Starożytny Kult
Czyli tak jak myślałem, w zależności od tego co zrobię będą inne konsekwencje.No cóż tym razem daruje temu lalusiowi :D
Odpowiedz
Ja tam osobiście mu życie darowałem i nie żałowałem tej decyzji, co więcej w późniejszym etapie rozgrywki byłem nawet bardzo zadowolony z podjętej decyzji:)
Odpowiedz
Hej, mam pytanko, co się dzieje z Valenthino po tym jak darowałem mu życie na cmentarzu? Gdzie on jest? Nigdzie w mieście go nie ma? tak jak by przepadł.
Odpowiedz
pochodzisz po świecie to go znajdziesz, bez obaw
byłeś już w tym miejscu niemal na początku gry
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ok, dzięki, myślałem że zniknął bezpowrotnie, a mam jeszcze z nim do pogadania ;)
Odpowiedz
Koniecznie trzeba kupować pergamin u lutero czy po za krukiem brahimem i wassilim da rade go jeszcze zdobyć ?
Odpowiedz
Da radę, ale chyba w IV rozdziale.
Odpowiedz
Pergamin z Opuszczonej Kopalni, który jest do zdobycia w IV rozdziale jest potrzebny w misji od Rhena.
Odpowiedz
Wiem, że jeszcze jeden jest potrzebny. Ale mimo wszystko mam jeszcze jeden w ekwipunku.
Odpowiedz
jest potrzebny do innego zadania
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ktoś naprowadzi w jakiej strefie szukać Xardasa , jak ubiłem Waćpana Falera ?
Odpowiedz
Xardas jest u siebie.
Odpowiedz
Stara wieża , Khorinis ,wieża mgieł , sprawdzone , Ni ma , jakaś kolejna mała podpowiedz , please
Odpowiedz
Skoro nie ma go, i na górze w swojej wieży, to chyba kod musisz użyć niestety.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Nie no kody to na poczcie sie podaje , czy lokacji które podałem są właściwe ? Cały dzień latam i nic
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości