Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Cytat:śmiesznej zabawy

No fajnie, fajnie, śmiechu było co niemiara...  grill
Odpowiedz
Chodziło mi o całokształt tej sytuacji, jak lubię dobry trolling to ten przekroczył pewne granice. Oczywiście możesz to odbierać jak chcesz, jakoś mocno mnie to nie obchodzi.
Odpowiedz
Następnego roku nie opłacam. Pierdolę, to forum upada...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(24.03.2017, 23:59:47)Tituf napisał(a): Następnego roku nie opłacam. Pierdolę, to forum upada...

xDDDD
Spokojnie Tituf :>
Odpowiedz
i zapanował tradycyjny błogi spokój :> 
wnioski -
1/ rację mieli ci, którzy Goticełowi nie rokowali szans na poprawę
2/oczywiście wcześniejsze wpisy to robota Fabioska
3/od razu przyleciał także Zertin - jak mucha do gówna i zapewne będzie następny w kolejce, gdy tylko otworzy paszczę w nieodpowiedni sposób
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Uważam, że Destiny Team 'swoje' w moddingu zrobiło. Niektórzy z ekipy działają od XII 2013 i przyszła chyba pora na odinstalowanie 'Gothic' z kompa. Możemy mieć satysfakcję z dobrze zrobionej roboty. Ostatni rok to praca nad Epilogiem. Myślę, że modyfikacja przypadnie wam do gustu, bo my bawiliśmy się przy niej bardzo dobrze. W jakiego to ostatnio polskiego moda graliście? No właśnie...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Tak to właśnie wygląda.
Kilka osób z teamu już zapowiedziało ostateczny rozbrat z moddingiem Gothic.
Ja definitywnie pożegnam się wersją SPECIAL EDITION (1.4), która gdzieś się tam zapewne ukaże pod koniec roku...
Wycofuję się także z uczestnictwa w działalności Community Gothic.
Pozostanę jako Administrator forum, gdzie od czasu do czasu coś wspomogę w ramach supportu Przeznaczenie/Epilog, dla graczy.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czyli to już twardo postanowione? Nie czekacie z decyzją do momentu premiery Epilogu i okoliczności z nią związanych? Definitywnie macie już dość?
Odpowiedz
Nie dziwię się im.
 
Odpowiedz
Community samo odpowiedziało czy warto coś jeszcze robić , czy nie.
Community to nie jest suma osób, które pobrały grę.
To jest coś innego i to, że tego Community nie ma, widać na naszym forum czy na FB.
Były jeszcze pewne propozycje i pewne plany, ale zrezygnowaliśmy z tego.
Każdy z nas ma jakieś inne swoje sprawy i zainteresowania, dla których będziemy mieli teraz znacznie więcej czasu.
DESTINY TEAM powołałem onegdaj do życia w jednym konkretnym celu.
Cel ten , jeśli wliczyć Epilog został zrealizowany w 120% i uważam, że ekipa zrobiła znakomitą robotę.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(29.03.2017, 17:08:03)Memorius napisał(a): Community samo odpowiedziało czy warto coś jeszcze robić , czy nie.
Racja. Niestety...

(29.03.2017, 17:08:03)Memorius napisał(a): ESTINY TEAM powołałem onegdaj do życia w jednym konkretnym celu.
Cel ten , jeśli wliczyć Epilog został zrealizowany w 120% i uważam, że ekipa zrobiła znakomitą robotę.
Zgadza się. Dokonaliście czegoś wielkiego. I chwała wam za to.
Odpowiedz
Community już pokazało kilka razy jak jest zainteresowane, a raczej jak uważa większość, że im się wszystko należy :)
 
Odpowiedz
Mówicie kurwa o jakimś Community, a proste pytanie Makku w temacie Świątynia Śniącego wisiało bez odpowiedzi wczoraj od 13 godziny.
Tłum znafców się przez forum przewalił, ale chętnego by mu odpisać nie było.
To po chuj przychodzicie na forum udając kogoś z Community tej gry?
Żeby powisieć na stronie głównej i napawać się swoją elitarną zajebistością?
Ploty zebrać i gównoburzom pokibicować?
Ostatnio zauważyłem, że to zjawisko się nasila.

Tymczasem żenua, bo z dużej liczby kwietniowych rejestracji zostało tylko dwóch, którzy cokolwiek napisali .
Całych 6 postów od userów zarejestrowanych w kwietniu.

Odnoszę wrażenie, że dla większości gra jest za trudna i coś tam zaczną, potem jest zbyt pod górkę i uciekają z płaczem... randomki.
I dla kogo tu coś tworzyć?
Chyba tylko dla Elity, a taki był płacz i machanie łapkami ,że "jak można tworzyć Elity!".
Ci co tak krzyczeli grają teraz ponownie w Tetris na srajfonkach,  ale problem  funkcjonalności Community pozostał.
Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Odkąd Szaki33 przestał pełnić funkcję Stałego Wisielca na Stronie Głównej rolę tę przejął matero77 :>
Zawodnik ten czuje się źle, jeśli nie spędzi na naszej stronie główniej mniej niż dwie godziny dziennie.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Czy mefisto to jest jakiś użytkownik specjalnej troski?
ktoś go zna?
Może wymaga specjalnego traktowania z opcji "bo wszystkie dzieci nasze są"? Faja
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości