Przebieg prac nad Imperium Popiołów
#1
[Obrazek: 9yncSV4.png]

„Adanos wysłuchuje wszystkich, którzy błagają o łaskę zapomnienia, 
lecz głuchy jest na głosy tych, którzy chcą zapomnieć o swoim przeznaczeniu.”


Ponieważ z pewnych powodów zrezygnowałem z prac nad rozwojem moda "Sea Of Destiny" do Morrowinda to zapewne powstanie piąta część epopei Przeznaczenie stanowiąca w pewnym sensie logiczną kontynuację Korzeni Zła.
Znaczną część content do tej części wraz z konceptem fabularnym, mam już gotową od jakiegoś czasu.
Możliwe, że prace będą przebiegać równolegle z Korzeniami Zła, oczywiście za jakiś czas, gdy KZ nabiorą w pełni konkretnej formy w ramach wersji Visual.
Możliwe jest też, że premiera Korzeni Zła będzie miała miejsce w roku 2018, czyli wcześniej niż planowaliśmy, natomiast Imperium Popiołów w 2019, być może w połowie roku.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#2
Bardzo mi się podoba ta informacja, zwłaszcza, że lubię Waszą produkcję i trzymam kciuki w rozwoju dwóch projektów.
Odpowiedz
#3
No no, pomysły nigdy się nie kończą. Ładnie zaplanowane lata, jak widać od Gothica się nie da odejść ;d Aż by się chciało zadawać pytania, gdzie rozgrywać się będzie kolejna część ^^
Odpowiedz
#4
Na to pytanie odpowiem, bo to żadna tajemnica.
W Jarkendarze :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#5
No to wszystkie zeny zaliczone - na to liczyłem ;)

Trzeba życzyć powodzenia i wytrwałości :>
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#6
Myślę, że tym razem będzie to dzieło epickie, pełne śmierci, zniszczenia i heroicznej walki, na ile oczywiście pozwolą techniczne ograniczenia samego zena.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#7
Nie wierzę w to co czytam. Cieszę się, że będę miał w co grać w ciągu kilku najbliższych lat. :) Nie trzeba szukać żadnych tytułów na sklepowych półkach, wystarczy odwiedzać to forum. :>
Odpowiedz
#8
2 projekty równocześnie ? no no no, Życzę wytrwałości, bo powodzenia nie ma co życzyć bo i tak będzie to Świetny mod <3
Jestem symbolem CHWAŁY... Jestem MISTRZEM ARENY...
Odpowiedz
#9
Na razie zajmuję się tym sam .
Gotowość content dla wersji Visual Alfa 1 - 40%
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#10
Sam content 40% czyli przyjmując procent całości do daty premiery to pewnie oscyluje wokół 5%. Ale nie ma co się śpieszyć, ważne że powstaje kolejny projekt, przy którym później jako gracz będzie można spędzić wiele przyjemnych godzin. OK Mnie tylko zastanawia, czy ten Bezi to się konkretnie nie zdenerwuje jak po raz kolejny nie będzie mu dane spokojnie dopłynąć do Myrtany? :>

"Gdzie mój pancerz?! Gdzie złoto?! Znowu mam 10 siły??? Mam tego dość!" Głównym bossem do pokonania pewnie będzie sam Memorius a Bezi będzie chciał mu dokopać za ciągłe glebowanie Lol
Odpowiedz
#11
Powiedzmy, że Imperium Popiołów będzie w pełni logiczną kontynuacją Korzeni Zła w kwestii rozwoju akcji.
Zdradzanie szczegółów mogłoby popsuć zabawę przy Korzeniach Zła.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#12
No! TO mi się podoba :>  
Od zawsze wierzyłem, że na samym Przeznaczeniu się nie skończy. Życzyłem wtedy kontynuacji a tu oprócz drugiej części powstała Trylogia, potem "Czterologia" xD  a teraz już słyszymy o piątej części.
Gothic jest zaraźliwy i nieuleczalny!
Odpowiedz
#13
Powodzenia w pracy nad czwartą i piątą częścią. Kto by pomyślał, że Przeznaczenie rozciągnie się aż na pięć osobnych modyfikacji.
Odpowiedz
#14
Po dłuższym zastanowieniu muszę ogłosić, że anuluję ten projekt.
Powody są trzy
1/kondycja Teamu
2/upadek forum
3/słabe zainteresowanie i marny odzew na nasze produkcje, o czym świadczy liczba downloadów


Działalność modderska DT kończy się, tym razem definitywnie po wydaniu Korzeni Zła.
Do robienia czegokolwiek dalej już nikt mnie nie namówi, jak w przypadku KZ.

Dziękuję za uwagę.
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#15
(29.12.2017, 20:14:57)Memorius napisał(a): muszę ogłosić, że anuluję ten projekt.
Podejrzewam, że już w tej chwili jest sporo contentu. Trochę szkoda. Może 'zamrozić' całość do momentu, gdy pojawi się trochę więcej chętnych do pomocy?
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości