Zadania poboczne w DP
Jest mi potrzebna czarna perła do zadania w DP,tylko mam problem, z tego co widze znajduje się w tym wielkim pieciu w obozie myśliwych, z tego co wiem piec sie wyłącza tą dźwignią na domu midlasa,lecz nie mogę jej przełączyć,za kazdym razem bezi mowi "CZYM", z tego co wyczytałem potrzebny jest do tego w ekwipunku łój kretoszczura,więc poszedłem go kupić do Khorinis,lecz to nie pomogło... Co mam zrobić?
Odpowiedz
Czarna perłę można kupić.
Ponadto dawno już powinienieś miec jedna sztukę od Lukrecji za jej wykonanie zadania.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Gdzie mogę kupic?
Odpowiedz
A to już nie możesz sam pobiegać po świecie i znaleźć? Aha, jest jeszcze jeden sposób, można po prostu otworzyć wystarczającą ilość muszel, i powinna wypaść czarna perła.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
u handlarza , to oczywiste
a co z perłą od Lukrecji zrobiłeś?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Po 1 to tylko sie pytam i sądziłem że uzyskam jakąś pomoc a nie...

Właśnie nie zrobiłem zadania z Lukrecją,mógłbyś mi pomóc ? Gdzie ona się znajduje ? Tylko tyle chce wiedzieć.
Odpowiedz
pomoc nie polega na podawaniu gotowych rozwiązań na tacy
musisz być samodzielnym chłopcem

jak to możliwe, że nie wiesz gdzie jest Lukrecja?
chyba rozmawiałeś ze wszystkimi w mieście?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Chodzi ci o obóz myśliwych czy Khorinis?
Odpowiedz
obóz Myśliwych nie jest miastem, jak sam nazwa wskazuje
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dobra to zobacze co mogę tam zrobić,dzięki za pomoc.
Odpowiedz
Gdy idę z Zeldą w sprawie zadania "Tajemnicza kobieta" owa pani blokuje mi się próbując przejść przez te wielkie wyrwane drzewo niedaleko obozu myśliwych. Jakieś pomysły?
Odpowiedz
Grasz bez graficznych wspomagaczy? Po prostu próbuj wczytać save, pogadać w trakcie spaceru może.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(12.12.2016, 21:34:19)Zloksli napisał(a): Gdy idę z Zeldą w sprawie zadania "Tajemnicza kobieta" owa pani blokuje mi się próbując przejść przez te wielkie wyrwane drzewo niedaleko obozu myśliwych. Jakieś pomysły?

Że tak powiem zajdz ją od tyłu , odwróci sie pobiegnie za Tobą i wróci na właściwy tor , wiela takich Ciebie czeka ,,okrążeń,, w tej grze
Odpowiedz
Wczytywanie i zagadywanie w trakcie spaceru nic nie daje a co do pytania to gram na vurtsie.
Odpowiedz
Zajdź ją , aby sie do Ciebie odwróciła , za Tobą pobiegła i wracaj na tor
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości