Zadania poboczne w DP
(14.12.2016, 17:00:45)Token napisał(a): Słabiutki ten troll...

Aha, pewnie troll Facepalm ... Z tego co mówił Alex to Grant znika tylko na noc a u mnie nie ma go o żadnej porze także zastanawiałem się czy to aby nie błąd.
Odpowiedz
(14.12.2016, 17:44:25)Zloksli napisał(a): Grant znika tylko na noc
znika nocą, a to różnica - w każdym razie jest w pobliżu obozu
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Kurde ludzie przy zadaniu od Granta ciągle zapominają, że obóz Stowarzyszenia Myśliwych ma "tylną furtkę"!!
Odpowiedz
Jak się dostać do latarni Pita?
Odpowiedz
Wskakujesz na daszek przybudówki i przy ściance latarni masz przycisk. Ewentualnie posiadając miksture podwojenia many odpalasz teleport w Wieży Starca i nim przenosisz się do wspomnianej latarni. Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam. Czy podczas robienia zadania "nieudany eksperyment" dla Starca natkneliscie się na kufry do których potrzebne sa klucze? Czy wie ktoś gdzie takie klucze można dostać lub czy w ogóle warto trudzic się z ich szukaniem?
Odpowiedz
Jeden klucz jest schowany w wieży, do reszty kufrów klucze zdobędziesz na późniejszym etapie gry.
Odpowiedz
Dziekuję za podopowiedź, a skoro już to czy kiedy chciałbym pozbyc się paru umarlaków z innych regionów niżeli wieża starca to nie zbuguje zadania jeżeli oddam kostur trochę później ?
Odpowiedz
Oczywiście, że nie.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Witam,mam zadanie Nieumarli w latarni morskiej, pit kazał mi przyjść za kilka dni po nagrode,Ogólnie to nie moge go znaleźć, a tak pozatym jak otworzyć wejście do Latarni? Przekręcam kołowrót i nic sie nie dzieje...
Odpowiedz
Ho ho ho, Pita znajdziesz na górze latarni, bo bezpiecznym trzeba być. Nie kołowrót kluczem do bramy jest. Podążaj za liną a światło w tunelu zobaczysz.
Odpowiedz
(28.12.2016, 18:16:59)maniek1999 napisał(a): a tak pozatym jak otworzyć wejście do Latarni?
jak wysłałeś Pita do latarni skoro jej nie oczyściłeś?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Zaraz zaraz.
To jak zlikwidowałeś nieumarłych skoro drzwi są zamknięte?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Deszczem ognia da się ich powybijać stojąc przed latarnią.
Odpowiedz
i Pit wejdzie do latarni? Nawet nie wiedziałem.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości