Przebudzenie - problemy z zadaniami
Wyślij swojego, ktoś pomoże
W tym temacie masz save ale po spektakularnej akcji w zamku
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Buga można wykluczyć, czegoś po prostu nie zrobiłeś ale ciężko powiedzieć czego. Wrzuć swój save i poratujemy.
Odpowiedz
Sprawdziłem pewne rzeczy.
Ur-Shak niczego nie powie, nie powiemy mu też "Oni też są gotowi", bo po prostu czegoś nie zrobiłeś i meldunek jest niepełny.
Nie zaistniał warunek  by zadziałał dialog "Musimy przejąć inicjatywę."
aby zaistniał musimy złożyć 8 meldunków
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Zaraz dam save'a ale chyba już wiem dlaczego nie mogę porozmawiać z Ur-Shakiem. Meldunków nie składałem po kolei w sensie zrobiłem wszystko co się dało i dopiero poszedłem do Ur-Shaka a tam była tylko kwestia z rytuałem.
Odpowiedz
(29.12.2018, 22:39:21)Phantom napisał(a): Meldunków nie składałem po kolei w sensie zrobiłem wszystko co się dało i dopiero poszedłem do Ur-Shaka a tam była tylko kwestia z rytuałem.
kolejność nie ma znaczenia
jak zrobiłeś segmenty zadań to do każdego pokazała się stosowna opcja - w sumie 8
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
W takim razie nie wiem o co chodzi bo u mnie była 1,2 czy 3 takie opcje. Może to przez steamową wersję gry, poza tym w grze często wyskakiwały mi dziwne błędy np. "illegal NPC... Arrrgh" coś w tym stylu. Teraz tylko jak mam wrzucić ten save robię to pierwszy raz Język
Odpowiedz
Skompresuj plik z folderu jakimś programem np Winrar, gdzie zapisują się save i wrzuć np
https://megawrzuta.pl
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
Dobra chyba mam.
https://megawrzuta.pl/download/4f3862d35...72933.html
Odpowiedz
Spojrzałem na tego save'a na tyle, na ile teraz mogłem.
Polatałem trochę po NPC'tach, ale nic mi nie przychodzi do głowy.
Przechodzisz "uboższym" zakończeniem, a ja nie jestem z nim bardzo obeznany.
Masz otwartą bramę do zamku, a nie kojarzę żeby taka akcja miała miejsce, choć mogę się mylić.
Jeśli nie, to możliwe, że zbugowałeś grę taką akcją i coś nie zaskakuje. Musiałby się wypowiedzieć ktoś od skryptów.
Odpowiedz
Bramę otworzyłem bo myślałem, że po tej akcji coś zaskoczy jednak nic z tego. Co mam teraz zrobić? Może ma ktoś save'a z mniej więcej takiego samego momentu gdzie jestem? Jeśli nie to mógłby ktoś mi opisać zakończenia w prywatnej wiadomości bo chciałbym kontynuować wątek i zacząć Korzenie Zła a Przebudzenia nie chcę mi się przechodzić od nowa.
Odpowiedz
W razie czego wczytaj save'a przed otwarciem bramy i wrzuć linka jeszcze raz.
Na dzisiaj i tak już nic nie zrobię.
Pominąłeś smoczy korzeń jak sie schodzi w dół od kopalni Silvestro - przyda się, bo 2 pkt siły brakuje Ci do założenia pancerza od Stone'a, drugi wbij u Innosa, albo szynkami czy jabłkami.
Odpowiedz
(30.12.2018, 01:03:24)Erwin napisał(a): Musiałby się wypowiedzieć ktoś od skryptów.
powiem tak - po prostu nie zostały zrobione wszystkie wymagane akcje, skoro pojawiły się tylko trzy meldunki - jakie to były?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Jutro ( znaczy dzisiaj ) najwyżej się jeszcze sprawdzi po liczbie zadań czego może brakować.
Odpowiedz
Mogę wkleić screeny ze wszystkich wpisów z zadania Przebudzenie albo Erwin zrobi skoro już ma Save :)
Odpowiedz
Tu nie chodzi o zadanie Przebudzenie. Jestem przekonany, że nie zostały zrobione jakieś inne zadania, o których trzeba było zameldować. Info o tym nie zapisuje się w dzienniku.
Dla samego tylko uzyskania możliwości meldunku - "Wyjaśniłem wiele spraw na zamku." trzeba wykonać 8 zadań.
Był taki meldunek?
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości