Platforma miłośników Kucy(ków) Pony
(13.05.2018, 20:53:51)Memorius napisał(a): Bezimienny nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem.
Korzenie Zła ogranie?
Piwo pijesz?
Nie płaczę, bo 5 dych nie majątek a wspomniaem o samym fakcie :)
A piwo piłem w ogrodzie i jeszcze parę innych trunków, bo pogoda ładna dzisiaj była i dzieci przyjechay na moje imieniny grill Piwko 
Korzeni jeszcze nie zacząłem, ale w najbliższym czasie...  Korzenie Zła
Odpowiedz
(13.05.2018, 21:26:18)Bezimienny napisał(a): Korzeni jeszcze nie zacząłem, ale w najbliższym czasie...
to czekamy na ukończenie i dołączenie do grupy Weteran oraz ewentualnie na dołączenie do Piwnego Shoutboxa Piwko

Ogólnie skoro tak to ja też chcę jakieś dotacje, które oczywiście przeznaczę na piwo. :> Piwko i dziewczyny Cycki

Najbardziej beznadziejnym zawodnikiem na forum jest Beathrax.
Nie dość , że dwa razy zaczął i nie skończył Przeznaczenie uzyskując zaszczytny tytuł Miszcz Buga, to jeszcze teraz w tak podniosłej dla forum Chwili czyta Kucyki Facepalm 
Pamiętaj Becia, że za wiszenie i czytelnictwo w tym temacie grozi czasowy ban, a ty już raz bana zaliczyłeś i było to dla ciebie jak pamiętam, bardzo traumatyczne przeżycie.
Piwo pijesz? Jeśli tak to zapraszam do sb Piwnego, Beathrax. :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Mnie też. ;)
Odpowiedz
Jednej rzeczy tu nie rozumiem....
Dlaczego zwracacie się tu do mnie w liczbie mnogiej?
To nie Egzekutywa Powiatowego Komitetu PZPR.... Relaks
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zwracamy się do Ewentualnych Zainteresowanych.
Odpowiedz
Może błędnie, ale założyłem, że jesteście ze sobą na tyle scementowani, abym mógł zwracać się z tym tylko do Ciebie, pomijając Wasz kolektyw. :)
Poprawię.
Odpowiedz
A ja tu raczej widzę klasyczne i mityczne "wy". "Ci" którzy to robią i animują, na razie nie istnieją.
To teraz "wy" jesteście "wy".

(13.05.2018, 23:09:50)Erwin napisał(a): Poprawię.
nie ma powodu poprawiać, bo na razie żadnego kolektywu nie ma
rzuciłem luźną ale prawdziwą propozycję
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
My rzucamy zaś luźne zainteresowanie pomocą przy takim projekcie. :D

Jakby nie patrzeć, to to by było coś.
Odpowiedz
(13.05.2018, 23:16:33)Jaskot napisał(a): My rzucamy zaś luźne zainteresowanie pomocą
pomocą komu?
Destiny Team formalnie już nie istnieje jako team modderski, a jedynie jako grupa ludzi stojąca na straży pewnych praw nabytych w ramach stworzenia pracy autorskiej
to ja chętnie pomogę, jak się zbierze nowy team po raz wtóry
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
(13.05.2018, 23:19:33)Memorius napisał(a): pomocą komu?
Komukolwiek, kto weźmie na swoje barki tak niewdzięczne zadanie.
Odpowiedz
Ależ ja wezmę, pod warunkiem, że znajdzie się wskazana liczba ludzi, którzy mieliby to zrobić.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
:>  Piwko
Odpowiedz
(13.05.2018, 23:25:23)Memorius napisał(a): Ależ ja wezmę, pod warunkiem, że znajdzie się wskazana liczba ludzi, którzy mieliby to zrobić.
Dwóch się pojawiło, bardzo szybko. ;)
(13.05.2018, 23:28:32)Erwin napisał(a):  
+1
Odpowiedz
(11.05.2018, 16:55:00)Jaskot napisał(a): A ja bym powiedział, że bardziej miarą jest to, ilu użytkowników udziela się regularnie i ceni sobie twórczość DT. ;)
no właśnie widać realne zainteresowanie tematem, zarówno ze strony modderów , którzy poczytali i poszli, jak i graczy, którzy przychodzą i co najwyżej wiszą na niezwykle interesującej stronie głównej.

Temat generalnie do zamknięcia i do usunięcia.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zainteresowanie jest jakieś zawsze tyle że osobiście w niczym za bardzo nie pomogę bo najzwyczajniej się nie znam na grafice,animacjach,skryptach,bugach. Więc szczerze mówiąc jeśli każdy miałby tu wejść i napisać coś co nic nowego nie wniesie to chyba nawet lepiej że jest jak jest. Chciałbym żeby znalazło się kilku masochistów, którzy poświęcą się w imię kolejnego moda o takim rozmiarze w zamian nie otrzymując nic. Widać trzeba będzie się pogodzić z tym że jednak nic z tego nie wyjdzie, a szkoda.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości