoda Opozycja. OK  odważnie stając wobec tyranii Tego Który Wszystko Wie Najlepiej.
Będę uważnie się przypatrywał dalszej drodze Młodego Gniewnego w drodze ku jego Przeznaczeniu. popcorn
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak sobie siadłem, czytam...i mam pytanie. Tak z ciekawości, o co chodzi z tymi iluminatami? Nie chodzi mi o tych ze znanych ogólnie teorii spiskowych tylko o forumowych :p Co za jedni, jakaś definicja? Jacyś spamerzy, szpiedzy czy co? :) Przepraszam, że nie łapię, ale nie spotkałem się jeszcze z tym określeniem na forach :) No ale fakt, z forów na temat gothica to jest pierwsze na który się zarejestrowałem, tak, że mogę być nie w temacie.

Btw. Memorius, ty serio masz 54 lata? Jak tak to jesteś pierwszą osobą w tym wieku jaką znam, że w ogóle gra w gry komputerowe :) (poza tymi co grają tylko w fifę ze znajomymi). A ty jeszcze modujesz :)
Odpowiedz
Tak, tyle mam i wcale nie uważam,że to dużo.
Wcześniej urodzonych a grających w coś , niekoniecznie w Gothic jest na forum więcej, więc to akurat żadna sensacja. Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie uważam, że to dużo...no ale po prostu nie sądziłem, że "osoby z większy doświadczeniem życiowym" interesują się moddingiem. Szacun za to.

A co z tymi iluminatami? :)
Odpowiedz
Iluminaci to goście, którzy z marszu są wrogami forum. Osoby przeważnie dobrze znane administracji ze swojej szkodliwą działalności w przeszłości, bądź będący w ścisłych powiązaniach z takowymi. Zazwyczaj dostają bana z miejsca zanim cokolwiek napiszą. Niektórzy się ukrywają przez jakiś czas, ale prędzej czy później i tak zostają wykryci i nie ma zmiłuj się.
Odpowiedz
Analizując wiele rzeczy związanych z ostatnio nagłośnionym problemem kryzysu czy też nawet upadku Community Gothic doszedłem do jedynie słusznego wniosku, że winę za to ponosi w decydującej mierze roszczeniowa internetowa dzieciarnia, której w kiosku nikt nie sprzeda fajek.
To w znacznej mierze skutek wyłączenia opcji "Kontrola rodzicielska" w ich komputerkach.
Sprawa smartfoników ma tu szerszy wymiar i w ten aspekt zagłębiać się nie będę.
Jest bardzo prawdopodobne, że wyeliminowanie tej grupy, toczącej jak rak zdrowe ciało Community może przynieść  jej uleczenie lub przynajmniej doprowadzenia do stanu" pacjent jest stabilny".
Terapię należy wdrożyć wszędzie tam, gdzie widać nawet tylko pierwsze symptomy choroby znanej kiedyś pod nazwą "Dzieci Neostrady".
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A ja się pod słowami Memoriusa podpisuję. Po prostu tak samo uważam.
Odpowiedz
Dlatego, aby nie być gołosłownym należy rozpocząć konkretne działania od własnego internetowego podwórka.
Naszym jest forum DRUŻYNA SPOLSZCZENIA.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Tak ! Tak Mówimy wam papa dzieciaki  Cool
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości