Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
Cóż mogę napisać? Grałem w Returning i grałem w Przeznaczenie, to drugie wywołało u mnie nie lada szok. Nie zostałem zasypany nowymi itemami lecz mnóstwem zadań wciągającą fabułą. Nie znam się na tym całym modingu ale wyobrażam sobie że to mnóstwo pracy nieprzespanych nocy i innych rzeczy których poprawianie po tysiąc razy irytuje. Nie dziwie się że już wam się nie chce ślęczeć nad tym wszystkim. Na pewno jest masa ludzi którzy wciąż grają w Gothic i tylko czekają na kolejne modyfikacje. Jedno jest pewne jeżeli znajdą się ludzie którzy będą chcieli brać udział w tworzeniu kolejnego moda to na pewno znajdą się też tacy którzy zagrają, zwłaszcza że kolejna tak olbrzymia modyfikacja nie przejdzie bez echa w świecie modingu.
Odpowiedz
Grałem w Przeznaczenie Myśliwym i uważam, że to świetny mod. Niedługo zamierzam przejść Przeznaczenie Mrocznym a następnie kolejne części sagi. Jeśliby wyszło Przeznaczenie 2.0 na pewno z przyjemnością bym w nie zagrał. Wielu innych graczy na pewno też.
Odpowiedz
(11.05.2018, 13:48:25)RoQus napisał(a): Ja jestem zdania, żeby nie odstawać od modowania i robić nowe projekty/spolszczać popularyzowane mody. Ja może nie znam się na modowaniu tak jak większość tutaj społeczności, ale po to zostałem testerem, aby się tym powoli zajmować, a może kiedyś stworzyć własnego moda (miałem kiedyś plan), ogólnie to chciałbym się w tym kierunku rozwijać i jak dla mnie, to zrobiliście na mnie wrażenie, że w ogóle mnie przyjęliście jako tester, nie mający za wiele pojęcia. Dlatego mam do Was wielki szacunek i nie chciałbym, abyście teraz tak nagle odeszli bo projekty i chęci się skończyły.
Bo chciałbym jednak jakoś wspomóc mimo wszystko wszystkiego po kolei się nauczyć tej magii modding'u, a nie cofać się w rozwoju.
Ale tu nawet nie chodzi o mnie. Po prostu myślę, że takie np. BS, wyszedł Returning i wielki fun, ludzi przyszło od groma, może nie takiego jakiego Wy byście oczekiwali, ale jednak ludzie. I dlaczego nie robić tego dla nich? Dlaczego nie? Trzeba trochę odejść od tego rozumowania, że typowy seba czy janusz nie powinien otrzymać takiej modyfikacji, albo inaczej, nie powinien w ogóle nic pisać na forum, bo się ośmiesza czy co. I potem mówienie 'bo tamto forum to robi przypał, my byśmy nigdy tak nie postąpili, weź wyjdź' moim zdaniem jest nie na miejscu, mimo wszystko nie znam się aż tak w tym niby konflikcie, choćby z Simon'em i Majes'em, ale potem to wychodzi jakie forum tacy gracze i wszyscy będą tak mówić. Tyle.

Znaczy nie rozumiem. Mam jakiś konflikt z Majesem, z którym co jakiś czas piszę na fejsie i gadam na YT? XD
Odpowiedz
Miałem na myśli Destiny Team. Pamiętam na stream'ie mówiłeś, że nie masz konfliktów z Destiny team, a teraz jeszcze proponowałeś recenzje, to już sam nie wiem. Wiem tylko, że Majes podpadł DT i tyle kojarzę. Ale szczegółów nie znam.
Odpowiedz
Zdarza mi się z nimi pokłócić, ale nie widzę powodów do trwałej nienawiści Język
Odpowiedz
Co do Przeznaczenia 2.0 to jeśli macie chęci i ochotę do zrobienia kolejnego moda to jak najbardziej róbcie :)
 
Odpowiedz
(12.05.2018, 10:08:15)Opos napisał(a): jeśli macie chęci i ochotę do zrobienia kolejnego mod
no właśnie

potrzeba
 głównego skryptera (z obsługą Spacera)
grafika  2D
dialogowca scenarzysty
3-4 konsultantów - testerów

to taka ekipa minimum , mnie nie licząc i nie licząc jednocześnie zdatnego do pracy content z Returning 2.0

proszę, kto chętny intensywnie popracować przez najbliższy rok?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Ventrue do Simona - "I już nie płacz odnośnie patchy i innych głupot, bo prędzej posłuchałbym się Memoriusa niż ciebie.

Zresztą nie rozumiem po co ta cała dyskusja, w pierwszym poście jest wszystko wyjaśnione i nic się nie zmieniło. "
Odpowiedz
znowu nawiązania do mnie :> 
warto jednak żyć i być sławnym

OK OK Cool
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
W tej całej tam dyskusji Simen dysponuje chyba najlepiej schłodzonym mózgiem. Reszta to karierowicze i naganiacze patronite dla Quasza.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Rewelacyjne jest, jak wszystko tak czy owak sprowadzane jest do personaliów. :D
Odpowiedz
(13.05.2018, 17:49:59)Jaskot napisał(a): naganiacze patronite dla Quasza.

info z fb
Bractwo Spolszczenia
10 maja o 09:00 ·

Kochani! Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się z Wami pewną wizją dotyczącą naszej przyszłości.
Ogólnie jak zapewne wiele osób kojarzy, przez te wszystkie lata przetłumaczyliśmy już multum modyfikacji do Gothica, z czego aż kilkanaście zostało przez nas zdubbingowanych. Wiele osób wykazywało chęci wesprzeć nas jakoś finansowo za tę całą pracę, jednak trochę ciężko byłoby to wszystko podzielić między nas, a sam nie chciałem dla siebie całości przywłaszczać. Mimo wszystko ekipa ostatnio zgodziła się, żebym założył na siebie Patronite’a i wziął na siebie sprawy odpowiedzialne za te rzeczy.
Zawsze chciałem usłyszeć w naszych spolszczeniach aktorów takich wiecie, z najwyższej półki, nawet jakoś epizodycznie, ale sami nigdy nie mogliśmy sobie na to pozwolić, stąd taki, a nie inny pomysł. Mogę z czystym sumieniem poręczyć swoim dobrym imieniem, że 80-90% zebranych sum będziemy przeznaczać na dubbing, a reszta to na takie sprawy jak opłacenie forum i inne pierdoły, żeby chociaż od tego nas odciążyć.
Chciałem jednocześnie powiedzieć, że czuję się na siłach, żeby pokierować przy okazji sprawami dubbingowymi do Returninga. Przez ostatnie dwa miesiące udało nam się zdubbingować taką sumę linijek, która mniej więcej pokrywa 10-15% Returna, więc może rok, może dwa, i mamy fajną pamiątkę na lata, a próbkę naszych możliwości mogliście zobaczyć chociażby niedawno podczas prezentacji Świata Skazańców.
To tyle na dzisiaj z ogłoszeń parafialnych. :) //Quasch

https://patronite.pl/bractwospolszczenia

(13.05.2018, 17:55:54)Memorius napisał(a): To tyle na dzisiaj z ogłoszeń parafialnych.
Quasch porównuje się do księdza na parafii
toż to skandal!
czyżby był równie zachłanny i głupi jak opisywani w gazetach Czarni Bracia?

z drugiej strony idea brania kasy nie ejst u niego nowa, o czym onegdaj pisał Ahnbael
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Akurat mi sama idea patronite'a nie przeszkadza. Dla mnie to jest normalne.
Odpowiedz
(13.05.2018, 18:02:48)Simon napisał(a): Akurat mi sama idea patronite'a nie przeszkadza. Dla mnie to jest normalne.
o, i to mi się podoba
też założę - mam nadzieję Simon, że podrzucisz kaski na prace nad solucją do Przeznaczenia i takimi tam rzeczami, oraz dla wsparcia na nowe wtyczki dla forum i takie tam
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Z tego co słyszałem to za poprzednie dotacje Quasch kupił sobie Wiedzmina 3 + dodatki, więc piękne wsparcie teamu :)
 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości