Majes I Epilog
#31
Dokładnie o tym mowa, Dzerald.
Kwestia pośpiechu i dążenia do jak najszybszego wyjęcia miecza, by siekać przeciwnika - np nie ukazała w dzisiejszym odcinku klimatu i założeń skryptowych zadania i pogoni za Dymitrem. Dobrze, że Majes nie dał rady wygrać i nadeszła pomoc. Skrypt wtedy zaskoczył...
Ale widziałem też w paru miejscach uśmiech i zdziwienie - efekt zaskoczenia. Ja mam nadzieję jednak, że gracze sami spróbują na swoich monitorach tego wszystkiego zasmakować.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#32
z drugiej strony czego można oczekiwać od Majesa skoro na  swoim kanale na pytanie
Cytat:Returning 1 i rebalance 1.3.2 czy przeznaczenie lepsze ? chodzi o dobra zabawe i zeby sie nie nudzilo

odpowiada
Cytat:[Obrazek: photo.jpg]
Returning , ale przeznaczenie tez można zagrać :)


do chuja Majes, byłeś członkiem Teamu i wypisujesz takie rzeczy?
byłeś nikim do chwili gdy nie nagrałeś Przeznaczenia włeb

nagrywaj sobie Rebalance ale nawet nie myśl, że ci pozwolę nagrać Przebudzenie czy Korzenie Zła
i tak w ogóle to jest ustawka za garażami 30 grudnia amasz
a spróbuj nie przyjść Cool
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#33
Przecież te Rebalance to jest dramat, do dziś nie wiem co tłumaczy podkusiło, żeby zamiast zwykłego Returninga przetłumaczyć submod do niego.
 
Odpowiedz
#34
To fakt ale to już nawet nie o to chodzi.
Chodzi o porównywanie  dwóch ideowo różnych produkcji.
Tak , prawda, Majes może by się jakoś z Returninga wykaraskał, ale z Epilogu nie.
Jest po prostu za cienki, co zresztą widać nawet i po tym jak rozegrał Przeznaczenie Mrocznym.
Duuużo do życzenia to pozostawia...

Wniosek - ci, co twierdzą, że Majes jest nikim przy Wagonie mają absolutną rację.
Może to właśnie Wagon powinien wziąć się na naszą Sagę, jeśli oczywiście Gothic mu się "nie nudzi".
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#35
Muszę powiedzieć, że jeden cały stream obejrzałem u Wagona i muszę przyznać, że ma tą umiejętność przykuwania uwagi widzów.
 
Odpowiedz
#36
Dlatego ma po 50 000 wyświetleń - bo jest czytelny, logiczny i przyjemny w odbiorze.
Widać PROFESJONALIZM a ja cenię profesjonalistów.
Może gdyby nawet nagrałby tylko jakiegoś mixa reklamowego z Sagi Destiny to by się na forum pojawiła jakas sensowna grupa nowych użytkowników , a nie zestaw ze srajfonkami, który się się tu porejstrował i po którym już śladu nie ma blee
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#37
Ja nie zamierzam hejtować Majesa, ale prawda jest taka, że to co prezentuje, to totalna amatorszczyzna. Porównywanie go z Wagonem według mnie jest nie na miejscu, bo obu panów dzieli sporych rozmiarów przepaść. I tak jestem w szoku, że Majes osiągnął to, co osiągnął. W jego przypadku można mówić o niemałym sukcesie, ale czy na niego zasłużył? Nie do końca...
Odpowiedz
#38
Na Przeznaczeniu wbiłem 1k subów pomogło mi się to troszkę wybić to fakt ale reszta wpadła dzięki challengom typu Gothic 2 NK Lagą czy Gothic 1 bez Pancerza to robiło wyświetlenia i poleciałem w górę dzięki graniu na żywo nie odcinkom. Nagle Wagon zaczął grać w Gothica etc i polecał wyżej ode mnie ale nie mam mu tego za złe nikomu nie zabronię grać czy tez nagrywać etc. Co do Przeznaczenia jeszcze i mojej gry starałem się jak najlepiej to ugrać ale wiadomo to było jakiś czas temu. Epilog Przeznaczenia ogrywam i też staram się trzymać ciągłość więc tak przeskakuje i lecę z dialogami i postaciami. Na koniec jest taki moment gdzie trzeba szukać osób na statek i teraz pogadaj z każdym jest od groma biegania i nie każdy nam coś powie więc tez to wyciąłem. Wiadomo że inaczej można się pobawić na żywo a inaczej grając samemu i to ugryźć raczej jest to właśnie pomoc dla tych co sobie nie radzą ew. pokazanie modyfikacji. Początkowe odcinki nie były cięte bo w miarę to jakoś idzie ale potem to było czyste szukanie z kim pogadać żeby tu coś ruszyć etc. bicie potworków darowałem początkowo było tego trochę nie chciałem aż tak dosadnie kastrować. Książki przeważnie skupywałem jak były jakieś i je otwierałem więc w międzyczasie ktoś może sobie zastopować i przeczytać jeżeli go to ciekawi. Z Epilogu będzie 30 odcinków i koniec. Przeznaczenie swojego czasu też polecałem i nadal polecam jeżeli ktoś pyta o jakieś fajne mod do G2NK więc to że tam w jakimś komentarzu napiszę z Returning lepszy to nic nie znaczy. W przeznaczeniu byłem bardziej przygotowany bo testowałem więc wiedziałem co i jak i poszło mi dość sprawnie na odcinkach wiedziałem gdzie co i jak :) a epilog już musiałem lecieć na żywioł i tak się ciesze że jakoś mi to poszło i za dużo nie pytałem na forum.

I jeżeli sobie nie życzycie żebym nagrywał kolejne wasze modyfikacje to trudno uszanuje ... najwyżej sobie prywatnie ogram żeby zobaczyć jak to tam dalej wygląda. Ale tylko mówię że sporo osób pisało czy tam pytało o epilog czy też kolejne modyfikacje od was no ale trudno.
Odpowiedz
#39
Spod filmiku

Cytat:Czemu dialogi w tym modzie są rozbudowane w taki sposób jakby były przeznaczone do tego że ktoś prosty je przeczyta i nie zrozumie o co chodzi.  w Podstawce Gothic1/2+noc kruka, dialogi były napisane w taki sposób żeby ciekawiły odbiorce a tutaj jest przeciwnie, postacie wypowiadają takie skomplikowane dialogi że 50% osób które zagrają nie zrozumieją o co chodz.i tak jak by w tych wszystkich modach skończyli jakąś lepszą szkołę, że ktoś prosty nie ogarnie o co chodzi.

Memorius opanuj się! włeb
xD
[Obrazek: qAYZlrP.gif]
Odpowiedz
#40
Haha, dawno się tak nie uśmiałem ;D
Pozostawiłbym w temacie kucyków Pony, żeby było co wspominać.
Komentarz roku winner
Odpowiedz
#41
Po prostu od współczesnych, młodocianych odbiorców nie można wymagać zbyt wiele. A tak na poważnie to mamy odpowiedź na pytanie dlaczego Przeznaczenie, Epilog i Przebudzenie cieszą się mniejszym zainteresowaniem od takiego Returninga. Wina oczywiście leży w dialogach, no bo przecież nie można mieć pretensji do tych biedaków, że ich umysły nie mają zbyt mocno rozwiniętych horyzontów intelektualnych.
Odpowiedz
#42
(26.12.2017, 17:26:41)Lewkooo napisał(a): Spod filmiku

Cytat:Czemu dialogi w tym modzie są rozbudowane w taki sposób jakby były przeznaczone do tego że ktoś prosty je przeczyta i nie zrozumie o co chodzi.  w Podstawce Gothic1/2+noc kruka, dialogi były napisane w taki sposób żeby ciekawiły odbiorce a tutaj jest przeciwnie, postacie wypowiadają takie skomplikowane dialogi że 50% osób które zagrają nie zrozumieją o co chodz.i tak jak by w tych wszystkich modach skończyli jakąś lepszą szkołę, że ktoś prosty nie ogarnie o co chodzi.

Memorius opanuj się! włeb
xD

Jak widzę niektóre pytania w tematach z zadaniami, to wcale się nie dziwię takim opiniom. Szkoda gadać.
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.
Odpowiedz
#43
Bardzo mi się podoba zarówno ten fspaniały cytat jak i komentarze do niego. OK :>
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
#44
Majes, ty to potrafisz bawić. Ktoś pisze, że słownictwo za trudne, a ty, że postarałeś się jakoś to poprowadzić. Czyżbyś nagrał słowniczek trudnych wyrazów? A może omijanie ich czytania to sposób na tego moda? W każdym razie, ukonczyłeś pewnie Epilog a to wg wielu najważniejsze. Mod zaliczony.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#45
(26.12.2017, 22:26:16)Tituf napisał(a): Mod zaliczony.
i tylko, niestety

o jest nawet konkretnie o mnie :> 


Cytat:[Obrazek: photo.jpg]
Jan Kowalski
Za hasło: "Majes słabo przedstawia mody." rozrywałbym końmi i łamał kołem. Sam Memorius będzie do Cb pisał i Cię prosił, żebyś to pokazał, bo nikogo lepszego nie znajdą. Już w samym Przeznaczeniu Cię podziwiałem, jak bodajże dla Steve'a latałeś z Doliny Przodków do Jarkendaru, bo nie chciał się pokazać u myśliwych w slipkach xDDD (ja bym go od razu na miejscu zaciukał i dostał tyle samo expa za jego trupa niż za bieganie xDDD) PS. Memorius to nie był przypadkiem ten typ co ponad rok czy 2 lata temu straszył prokuratorą ludzi co wynosili mody z jego strony internetowej i wrzucali na innego serwisy uploading'owe? Była jakaś taka akcja na którymś forum do modów Gothica i się zastanawiam czy ksywek nie pokręciłem xDDD.


Majes , masz więcej takich modeli na składzie? popcorn
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości