Zjednoczony Obóz
Musisz porozmawiać z jednym z byłych kopaczy Guyem, który jest albo na farmie Onara albo tam gdzie był Lester na początku gry w zależności od tego czy wykonałeś inne zadanie.
(30.10.2016, 07:53:07)bak6 napisał(a): Musisz porozmawiać z jednym z byłych kopaczy Guyem, który jest albo na farmie Onara albo tam gdzie był Lester na początku gry w zależności od tego czy wykonałeś inne zadanie.

Guy jest oczywiście w karczmie Orlana. Wcześniej pomyliłem go z Grahamem. Tak w ogóle twoje pytanie i moja odpowiedź powinny być chyba w dziale Zadania poboczne w Khorinis albo w dziale Zjednoczony obóz a nie tutaj.
Odpowiedz
Być może masz rację. Znalazłem Guy'a w wąwozie obok wieży Xardasa. Wpis w dzienniku brzmi tak "Guy uważa, że Derek trzyma się blisko Kruka." - poszedłem do Jarkendaru i do obozu bandytów, próbuję zagadać z Derekiem ale nie mam zadnej opcji dialogowej. Mała podpowiedź może z kim jeszcze porozmawiać ?
Odpowiedz
Chyba najpierw musisz powiedzieć Serafii, że wiesz gdzie szukać Dereka.
Odpowiedz
Mogłyby mi ktoś wytłumaczć krok po kroku jak przejść zadanie "Zemsta Serafii" bo chciałbym wreszcie dostać się do zjednoczonego obozu a zupełnie nie wiem jak zrobić to zadanie
Odpowiedz
Na jakim etapie zadania jesteś i z czym konkretnie masz problem? To zadanie nie jest bardzo skomplikowane, jeśli uważnie rozmawiałeś ze wszystkimi NPC w zenie Khorinis, to powinieneś mieć już jakieś postępy.
Odpowiedz
Cytat:Mogłyby mi ktoś wytłumaczć krok po kroku jak przejść zadanie "Zemsta Serafii"


A co już zrobiłeś w tej sprawie?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Właśnie nic, jestem na samym poczatku zadania i nie wiem gdzie mam szukać tych inforomacji (przez ostatnie 2 godziny latam po khorinis i jarkendarze i nie wiem do kogo zagadać)
Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Sory, że tak spamie ale gdzie znajdeTego Guya?
Odpowiedz
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czy jedyną opcją "zatwierdzenia" wejścia do obozu jest wpłata 5k sztuk złota? Myślałem, że z pismem od Thorusa wpuszczą za friko, ale chyba jednak nie. Poprawcie mnie, jeśli się mylę :)
Odpowiedz
O ile mi wiadomo nie da się wejść za darmo.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Trzeba znać hasło i zapłacić strażnikowi Pacho.
Inne sposoby są surowo karane.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
U kogo mogę znaleźć księgę "Najwybitniejsi uczeni naszych czasów"?
Odpowiedz
Tak naprawdę to jest tu mała pułapka na gracza.
Teofil nie zna dokładnie tytułu i trzeba szukać innej księgi , gdzie występuje faktycznie fraza "Najwybitniejsi uczeni naszych czasów"
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości