Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Dzieje Khorinis - jak Feniks. Zaczynają znowu prace nad modem. I nie obeszło się to bez echa w 'świecie moddingu':

Cytat:Там все и так понятно, у кого-то из польских друзей Эго-пукан прорвало.. ну и понеслась..
Все как всегда, и ничего нового..

Swoją drogą - nie mamy czego się wstydzić, a modding RU może się uczyć od PL. Choć wszyscy mają tu 'za uszami'...
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Cytat:Все как всегда, и ничего нового..


tak, dokładnie jak w rosyjskim moddingu, czyli wąchanie kupy Returning, ukradzionej gdzie się da i komu się da i nic ponadto od paru dobrych lat.
Oczywiście nasi radzieccy towarzysze prędzej połknęliby swoje komsomolskie odznaki niż przyznali, że w Polsce ktoś coś zrobił lub robi  lepszego i bardziej wartościowego od nich.
Nawet jak kiedyś w podobnej kwestii przycisnąłem tu na forum MaGotha to przyznał mi rację.
Ruskie bagno moddingowe śmierdzi bardziej niż nasze, bo u nas zblazowanie nie sięga tak głęboko i jednak cały czas coś powstaje.

Potrafią tylko zmilczeć, wyśmiewać i puszyć się z pozycji expertów lub okazywać tatarskie obyczaje z pozycji graczy i nic ponadto.

Szczytują przy ciągnącym się kilkanaście lat "Stronghand" , którego Muchomor i tak nie skończy, bo ma wyjebane na to całe sflaczałe towarzystwo.

Impotenci moddingu.
Zaorać, jak Breżniew stepy Kazachstanu. blee
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
https://m.facebook.com/dziejekhorinis/po...5863327971
Oświadczenie, wyjaśnienie,... cd
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(28.03.2018, 16:59:21)Tituf napisał(a): https://m.facebook.com/dziejekhorinis/po...5863327971
Oświadczenie, wyjaśnienie,... cd

Wygląda na to, że powstały aż dwa Feniksy Troll  
Trochę odechciewa się już śledzić te ich poczynania..
Odpowiedz
Bardzo ładne Oświadczenie. :> 
Zasadniczo daje ono asumpt do jednoznacznego stwierdzenia, że jedynie ekipa DS/DT opierała się o prawdziwe zasady Miłowania i Powszechnej Łagodności.
Wagę tego stwierdzenia podkreśla także to, co obecnie dzieje się w ekipie Bractwa Gothica, o Quaszystach nie wspominając. Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Wygląda na to, że cały sztab fachowców od moddingu pozostał w SF. Tylko Avallach i Dark odeszli. Teraz szukają ludzi do kontynuacji... Jeśli to prawda, to wielu musi zweryfikować swoje opinie na ten temat.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
(28.03.2018, 17:30:42)Tituf napisał(a): Avallach
Inżynier Avallach, jeśli już

Mniej zorientowanym napomknę tylko ,że to ten sam Inż. Avallach, który został kiedyś poproszony przez DRUŻYNĘ SPOLSZCZENIA o konsultację w sprawie zasięgu mgły w Dolinie Przodków.
Powiedział wówczas, że jest tak bardzo zajęty, że swój czas mógłby na to poświęcić tylko wówczas , jeśli mu zapłacimy.
Wspaniały przykład daje pan Admin TM.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(28.03.2018, 17:29:04)Memorius napisał(a): Bardzo ładne Oświadczenie. :> 
Zasadniczo daje ono asumpt do jednoznacznego stwierdzenia, że jedynie ekipa DS/DT opierała się o prawdziwe zasady Miłowania i Powszechnej Łagodności.
Wagę tego stwierdzenia podkreśla także to, co obecnie dzieje się w ekipie Bractwa Gothica, o Quaszystach nie wspominając. Relaks

A co się dzieje w BG, jeśli można wiedzieć?
Odpowiedz
Gepsiu, zagraj w coś, zamiast zbierać plotki po forach. :)
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ah Memicu... Gram w Przeznaczenie, jednak przygotowania do kurki maturki trwają i brakuje mi czasu :>
Odpowiedz
Cytat:Drugi memorius sceny modderskiej? xD
:D
Odpowiedz
O kim to? rotl:
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(28.03.2018, 17:29:04)Memorius napisał(a): Wagę tego stwierdzenia podkreśla także to, co obecnie dzieje się w ekipie Bractwa Gothica, o Quaszystach nie wspominając. Relaks

O co dokładniej chodzi?
Odpowiedz
Obowiązuje mnie tajemnica spowiedzi.
Ale możesz poznać szczegóły, jak napiszesz solidną recenzję Epilogu Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Cytat:Pan Arcymistrz Szmyk przygotowuje zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości