Gor
(06.12.2016, 17:53:06)Beathrax napisał(a): Da się gdzieś zdobyć strój obywatela po za magazynem Mattea?
W związku z jakim zadaniem pobocznym o to pytasz? Pewnie chodzi o strój dla Gora?
Odpowiedz
(06.12.2016, 18:10:52)Token napisał(a):
(06.12.2016, 17:53:06)Beathrax napisał(a): Da się gdzieś zdobyć strój obywatela po za magazynem Mattea?
W związku z jakim zadaniem pobocznym o to pytasz? Pewnie chodzi o strój dla Gora?

tak chodzi o strój dla gora
Odpowiedz
(06.12.2016, 20:32:53)Beathrax napisał(a): tak chodzi o strój dla gora
W takim razie 10%, post przenoszę, a co do pytania to powiem, że odpowiedniego stroju dla Gora nigdzie indziej nie znajdziesz.
Odpowiedz
Witam. Pytam tak z czystej ciekawości, a mianowicie czy Gor może dostać każdy pancerz jaki mam przy sobie czy raczej jest to okreslone? A drugie pytanko czy wspomniany wcześniej Gor ma tylko 3 punkty powrotu po party i czy da się go w jakiś sposób kontrolować ?
Odpowiedz
Co do punktu powrotu, dostaje on losowy punkt, i możesz go werbować i zwalniać, aż pójdzie w miejsce gdzie chcesz. Nie, nie ma więcej lokacji do których może on się udać.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Mógłby mi ktoś powiedzieć jaki to jest ORYGINALNY pancerz który jest potrzebny w zadaniu "Kolejny pancerz dla Gora"?
Odpowiedz
Nie jest to przypadkiem pancerz z płytek pełzaczy? Który Wilk zrobi o ile robił już podobny tobie.

Btw. było już w tym temacie to mówione i to nie raz.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
A kojarzysz może kto robił tobie pewien ORYGINALNY pancerz?
Odpowiedz
Chodzi o Wilka?
Odpowiedz
(27.12.2016, 19:06:12)revynar napisał(a): Chodzi o Wilka?

A czy nie powinna raczej obowiązywać kolejność - najpierw sprawdzę u Wilka, a dopiero potem (ewentualnie) zacznę pytać na forum?  Relaks
Odpowiedz
Expiłem sobie z Gorem po czym odesłałem go. Dał mi do zrozumienia, że mam go szukać następnym razem obok karczmy Orlana, wróciłem po niego następnego dnia, ale nigdzie nie mogłem go znaleźć, sprawdziłem też jego "chatkę" obok wieży Xardasa, też go tam nie ma. Jakieś porady? :3
Odpowiedz
A gdzie dokładnie go zostawiłeś i gdzie dokładnie koło karczmy szukałeś?
Odpowiedz
Gor powinien przebywać w obozowisku obok Gospody Orlana, tam gdzie stoi Dragomir.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
Panowie, lekki debilizm z tym, że nie ma innego miejsca do pozyskania stroju obywatela niż magazyn Matthea. Ja rozumiem, że za błędy się karze, ale ja gram dla przyjemności - mam ponad 20h gry, a z ubrań obywatela zostawiłem jedynie te "bogatego", którego on nie przyjmuje. Mam teraz na nowo zaczynać grę bo ten wątek jest tak ważny? ;_;
Odpowiedz
(25.01.2017, 06:37:20)Makku napisał(a): Panowie, lekki debilizm z tym, że nie ma innego miejsca do pozyskania stroju obywatela niż magazyn Matthea. Ja rozumiem, że za błędy się karze, ale ja gram dla przyjemności - mam ponad 20h gry, a z ubrań obywatela zostawiłem jedynie te "bogatego", którego on nie przyjmuje. Mam teraz na nowo zaczynać grę bo ten wątek jest tak ważny? ;_;

No cóż takie uroki gry RPG. A to, że dopiero po 20h robisz zadanie przewidziane na trzecią godzinę gry to inna sprawa. Grę bez tego wątku ukończysz lecz niestety Przeznaczenia nie.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości