Przebudzenie - problemy z zadaniami
W zamku? Hmm
Odpowiedz
Już nie mieszajcie...

(23.09.2017, 22:11:09)MaQo napisał(a): Pierwsza zasada Przebudzenia:
Jak nikt nic nie mówi to znak że trzeba zabrać się za coś innego.

OK
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Mam problem z zadaniem "Gorączka złoto". Polega on na tym, że mam wszystkie przedmioty dla Grimesa, ale nie mogę mu ich oddać. Przyjął tylko kilofy i powiedział, że czeka na resztę. I ty się nasuwa pytanie w ilu egzemplarzach trzeba dać mu te przedmioty? Bo miotły, szczotki i młoty kowalskie mam do 2 sztuki, a resztę po jednej.
Odpowiedz
Masz te czyścidła do pieca?
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
Z kolei ja mam pytanie dotyczące Tondrala, a mianowicie czy pojawi się u niego dialog na temat tego, że Ur-Shak nie chce zgodzić się na wpuszczenie go do świątyni, dopiero po wykonaniu zadania "Zjednoczeni przeszłością"? Bo mam wrażenie, że wątek główny stanął mi w miejscu.
Odpowiedz
(23.09.2017, 22:11:09)MaQo napisał(a): Pierwsza zasada Przebudzenia:
Jak nikt nic nie mówi to znak że trzeba zabrać się za coś innego.

Wszystko pójdzie do przodu po wykonaniu innych wątków.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
@Klimek - Zamek jest jeden :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
(23.09.2017, 23:40:34)Lewkooo napisał(a): Masz te czyścidła do pieca?

Mam je i właśnie nie wiem dlaczego nie mam żadnego dialogu.
Odpowiedz
Musisz mieć te czyścidła do pieca, które dostałeś, a właściwie kupiłeś od pewnego kopacza, jeden młot kowalski(żaden inny młot), jedną miotłę i jedną szczotkę, wtedy nie ma możliwości aby dialogu nie było.
PS: Są w ogóle dwie szczotki w Przebudzeniu? Bo jakoś tak tylko 1 widziałem.
Odpowiedz
Nie wiem skąd je mam, ale najpewniej gdzieś znalazłem, bo jak sprawdzałem czy mam w ekwipunku gdy dostałem zadanie to były dwie.
Mam to wszystko i nic.
Odpowiedz
Spróbuj zagadać z nim jeszcze raz. Albo wywal te itemy i podnieś i wtedy spróbuj.
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
To nic nie pomaga.
Odpowiedz
(23.09.2017, 22:00:27)Draco napisał(a): Proszę o podpowiedź kto jest Przyjacielem Marcelina, bo jedynie do głowy mi przyszedł Hipolit.
Przyjaciela Marcelina poznajemy w Przeznaczeniu przy okazji pewnego zadania. To były Nowicjusz Ognia.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
revynar - kilofy przyniesione? Jeśli przyniosłeś i jesteś pewien, że masz wszystko, to trzeba otworzyć ekwipunek(ewentualnie wyrzucic cos z niego i poniesc) zamknąć ekwipunek i zagadać.
Zapamiętajcie dzień, w którym PRAWIE schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa!  Jack  
Odpowiedz
możliwe, że ma nie tę miotłę co trzeba
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości