Dialogi - Opinie
#61
Prawidłowe, ale jednocześnie bardzo śmieszne
Odpowiedz
#62
Troll  Lol

[Obrazek: dKxiBvi.jpg] [Obrazek: 2G864lm.jpg]
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#63
" - Ty jeszcze dać ta zwoja?
- Nie dać"
- To mać"
:D
Odpowiedz
#64
Przeczytałam taki dialog. Nie pamiętam go zbyt dokładnie, ale sens zachowany.
"-W tej chwili interesuje mnie los bandy i tylko on!
- Co Oskar zrobił z twoją głową?
- Dużo płaci"
:D
Odpowiedz
#65
Hipolit:"-Jaka skrzynia? Aaa ta skrzynia... To skrzynia"
Odpowiedz
#66
Pamiętacie, kto to mówi? rotl:

Cytat:Mogłem zostać w domu z moją starą. Tam było tak samo, ale mogłem przynajmniej porządnie zjeść.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#67
Bilgot oczywiście.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#68
Hahahaha.
Zapomniałem już jak genialny jest dialog z Arendem odnośnie toporu Baromira. xD
Propsy. Nieźle się uśmiałem pomimo, że czytam to już drugi raz. :)
Odpowiedz
#69
w modzie jest dużo niezgodności w dialogach mogę wstawiać na bieżąco
np. rozmowa z thorusem z nk wnioskujemy że Thorus nas nie zna nie pamieta mnie z gd że mogłem być u niego na służbie albo kopaczem to w opcji jak chcemy wejść za stare dobre czasy) Po czym w modzie jak pytamy się jak udało im się uciec to mówi i wspomina że wyrznęliśmy mu ludzi ... nie logiczne to jest. Sporo jest takich momentów gdzie np dostajemy znalezienia /zabicia tyle że my już to wcześniej zrobiliśmy . jak jak informujemy że to mamy/ że to wykonaliśmy to kolejne rozmowy są o informację o ten przedmiot/osobę np gdzie to się znajduje
Odpowiedz
#70
Cytat:AI_Output(other,self,"DIA_Addon_BDT_10014_Thorus_Zeit_15_00");    //Nie pamiętasz mnie? Ze Starego Obozu?
    AI_Output(self,other,"DIA_Addon_BDT_10014_Thorus_Zeit_12_01");    //Jesteś jednym z więźniów? A może byłeś jednym z moich strażników Co z tego?. Wydaje ci się, że teraz jesteśmy sojusznikami?
    AI_Output(self,other,"DIA_Addon_BDT_10014_Thorus_Zeit_12_02");    //Nie, nie wydaje mi się.
    AI_Output(self,other,"DIA_Addon_BDT_10014_Thorus_Zeit_12_03");    //Może to ty obaliłeś Barierę... może to ty zabiłeś moich kumpli.
    AI_Output(self,other,"DIA_Addon_BDT_10014_Thorus_Zeit_12_04");    //No i co z tego?
    AI_Output(self,other,"DIA_Addon_BDT_10014_Thorus_Zeit_12_05");    //Te dni już minęły.

tak mówi Thorus
Zastanawiam się grekoimper czy w życiu przeczytałeś jakąkolwiek książkę i w jaki sposób zdawałeś z klasy do klasy z przedmiotu język polski.
To, że nie umiesz napisać ani jednego zdania poprawnie w języku polskim to już dokazałeś wcześniej.
Teraz dokazałeś, że nie umiesz myśleć logicznie.
Nie zaśmiecaj tematów swoimi gówno wartymi uwagami i przemyśleniami.
Dalej tłumaczyć co powiedział Thorus i jakie znaczenie ma krótkie zdanie Co z tego?
w tym całym sarkastycznym wywodzie Thorusa z G2 NK?



Cytat:Sporo jest takich momentów gdzie np dostajemy znalezienia /zabicia tyle że my już to wcześniej zrobiliśmy . jak jak informujemy że to mamy/ że to wykonaliśmy to kolejne rozmowy są o informację o ten przedmiot/osobę np gdzie to się znajduje
bo ogólnie G2 NK był tak skonstruowany że to było możilwe i w pewnych sytuacjach trzeba było to oczywiście zachować zgodnie z oryginałem
w KILKU przypadkach jest tak również dla pewnych zadań dodanych w Przeznaczeniu i co z tego?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#71
to Ty się popisałeś ... To co napisałeś jest to w prośbie aby wcześniej wpuścił za stare czasy. Za to nie przytoczyłes drugiej wypowiedzi thorusa w tym jak uciekli z doliny . gdzie tam mówi o tym jako o stwierdzeniu do bezimiennego że wybił mu ludzi. W efekcie możemy mieć rozmowę gdzie właśnie najpierw mówi że "Jesteś jednym z więźniów? A może byłeś jednym z moich strażników Co z tego?. Wydaje ci się, że teraz jesteśmy sojusznikami?"
a zaraz rozmowa na temat opuszczenia gd gdzie jednoznacznie od razu wie i stwierdza że to my zabiliśmy mu jego ludzi... Gratuluję jeśli widzisz w tym logikę..
Nie rozróżniasz gówno wartymi uwagami i przemyśleniami. a konstruktywną krytyką.. Ale nie mam zamiaru z idiotą dyskutować bo sprowadzisz do swojego poziomu a następnie pokonasz doświadczeniem . Jak widać doświadczenia na tym forum Ci nie brakuje. Kozak na forum a pizda w świecie ;)
Odpowiedz
#72
"Jak właściwie udało wam się uciec ze Starego Obozu?";
można zapytać gdy się wypełniło zadanie ze znalezieniem trzech kopaczy czyli TYLKO po dialogu, który przytoczyłem wcześniej, a którym Thorus stawia pytania w tonie retorycznym.
Gdyby dialog zaczynający się od "Jak właściwie udało wam się uciec ze Starego Obozu?" pojawił się przed dialogiem 
"Nie pamiętasz mnie? Ze Starego Obozu?"; można by mówić o braku logiki, i tylko wtedy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#73
Po zabiciu Kruka Thorus wspomina coś o Bezim i jego zabijaniu/niszczeniu, co ewidentnie wskazuje na to, że go pamięta.
Odpowiedz
#74
Mi nie chodzi o "Jak właściwie udało wam się uciec ze Starego Obozu?" tylko o to co odpowiada na to thorus .wtedy jednoznacznie mówi że nas zna bo zabijaliśmy mu ludzi jego
i wychodzi że raz mówi że nas kompletnie nie pamięta że moglibyśmy być każdym w starym obozie a zaraz mówi że nas pamięta jak mu ludzi zabijaliśmy i o to mi chodzi obie kwestie można wypowiedzieć zaraz po sobie
najpierw czy nas wpuści na stare dobre czasy - to nas nie zna . a jak zapytamy następnie jak uciekł to mówi w tym że nas dobrze kojarzy bo mu ludzi zabijaliśmy .. i tu uważam że to jest nie logiczne . I nie będę już tego komentował

a propo to też dziennik kruka ma brak zachowanej Ciągłości
bo w dzienniku jest jednoznacznie napisane którego dnia bezi zawitał do obozu bandytów np 26 dnia
a co jeżeli gracz wbił tam w 50 dzień.. nie mówię że pierwszy dzień z dziennika też jest jasno określony chyba jako upadek bariery
Odpowiedz
#75
(24.01.2017, 18:30:03)grekoimper napisał(a): najpierw czy nas wpuści na stare dobre czasy - to nas nie zna
zna , kurwa zna
tylko ty nie rozumiesz co jest retoryka i sarkazm wypowiedzi oraz nie rozumiesz co tu znaczy "Co z tego?"
a może to ja nie rozumiem
kurwa czytacie ten temat namiętnie ostatnio ale żeby się odnieść do tej kwestii o "kolosalnym znaczeniu" po tej czy po drugiej stronie chętnych nie ma - boicie się odezwać w tak prozaicznej kwestii?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości