Starożytny Kult
No to jaki ma być?
Można dać - " Muszę koniecznie pokazać ten zwój Xardasowi w 3 Rozdziale".
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Po prostu darować sobie zdanie o Xardasie, logiczne wszakże jest, że kiedyś mu pokażemy ten zwój.
Odpowiedz
Sprawdziłem, faktycznie wpis jest dość mylący. Można by go poprawić i wpisać na przykład "Muszę w przyszłości pokazać ten zwój Xardasowi, jednak teraz powinienem zająć się innymi sprawami."
Odpowiedz
O, bardzo fajowo to Klimek wymyślił. Popieram, bo sam poleciałem do Xardasa od razu po tym wpisie i oczywiście zorientowałem się, że pewnie chodzi o rozdział, ale czas na bieganie stracony, a po za tym są gracze, którzy nie potrafią sami na to wpaść i potem rozpaczają, że mają buga.
Odpowiedz
dobra w wersji 1.4 pojawi się taki właśnie wpis
"Muszę w przyszłości pokazać ten zwój Xardasowi, jednak teraz powinienem zająć się innymi sprawami."
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
gdzie mogę znaleść tego upadłego paladyna Vetritusa , wyczyściłem cały jankendar i ani słuchu ani widu po nim.
Odpowiedz
(09.04.2017, 18:16:50)Matissek121 napisał(a): gdzie mogę znaleść tego upadłego paladyna Vetritusa , wyczyściłem cały jankendar i ani słuchu ani widu po nim.

Przeszukałeś kanion?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Gdzie trzeba przyzwać tych czterech zmarłych wojowników tymi papierami ?
Odpowiedz
w parku sztywnych
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
ale to jest w khorinis czy dp
Odpowiedz
Mapy nie dostałeś?
Hail the apocalypse...
Odpowiedz
Nie pamiętam bo kilka godzin temu dostałem to zadanie. Dzięki za podpowiedź
Odpowiedz
(22.04.2017, 13:28:00)MaQo napisał(a): Mapy nie dostałeś?
(22.04.2017, 13:29:33)pandomapl napisał(a): Nie pamiętam bo kilka godzin temu dostałem to zadanie.
Facepalm
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
To chyba najlepszy temat do zapytania o zadanie "pierścień kultu" ,otóż jestem na etapie oddania łez innosa cor kalomowi tylko on gdzieś zniknął, podejrzewam że to bug więc nasuwa mi sie pytanie: jak wiele strace gdy nie ukonczę tego zadania? Czy ma ktos sposób na rozwiazanie tego problemu?(na pozostałych saveach też go nie ma)
Odpowiedz
skoro go przywołałes to jak mógł zniknąć?
ponadto - jaka gildia?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości