Pancerze i Broń
Tyle samo ile w G2 NK.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
to wasze nie dopatrzenie? u hakona w 1 r jest pas straży . Jak zostaję straznikiem i idę do hagena i rozpoczynam 2 r to wtedy u hakona pasa straży nie mam . I co teraz? chcę ten pas
Odpowiedz
(17.01.2017, 15:07:23)grekoimper napisał(a): I co teraz? chcę ten pas
Wykonuj zadania gildyjne.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(17.01.2017, 15:07:23)grekoimper napisał(a): to wasze nie dopatrzenie? u hakona w 1 r jest pas straży .

Posłuchaj Karolku dobrej rady.
Nie wkurwiaj mnie tak często , OK?
w Przeznaczeniu Hakon nie ma tego pasa - ani w pierwszym, ani w żadnym innym rozdziale,
Ma w sprzedaży zupełnie inny pas.
Ten pas, który cię interesuje, dawno już powinieneś mieć po linii zadaniowej swojej gildii w PIERWSZYM ROZDZIALE

to, że jesteś moim Ulubionym Graczem Specjalnej Troski nie oznacza wcale, że pozwolę tu na konfabulacje dotyczące tego, co gra zawiera a czego nie zawiera.
Mam nadzieję, że się rozumiemy.
Przy okazji "bombowo" byłem zniesmaczony, przy okazji Pasa Straży byłem wkurwiony, przy trzeciej okazji będę natomiast bardzo spokojny.
Tylko po starej znajomości nie przeniosłem większości twoich postów do tematu Idole Przeznaczenia, co jednak nastąpi, gdy nadal będziesz tu wielokrotnie wypisywał podobne brednie jak dotychczas.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(18.01.2017, 07:23:53)Memorius napisał(a):
(17.01.2017, 15:07:23)grekoimper napisał(a): to wasze nie dopatrzenie? u hakona w 1 r jest pas straży .

Posłuchaj Karolku dobrej rady.
Nie wkurwiaj mnie tak często , OK?
w Przeznaczeniu Hakon nie ma tego pasa - ani w pierwszym, ani w żadnym innym rozdziale,
Ma w sprzedaży zupełnie inny pas.
Ten pas, który cię interesuje, dawno już powinieneś mieć po linii zadaniowej swojej gildii w PIERWSZYM ROZDZIALE

to, że jesteś moim Ulubionym Graczem Specjalnej Troski nie oznacza wcale, że pozwolę tu na konfabulacje dotyczące tego, co gra zawiera a czego nie zawiera.
Mam nadzieję, że się rozumiemy.
Przy okazji "bombowo" byłem zniesmaczony, przy okazji Pasa Straży byłem wkurwiony, przy trzeciej okazji będę natomiast bardzo spokojny.
Tylko po starej znajomości nie przeniosłem większości twoich postów do tematu Idole Przeznaczenia, co jednak nastąpi, gdy nadal będziesz tu wielokrotnie wypisywał podobne brednie jak dotychcza
gówno mnie obchodzi Twoje zdanie... i bedę wkurwiał kiedy bedę mieć ochotęmasz problem ? to nie czytaj moich postów Ty nadęty dupku co myśli że  jest kimś bo brał robi sobie mody. Mały wielki człowieczek ;) dasz mi ostrzeżenie to dasz i chuj  dasz bana  to dasz i chuj wejdę na innym nicku innym ip innym mac karty jak zechce czegoś się dowiedzieć . Gardzę takimi burakami jak  Ty. o chodzi o ten pas to dostając się do strażników można od razu iść do hagena i zacząć 2 r nie kupiłem pasa w 1r i chuj to nie znaczy że mam go nie kupić 2 r gdzie dalej są dostepne pasy skurzane i najemników u innych czy też nowicjusza . a pasa straży nie ma. i nie  wiem czy u hakona  ten  pas  jest  czy  był po prostu napisałem gdzie go znajdę i ktoś odpowiedział że u niego poszedłem  a tam pasa nie ma
Odpowiedz
dostałeś odpowiedź prawidłową dotyczącą Pasa Straży - nie interesuje mnie gdzie i co wyczytałeś
ten post waży 40% na miesiąc
zacznij wymyślać już kolejne nicki
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Ponieważ w poprzednim temacie dostałem warna za post nie na temat, zakładam, że powinien znaleźć się on tutaj, więc pozwolę sobie zadać pytanie jeszcze raz:

Cytat:A jak działają bronie mrocznego wojownika w stosunku do global moda? Jak grałem w Global moda, to okazały się tak ch... nieużyteczne (nie wspominając o bugu z brakiem expa), że przestałem grac.
Odpowiedz
Nikt jeszcze nie nazwał tych broni chujowymi i nie narzekał na exp. Sam wyciągnij wnioski.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Gdzie mogę zdobyć lepszą broń jednoręczną od Arbitera nie licząc Prawa Kruka? Bo mam już 172 siły a nadal biegam z bronią wymagającą jej jedynie 120.
Odpowiedz
Najlepsiejsze są te wykute własnoręcznie...
Odpowiedz
Orkowa Zguba jest w skrzyni w największej piramidzie w Khorinis. 150 siły wymaga i 150 obrażeń zadaje. Chyba, że ten Twój Arbiter zadaje tyle samo albo więcej, to nie wiem.
Odpowiedz
która z gildii posiada najlepszy pancerz dla wojownika i jak go zdobyć?
Odpowiedz
Najlepsze pancerze poszczególnych gidlii mają dosyć podobne statystyki.
Pancerze pozyskuje się w miarę rozwoju akcji i robienia zadań, zazwyczaj za darmo , z wyjątkiem gildii Najemnik - gdzie trzeba je kupić za pełną wartość (poza najsłabszym)oraz gildii Łowca  Smoków gdzie trzeba je zrobić za pełną wartość z powierzonych materiałów(poza pierwszym)
Jednak w tej gildii najlepszy pancerz jest za darmo w ramach przyniesienia stosownych materiałów.
Łącznie Najemnik/Łwca Smoków potrzebuje 47500 sztuk złota na swoje pancerze gildyjne.
Istnieje spora liczba innych pancerzy, które można kupić/ otrzymać w czasie gry często o statystykach lepszych niż gildyjne, na danym etapie gry.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Opłaca się inwestować na tyle w siłe aby walczyć Prawem Kruka ? Czy lepiej się skupić na innej broni ?
Odpowiedz
Moim zdaniem najbardziej opłaca się wykuwać bronie unikatowe.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości