Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Myśliwy Styczeń...  :>
Odpowiedz
Wilk został wymazany z internetu

podobno starych głupim kurwom netowym z The Modders RIP nie podoba się przestrzeganie Regulaminu popcorn
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Simen walczy z wiatrakami. Dla niektórych fora mają specyfikę i klimat, gdy łamią jego regulamin.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
klimat TM przypomina ten sam, jaki jest w męskiej szatni po wuefie w gimnazjum
Werewolf uwielbia takie klimaty i zapachy i jemu podobni też, stąd taki opór przy sprzątaniu

stare przysłowie mówi - 'nie rusz gówna, bo śmierdzi" , w tym przypadku jednak można, ale ostrożnie , kijem i w gumowych rękawiczkach Relaks

Simen działa tam w zgodzie z Regulaminem, którego pewna liczba pasożytów i pijawek, którzy się napaśli na dawnej sławie TM , nie chce przestrzegać.
Jeżelii tam ma się dziać jeszcze cos sensownego, to tacy ludzie jak Simen powinni wyrzucić to całe zgniłe towarzystwo do netowego szamba, gdzie ich miejsce

Cytat: Simen to głupek który nie umie spolszczyć Returninga 2.0 i oszukał wszystkich

żeby wszyscy byli takimi głupkami jak Simen to fora wcale nie miałyby się tak źle
oszukał ?
 w czym? że spolszczy? a skąd wiesz, że tego nie robi, lub nie robi tego ktos inny?

kiedy te wasze gówniane roszczeniowe postawy - ma zrobić -- się skończa
osobiście uważam,że dla takiej hołoty jaka obecnie uważa się za część Community czy część Elyty TM to nie warto nic robić, co najwyżej zasadzić kopa w te chude pryszczate dupska
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(17.02.2017, 18:34:52)Wortex napisał(a): I bardzo dobrze bo Simen to głupek który nie umie spolszczyć Returninga 2.0 i oszukał wszystkich

Simen to jedyny człowiek na TM który próbuje zaprowadzić tam porządek i narazie jest chyba na dobrej drodze .

Co do R2.0, Return jest ogromnym modem do tego ciągle wychodzą nowe wersje  wiadome było że spolszczania potrwa dużo dłużej niż Simen zakładał i nie nazywaj go głupkiem bo nie zrobiłeś dla moddingu nawet 1/10 tego co zrobił Simen :>

Po twojej wypowiedzi wnioskuję że że spolszczyłbyś tego moda lepiej i szybciej niż on, czyż nie ? Troll
           "Tubylcy to mieszkają w pokoju Gepsia, a nie w Koloni na bagnach"
                                                                                    ~ Opos
Odpowiedz
Mnie też ostatnio zdziwiła jedna sytuacja na forum BG, otóż w pewnym jawnym temacie trwała dyskusja o możliwym tłumaczeniu Odysei 1.3 RU i były różne zadania na ten temat, użytkownicy normalnie przeglądali ten temat, ale ŻADEN z nich się nie wypowiedział oprócz nam znanych od dawna.
 
Odpowiedz
Z magla donoszą, że jest jakaś wersja Odyseja Kosmiczna 2000 1.3 RU i quaszysta Kwasz ma zamiar ją tłumaczyć mózgami ludzi, którzy tłumaczyli/tłumaczą/mają zamiar tłumaczyć Returning 2 i jeszcze brać za to pieniądze
zdementujta, potwierdźta , bo się okaże że to DT będzie musiało tłumaczyć Odyseję Kosmiczną (reż Stanley Kubrick).

No  i tradycyjnie "TM musi zostać zburzone" Troll
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(19.02.2017, 09:35:16)Memorius napisał(a): Z magla donoszą, że jest jakaś wersja Odyseja Kosmiczna 2000 1.3 RU i quaszysta Kwasz ma zamiar ją tłumaczyć mózgami ludzi, którzy tłumaczyli/tłumaczą/mają zamiar tłumaczyć Returning 2 i jeszcze brać za to pieniądze
zdementujta, potwierdźta , bo się okaże że to DT będzie musiało tłumaczyć Odyseję Kosmiczną (reż Stanley Kubrick).

No  i tradycyjnie "TM musi zostać zburzone" Troll

Szczerze to nie polecam pomagać Quaschowi, który wrócił teraz tylko dlatego, że hajs, który otrzymał z dotacji mu się skończył, świadczy o tym chociażby ponowne utworzenie po jego powrocie tematu "dotacje" na ich forum http://bractwospolszczenia.pl/showthread...630#pid630 więc nie polecam nikomu im pomagać.
 
Odpowiedz
Cytat:   Jak nas wesprzeć

popcorn  

kopem w dupę 

z drugiej strony warto jednak przypomnieć, że pierwszym który chciał kasę za pomoc w moddingu był Avallach z forum The Modders w roku 2014, więc quaszyści czerpią z dobrych wzorców
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(19.02.2017, 13:40:46)Memorius napisał(a): Cytat:
Jak nas wesprzeć
popcorn
kopem w dupę

są różne przekręty - 'na wnuczka', 'na stłuczkę' 'na policjanta', 'na piersi'... tak, tak - poczytajcie: http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/sen...94612.html
i jeszcze okazuje się, że jest 'na modding'. Dałbym takiemu baranowi ze dwa tygodnie robót - czyszczenie kibli w szpitalu na oddziale z biegunką
Odpowiedz
Poczytałem trochę "po łebkach" wasze posty więc i Ja coś napiszę. Po pierwsze i najważniejsze to Ja wam z całego serca dziękuję że pracujecie nad modami i tłumaczeniami do modów. Gram w gothica odkąd wyszła pierwsza cześć. Gothica mam zawsze gdzieś na dysku bo to chyba w ogóle najlepszy rpg jaki powstał (choć zdania są różne). Gram w mody bo w ciągu tych kilkunastu lat przeszedłem wszystkie części niezliczoną ilość razy. I właśnie moim zdaniem najlepsze mody to te rozwijające fabułę, poruszające wątki wcześniej pominięte. Po returningu nie spodziewałem się że ktoś w ogóle jest w stanie zrobić coś bardziej rozwiniętego, aż dowiedziałem się o Przeznaczeniu. Tego właśnie gracze oczekują moda który daje do myślenia a wyciśnięcie z niego ile się da zajmie pół roku. Zainteresowanie nie padnie jeśli będą takie ekipy jak wasza bo stworzyliście coś OGROMNEGO a najbardziej zniechęcają do gry "gówna" które przechodzi się w 2h bo cała fabuła to 5 zadań. Trzymam za was kciuki róbcie twórzcie pracujcie we własnym tempie, prawdziwi fani poczekają.
Odpowiedz
słowa dodające sporo wiary i otuchy... aż dziw bierze, że pisze to TAKI użytkownik z TAKIM nickiem - pora go zmienić chyba!?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
A bo tak mnie tchnęło jak piszecie o tych hejtach. Zdaje sobie sprawę z tego że większość tych krzykaczy nie ma najmniejszego pojęcia o tworzeniu czegokolwiek i wyznają starą zasadę "nie znam się to się wypowiem". Dla mnie chyba na zawsze pozostanie tajemnica jak się robi modyfikacje więc zostawiam to fachowcom z racji tego że po prostu to dla mnie czarna magia, więc tym bardziej chylę czoła przed ekipą. Wasza praca jest przez wielu doceniana, szkoda jednak że łatwiej kogoś opierdolić niż pochwalić ale to już chyba leży w mentalności naszego narodu
Odpowiedz
Zdecydowanie Ciebie popieram regularnydebilu! (aczkolwiek - jak już ktoś słusznie zwrócił uwagę - nick niezbyt adekwatny). Dla mnie od zawsze, czy to w książkach, grach, a nawet modach, najważniejsza była fabuła, bo to ona jest tym głównym motorem napędowym tego wszystkiego, to fabuła i to jak jest kierowana sprawia, ze człowiek siedzi nad książką, tudzież przy monitorze, i zamiast kończy to myśli sobie - "jeszcze godzinka" bo po prostu chce się dowiedzieć co będzie następne, i jak to się potoczy. A pro po moddingu Gothica - smutne dla mnie jest to, że duża część osób chce tylko "ficzerów", a nie fabuły. Dajmy na to to, że dla niektórych najważniejsze jest to, żeby była wprowadzona walka dwoma mieczami, lub super-kozackie-świecące zbroje. Smutne. To może jarać dziesięciolatków, ale dorosłego człowieka? Dla dorosłego człowieka najważniejsza powinna być fabuła, spójna, intrygująca, głęboka, a także - momentami - mroczna. I uważam, że właśnie takich modyfikacji potrzeba, nastawiających się na fabułę, stwarzającą nowe historię lub dopisujących nowe rozdziały do tej istniejącej. Smutno mi się patrzy na ludzi, którzy grają w Returning 2.0 nie znając rosyjskiego, na automatycznym tłumaczeniu. W moim mniemaniu nie ma to żadnego sensu, ale dla tamtych najważniejsze, że dwoma mieczykami sobie mogą pomachać...

PS: Jak szukałem jakiegoś porządnego moda to jak natrafiałem na jakieś polecenia najczęściej był to Returning oraz Przeznaczenie (w tego pierwszego grałem kiedyś, wiele już nie pamiętam, oczywiście była to wersja z jedynką z przodu). Z czego dużo osób wypowiadając się o Przeznaczeniu mówiło, że jest nudne, że nie ma zbyt wielu nowych rzeczy, a jedynie dodane są questy i warstwa fabularna. A ja właśnie takiego moda szukałem - skoro tyle razy zagrywałem się w Gothica to jego silnik, i to co w nim jest mi nie wadzi, szkoda tylko było, że to wszystko tak dobrze znam, i tak szybko się kończyło, Przeznaczenie okazało się dla mnie modem idealnym (a i tak dopiero przechodzę go pierwszy raz!), który zdecydowanie mogę każdemu polecić. Tylko co z tego, skoro społeczeństwo debilnieje, i nie zależy im na fabule, dowodem tego może być to ile osób w tematach nie wie rzeczy oczywistych bo pomijają dialogi...
Odpowiedz
POST WIŚNI PRZENIESIONY TU Z DZIAŁU ROBOCZEGO Z TEMATU "POPRAWA RUTYN"

Ja to tu zostawie xD
[Obrazek: FLuveSv.jpg]

[Obrazek: AODLfSK.jpg]
[Obrazek: 68Xie53.jpg]

[Obrazek: PqX6HGf.jpg]
Potem dopiero normalnie gadają xD




[url=http://i.imgur.com/aWRnyZm.gif][/url]
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości