Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
(26.04.2018, 19:36:55)Simon napisał(a): Chodzi mi o to, że nie masz powodu, by niepokoić się o powielanie nieprawdziwych informacji na temat swojego moda, gdyż to co mogę, staram się w rzetelny i uczciwy sposób przedstawić
czasem mam wrażenie, że niepotrzebnie stajesz się adwokatem diabła i całe zło tego świata bierzesz na swe ramiona Lol
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Czyli myślę, że się rozumiemy.

Netowe zero Paradoxal znów podnosi łeb.
Lansuje nadchodzącą produkcję pod idiotycznym tytułem "Rzeglaże Bóż".
Już ja mu urządzę, ocenę i reklamę adekwatną do jego "recenzji" "Korzeni Zła". popcorn
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Nie bardzo wtajemniczałem się w szczegóły, ale jeśli Paradoxal jest osobą odpowiedzialną za tego moda, to nie wróżę mu świetlanej przyszłości. Zresztą doskonale wiemy jak to jest z tymi zapowiedziami, wiele krzyku o nic i pewnie niedługo "Rzeglaży" będzie czekać wędrówka do miejsca ich przeznaczenia, czyli do piachu.
Odpowiedz
Ja jestem tylko ciekaw, czy wypowiedź Paradoxala o retuszowaniu screenów tyczy się właśnie Korzeni. :D
Odpowiedz
Oczywiście , że tak i dlatego między innymi znalazła się na Liście Moich Osobistych Wrogów.
Mam nadzieję, że i ja jestem na jego takiej liście, bo ja nie to jest on pizdą i ciotą (zresztą i tak jest Troll )

A gdzie Simon?
Czemu nie broni koleżanki ^0^ ?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Bo nie zachowuję się jak obrażony dzieciak, gdy ktoś mnie skrytykuje :)
Odpowiedz
Zobaczymy jak zachowa się Tfórca.
Czekam na modzika popcorn

Nieco dziwnym jest fakt, że ostatnio pojawiło się na Forum sporo użytkowników, którzy onegdaj dużo tu wnosili.
Teraz wiszą smętnie na stronie głównej, albo czytają o cudzych dokonaniach i problemach i zachowują się tak, jakby im ktoś jajka powiązał. blee
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(03.05.2018, 19:51:40)Memorius napisał(a): Na tym moja przygoda z moddingiem Gothic już się definitywnie kończy. OK



Relaks
Odpowiedz
Czy wyobrażasz sobie skompletowanie ekipy do zrobienia Przeznaczenie 2? (bo nie Returning 2,5 przecież)

Sprawa wygląda tak i ma kilka aspektów.

1/Ja się wycofałem z moddingu. Poważnie.
Jedyne, co mogłoby mnie sprowadzić z powrotem, to Przeznaczenie 2.0 New Beginning, oparte na zajebane z Returninga zeny i wizuale wypełnione nową Destiny treścią, a na co mam już ogólny szkic fabularny.
Jest to jednak mało prawdopodobne zważywszy na słabość sceny modderskiej, podziały, lenistwo i wszystko o czym się przy tej okazji mówi. Oczywiście ta kwestia pozostaje nadal otwarta.

2/Trudno jest bawić się w propagowanie, popularyzację gry (Returning) w sytuacji, gdy stanowi ona realną konkurencję dla Sagi Destiny - Przeznaczenie.
Mnie zależy przede wszystkim na tym, by gracze grali w nasze Przeznaczenie, a nie w ruskowe produkcje.
Mój poziom zaangażowania w popularyzację radzieckiego Wozwraszczenia jest równy temu jaki jest poziom zaangażowania radzieckich modderów w rozwój rosyjskiej wersji Sagi Przeznaczenie.

3/ płakaliby Quaszyści
Mogliby nawet się tu logować z proxy i obrażać mnie, a ja jestem już stary i chory i jest z tego powodu przykro. Smutny
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
A ja mam pytanko, bo prowadzę rozmyślania na ten temat:

Czemu nikt w scenie moddingu sie nie lubi? :D Skąd właściwie te rozłamy? Posty sprzed kilku lat na TM pokazują, że grupy modderskie były znacznie bardziej zwarte. Kwestie personalne? Różnice poglądów na modding?
Odpowiedz
To wina Ventrue
Jak miał 16 lat to Adanos dał mu moderatora i wtedy mu do reszty odbiło.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
To wyjaśniło dokładnie nic. :D
Odpowiedz
Przeciwnie, to wyjaśnia wszystko.
A moim otoczeniu wszyscy darzymy się, sympatią, zaufaniem itd. Piwko OK o//o
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(11.05.2018, 11:03:25)Memorius napisał(a): Jedyne, co mogłoby mnie sprowadzić z powrotem, to Przeznaczenie 2.0 New Beginning , oparte na zajebane z Returninga zeny i wizuale wypełnione nową Destiny treścią, a na co mam już ogólny szkic fabularny.
Czyli 0 Returnowej fabuły, dialogów, ino zeny itp?

(11.05.2018, 11:03:25)Memorius napisał(a): Mogliby nawet się tu logować z proxy i obrażać mnie, a ja jestem już stary ichory i jest z tego powodu przykro.
Smutny
Odpowiedz
(11.05.2018, 11:29:16)Jaskot napisał(a): Czyli 0 Returnowej fabuły, dialogów, ino zeny itp?
tak
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości